18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
🔥 Radosny brodacz mocz oddawał - teraz popularne
Avatar
Zulu-Gula Dzisiaj 10:34 13
Chinory to mają kitajską fantazję, żeby napierdalać prądem robaka, piezoelektrykiem wyjętym z zapalniczki.
Mimo wszystko, insekt jest mądrzejszy od żółtka, bo nie zapierdala za miskę ryżu.

Skośnookiego dopierdoliłbym do jakiejś furmanki i wrzątkiem polewał dla zwiększenia osiągów.
Zgłoś
Avatar
FulTun Dzisiaj 11:01 7
Jestem tu nowy lecz pierwsze co mi przyszło na myśl to czarnuch, ryksxa i paralizator.
Zgłoś
Avatar
Heliar Dzisiaj 11:12 1
Gdybyś miał w Polsce takie karaluchy. też byś zrobił z nich "użytek". Tak to zostały żaby kijanki i inne robale.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins Dzisiaj 11:12 4
To raczej na 99% Brazylia , bo dla mnie to on po portugalsku gada
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano Dzisiaj 11:13 4
To nie sadyzm.. to antysemityzm
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula Dzisiaj 11:13 5
FulTun napisał/a:

Jestem tu nowy lecz pierwsze co mi przyszło na myśl to czarnuch, ryksxa i paralizator.



Chuj tam z rikszą.
Rydwany małpami napędzane, jeszcze lepiej dyliżanse po czterech w zaprzęgu, a zimą do sań i z kopyta kulig rwie.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator Dzisiaj 11:14 3
Zulu-Gula napisał/a:

Chuj tam z rikszą.
Rydwany małpami napędzane, jeszcze lepiej dyliżanse po czterech w zaprzęgu, a zimą do sań i z kopyta kulig rwie.



musi być ich 5, jeden jako wsteczny

______________

z każdym dniem wzrasta liczba osób, które mogą mnie pocałować w dupę
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja Dzisiaj 11:17 4
Nie ładnie jest bawić się jedzeniem.

______________

Cześć. Szukam tutaj koleżanek i kolegów.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Dzisiaj 12:02
Próby obniżenia kosztów produkcji skośnego badziewia są godne podziwu. Czekamy na testy na żółtych ludziach.
Zgłoś
Avatar
majeńka Dzisiaj 12:38 1
Heliar napisał/a:

Gdybyś miał w Polsce takie karaluchy. też byś zrobił z nich "użytek". Tak to zostały żaby kijanki i inne robale.

Wejdź do kibla w PKP a zobaczysz większe.
Zgłoś
Avatar
banerr Dzisiaj 12:56
Dlatego chińskie elektryki są najtańsze.
Zgłoś
Avatar
Losblo232 Dzisiaj 13:26
Na prąd dziala
Zgłoś
Avatar
contracts Dzisiaj 13:33 2
Fajny silnik z zapłonem iskrowym
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru Dzisiaj 14:06
Eee tam. Moje ptaszniki jedzą większe

______________

Kiedyś ludzie byli sobie bliżsi.
Broń nie niosła wtedy zbyt daleko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów