18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kłamię
fiszer • 2013-03-19, 23:00
Postanowiłem napisać komentarz na "fanpage" "proislamskim" (Islam po polsku) widać post nie spodobał się fanatycznym moderatorom bo po 5 minutach dostałem bana a post usunięto



@edit
zastanawia mnie jeszcze jedno. Czy zauważyliście że ostatnio nie pojawiają się tematy typu "zakochała się w arabie, wyjechała a potem płakała bo nie mogła wrócić"? takie sytuacje się nie zdarzają, przejadły się czy może nie "wypada" o nich mówić?
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2013-03-19, 23:04 127
Do rozwiaznia kwestii islamskiej w europie potrzebny jest ktos pokroju Adolfa a nie Dalajlamy
Zgłoś
Avatar
marcel 1212 2013-03-19, 23:18 6
Aż z ciekawości zajrzałem na ten profil, wszystkie nie "pro islamskie" wypowiedzi są kasowane. Ciapaki poprostu zasmakowały "zachodu" gdzie każdego mogą nazwać sobie: rastistą, faszystą itp. Krążac tak sobie bo tym fanpage'u zobaczyłęm ,że każdy kto mówi że zabijają niewiernych, kamieniują kobiety, leją kwasem po twarzy, zostaj uświadomiony, że to nie są islamiści tylko szyici.
K*urwa wychodzi na to że albo 95% muzułmaninów jest szyitami, albo to kolejna propaganda.
Zgłoś
Avatar
Specialized_DEMO 2013-03-19, 23:19 9
UpUp@
No tak, ahh ten Adi co my byśmy bez niego zrobili ale śmiechem, żartem islam to zagrożenie któremu po prostu nie można ustąpić, zejść z drogi czy też nie mówić o tym bo to '' nie wypada''... współczuje ludziom którzy myślą inaczej bo niestety stanowią większość która doprowadzi do tego iż rano zamiast na dźwięk budzika będę budził się na jakieś jęki dochodzące z meczetu na samą myśl takiej przyszłości kurwica bierze
Zgłoś
Avatar
siwybis 2013-03-19, 23:19 12
Kolejny argument dla powszechnego dostępu do broni palnej - każdy miłośnik koziego sromu powinien wiedzieć że w każdym polskim domu jest coś dla niego, 9x19 albo 7,62
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-03-19, 23:44 6
Wszystko spoko dobrze napisales, nie chcac szukac dziury w calym i sie czepiac jednak musze napisac ze troche chujowo ze sie nazywasz "Jaroslaw"
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-19, 23:55 6
Usuneli, bo nie dodałeś na końcu "aaallllahhaaakbr".
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-03-19, 23:58
Ja już tam dostałem bana....na pedalskim oku saurona też. Nie porozmawiasz z tymi faszystami. Nie tolerują, że ktoś moze mieć inne zdanie.

lepiej 5,56 więcej magazynków uniesiesz i łatwiej się strzela seriami.

PS Nie wiedziałem, żę Pan Jarosław zawitał na sadistic oj oj
Zgłoś
Avatar
maniek423 2013-03-19, 23:59 5
Najgorsze jest to że bronią tego ścierwa w kolorze gówna jest czas... Przyjedzie ci do kraju ~100tyś, a 15lat później jest ich kurwa parę milionów. Przenikają wszędzie, do mediów, polityki, firm i za chuj się nie pozbędziesz bo to kurestwo jest nawet w wojsku, a ciapaty drugiemu ciapatemu kulki w łeb nie wjebie no bo po co...
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-03-20, 0:01 4
@dr_dex Puknij się w twój pusty łeb! Nie potrzebujemy spierdolonych ksenofobów, tylko stanowczości. Niech sobie będą, ale muszą zrozumieć, że Europa ma inne zasady i to do tych EUROPEJSKICH zasad muszą się przystosować. Jak nie to won na pustynie ruchać kozy!
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-03-20, 0:08 5
Na Islamistów wynaleziono już leki. I to całą gammę, od ołowiu, po zmodyfikowaną benzynę aka NAPALM kończąc na Sarinie, Iperycie czy VX.
Zgłoś
Avatar
maniek423 2013-03-20, 0:10 7
@2up Oni i podporządkowanie się do zasad... w jakim ty świecie żyjesz? Ich zasady są w Koranie, tak więc srają na UE, ich cel to jedna religia na całym świecie, ich religia. Ci co nie przyjmą jej, giną. Hitler to jak najbardziej byłby dobry utylizator tego parchu.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-20, 0:17
W średniowieczu to katole prowadzili krucjaty na kozojebcach, teraz to się mści. Hitler "posprzątał" żydów, teraz my musimy zrobić to z brudasami, czarnuchami i całą resztą. Wystarczy dobry pomysł, który pchnie ludzi w tym kierunku, a że polacy to najwięksi rasiści, trudno nie będzie.
POLSKA DLA POLAKÓW.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-03-20, 0:17
Wejdź na czat katolik i napisz coś nie po ich myśli, dostaniesz bana w 0,3s
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-03-20, 0:17 2
Przypominam, że Hitler LEGALNIE doszedł do władzy, wiec ktoś tego chciał prawda? Potem trochę eskalował władze mniej legalnie, ale do władzy jako takiej doszedł legalnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie