18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kłamię
fiszer • 2013-03-19, 23:00
Postanowiłem napisać komentarz na "fanpage" "proislamskim" (Islam po polsku) widać post nie spodobał się fanatycznym moderatorom bo po 5 minutach dostałem bana a post usunięto



@edit
zastanawia mnie jeszcze jedno. Czy zauważyliście że ostatnio nie pojawiają się tematy typu "zakochała się w arabie, wyjechała a potem płakała bo nie mogła wrócić"? takie sytuacje się nie zdarzają, przejadły się czy może nie "wypada" o nich mówić?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-20, 0:24
Po prostu miał siłę przebicia. Chyba 5 lat przed wojną uzbierał ponad 2 mln ludzi, którzy wierzyli w jego ideały. Mam nadzieję, że teraz też znajdzie się ktoś taki, tylko że może troche bardziej pokojowo. Wystarczy zamknięcie granic dla niektórych państw, poprawcie mnie jeśli sie mylę.
Zgłoś
Avatar
gab. 2013-03-20, 0:25
ale koledzy, o czym my tutaj rozmawiamy. każdy zdrowy na umyśle wie co z nimi zrobić. I bez pierdolenia o jakiejś ksenofobii i o zasadach UE.
Zgłoś
Avatar
generalissimus 2013-03-20, 0:53 5
Hehe. A ja powiem tak: w akademiku ciapatych nie brakuje. Jeden z nich twierdził (z resztą, jak jego znajomi podobno też) że Hitler był dobry. Zatem chyba nie mają nic przeciwko, żeby...
Swoją drogą, jak poczęstowałem go bigosem to się zajadał- ale do nieba nie pójdzie..
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-03-20, 1:14
LOL

Fisher ma na imię Jarek.

Czyżby Pan Kaczyński?
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-03-20, 1:30 6
dr_dex napisał/a:

Do rozwiaznia kwestii islamskiej w europie potrzebny jest ktos pokroju Adolfa a nie Dalajlamy



Był jeden , Bravick to teraz siedzi w pierdlu i pije kawkę jak twoja emotka.
Zgłoś
Avatar
f................7 2013-03-20, 2:02
@siwybis

Taaaaaaki browar dla Ciebie!
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-03-20, 2:45
@maniek423 Stary przecież napisałem, że jeśli nie umie się dostosować to niech wypierdala.
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-03-20, 7:57 22
Ciekawe jak długo mój post pot tym gównem tam będzie wisieć

A to mój post. - wisiał tam 10! minut! Strasznie długo . Dziwne, że zdążyłem w ogóle screena walnąć
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-03-20, 9:38 14
Może się skrzykniemy i zaczniemy wypisywać wg nich "kłamstwa" na ich profilu?
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-20, 9:55 3
@up Ja jestem za
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-03-20, 10:19 1
Ja już coś tam napisałem, ale szybko skasowali. Pisałem w sumie czystą prawdę, zostałem zablokowany. Post zamieściłem pod ich wiadomością na temat zabijania niewiernych.

Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-03-20, 10:29
@up aj a nie ogarniam facebooka i nie wiem jak i gdzie pisać komentarze
Zgłoś
Avatar
eclave 2013-03-20, 12:40
Mi też usunęli tam komentarz w ciągu 10min. Tego nie można tak zostawić. KURWA JEGO MAĆ!

Najprawdopodobniej założycielem tego 'fanpejdżu' jest kobieta Rana Yakzan Kolankiewicz - wszystkie pierwsze posty na tej stronie mają kliknięcia 'lubię to' od tej osoby.
Zgłoś
Avatar
Crysu1337 2013-03-20, 12:49
To zróbcie własny fanpage, w którym będziecie pisać sprzeciwy...
Zgłoś
Avatar
Lukas666j 2013-03-20, 13:46
Jeżeli tak dalej będzie to postępowało to WW3 gwarantowane. Kiedyś zabijano Żydów, niedługo będą polować na Islamistów. Radze zaopatrzyć się w kilka karabinów i wieprzowinę dla ochrony. Nikt nie wie ile namnożyło się tego w całej Europie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie