18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Kłamię
fiszer • 2013-03-19, 23:00
Postanowiłem napisać komentarz na "fanpage" "proislamskim" (Islam po polsku) widać post nie spodobał się fanatycznym moderatorom bo po 5 minutach dostałem bana a post usunięto



@edit
zastanawia mnie jeszcze jedno. Czy zauważyliście że ostatnio nie pojawiają się tematy typu "zakochała się w arabie, wyjechała a potem płakała bo nie mogła wrócić"? takie sytuacje się nie zdarzają, przejadły się czy może nie "wypada" o nich mówić?
Zgłoś
Avatar
rucek 2013-03-20, 13:49 4
Kiedys tutaj przeczytałem następujący dowcip:

Czym sie różnią zydzi od arabów ? zydzi maja to za soba. Oby sie sprawdziło.
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2013-03-20, 13:51 1
Zgłoście stronę, może jak więcej osób to zrobi to fb upierdoli im tą denną stronkę.
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-03-20, 14:14
jest tu jakiś haker??
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2013-03-20, 16:07
Pozakładać pełno fałszywych kont na fb i przy pomocy tora powklejać w komentach wszystkie filmiki z harda związane z ich "pokojem i miłością".
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-03-20, 16:35 3
może by tak sadolowy bojkot owego fajpejdża?
Zgłoś
Avatar
ZbyszekAE86 2013-03-20, 17:32
Trzeba działać!!!!!
Ja jestem za!!!!!
Zgłoś
Avatar
pudel89 2013-03-21, 3:00
Ja codziennie zgłaszam ten ich gówniany profilek jako propagujący nienawiść religijną. Może w końcu im go wypierdolą z fejsa.
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2013-03-21, 14:22 2
Dyskusja z takimi osobami nie ma sensu, piszac ad hoc pewne propagandowe informacje zwiazane z ekspansywna religia muzulmanska zdaly juz wywolac reakcje emocjonalna i ni chuja nie przekonasz takiej osoby, ze biale jest biale a czarne jest czarne. To tak jakby mozg byl plyta cd i byl tylka tylko jedna sciezka. Pozostaje tylko utylizacja.
Zgłoś