18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-14, 11:08
Avatar
Znawca_Cipek 2020-10-07, 20:27 81
No...Przy kotach pies to taka pizda.
Zgłoś
Avatar
Warystor 2020-10-07, 20:33 36
Za pióra, do nory i ruchanie. Taki z niego jebaka!
Zgłoś
Avatar
andysmith 2020-10-07, 20:35 17
i jednego latajace szczura mniej
Zgłoś
Avatar
JohnyNieznany 2020-10-07, 21:19 18
Uwielbiam patrzeć, jak koty polują Ciekawi mnie też, jak wygląda jedzenie takiego wielkiego ptaszora przez kocura. Wiadomo, że te mniejsze to wręcz w całości zjadają...
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-10-07, 21:36 4
Samotni ludzie mieszkający z kotami są podejżani tak samo jak osoby chodzące w czerwonym kapeluszu na głowie.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-10-07, 21:57 3
JohnyNieznany napisał/a:

Uwielbiam patrzeć, jak koty polują Ciekawi mnie też, jak wygląda jedzenie takiego wielkiego ptaszora przez kocura. Wiadomo, że te mniejsze to wręcz w całości zjadają...



Pewnie tak jak ze wszystkim innym. Pobawi się aż zamęczy i zje.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-10-07, 22:42 8
Koty są sztucznie przeflancowane do naszego ekosystemu i robią bardzo dużo szkód. Nie powinno się ich puszczać luzem.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-10-07, 22:51 4
Ale to zajebiscie zrobił. Prawdziwy skrytobójca. Profesjonalna robota.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-10-07, 22:56
Mietek7567 napisał/a:

Pewnie tak jak ze wszystkim innym. Pobawi się aż zamęczy i zje.



z ptakami jest inaczej , one padają od razu chyba na zawał serca. albo łamie im się odcinek szyjny kręgosłupa. Moje koty łapią sikorki czy gołębie i jeszcze żaden skrzydlaty się nie bronił , potrzepotają skrzydłami przez chwilę i koniec.
Zgłoś
Avatar
pseudonim 2020-10-07, 23:06 1
Kocio dopasiony ładnie, nie pierwszy to ptaszek co zobaczył norkę od środka. Swoją drogą ładnie tam musi pachnieć, jak morze nie wymyło resztek.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2020-10-07, 23:20 8
Gdyby koty były trochę większe to by się lepiej nadawały do pilnowania posesji niż psy
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-10-07, 23:49 5
Eknen napisał/a:

z ptakami jest inaczej , one padają od razu chyba na zawał serca. albo łamie im się odcinek szyjny kręgosłupa. Moje koty łapią sikorki czy gołębie i jeszcze żaden skrzydlaty się nie bronił , potrzepotają skrzydłami przez chwilę i koniec.



Zwykle tak ale mi dwa razy przyniósł żywe wróble do domu - dowiedziałem się po kilku i kilkunastu godzinach gdy odsunąłem szafkę bo się za nią coś szmerało.
Były obślinione i ze stanem przedzawałowym ale wyniesione odleciały.
Teraz żeby nie zabijał ptaszków jest palikowany na ogrodzie jak krowa na pastwisku i tylko jak żaba podejdzie zbyt blisko to ją męczy póki nie dobiegnę jej wyratować (a żaby upiornie piszczą).
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2020-10-07, 23:50 1
Przydałby mi się taki na balkon na tych zasranych srających obsrańców. W sensie gołębie
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2020-10-08, 0:14 18
pazuzu napisał/a:

Gdyby koty były trochę większe to by się lepiej nadawały do pilnowania posesji niż psy



Tylko dachowce w życiu widziałeś? Jest bardzo dużo wielkich kotów, niektóre możesz kupić jeśli cię stać, np. tygrysa.

Ale wszystkie są tak samo chujowe. Pies broni posesji bo się go tego uczy, jak maszynę. Kot jaki by nie był nie obroni posesji tylko swoje terytorium jeśli poczuje się zagrożony, A to czy ci wynoszą gotówkę, tv czy żonę będzie miał w dupie. Nawet duże dachowce typu maine coon w kwestiach prewencyjnej "ochrony" nadawałyby się najwyżej do skopania. Zresztą przykład ochrony to płytki temat, spójrzmy dalej, widziałeś kiedyś kota - przewodnika niewidomego? Albo wygrzebującego ofiary lawiny? Czy wyszukującego w gruzowiskach ofiar trzęsień ziemi? Kotem kieruje instynkt, inteligencja u nich wiotka. Taki kot - stróż pewnie sam by cię dopierdolił jakbyś o 02;00 wracał z melanżu. Powoli, cichutko szedłby za tobą, nie przywitałby się z tobą, nie obwąchał czy to na pewno ty. Dojebałby cię bo jest ciemno i bo może. Zresztą jak ktoś ma kota to wie, że często na właściciela "polują" na miarę możliwości. Czasami na stopę, czasami po prostu się skradają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie