18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pater patriae 2012-07-19, 20:55
Józef Piłsudski napisał/a:



chuj mnie obchodzi z czym się zgadzasz. kaczor robił, co musiał, inaczej PO i media by go zjadły. gdyby nie idioci twojego pokroju to PiS miałby konstytucyjną większość i to by była na prawdę zielona wyspa bez komuchow. jesteś kolejną pizdeczką zaprogramowaną przez TVN, bo im nawet nie chodzi o PO przy władzy, tylko o niedopuszczenie do rządów PiSu, który stanowi zagrożenie dla byłych ubeków. a tak to mamy dzisiaj podpisany pakt klimatyczny (podwyzka cen energii o 50%) , najdrozszy gaz i umorzenie gazpromowi milairda długu, w 2013 zdechnę zgłodu pewnie, ale ciesze się że takie jak ty lemingi również


Naucz sie najpierw czytac ze zrozumieniem, a potem ludzi wyzywaj, bo reprezentujesz poziom swojego idola i jegp przydupasow z partii.
Sam wlasnie przyznales, ze twojego ukochanego kaczorka bardziej obchodzily sondaze niz sobro Polski, pfu!
Brzydze sie ludzmi twojego pokroju. Zmien nick bo tylko uwlaczasz pamieci Piłsudskiego.
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-20, 0:16
Pater patriae napisał/a:

Naucz sie najpierw czytac ze zrozumieniem, a potem ludzi wyzywaj, bo reprezentujesz poziom swojego idola i jegp przydupasow z partii.
Sam wlasnie przyznales, ze twojego ukochanego kaczorka bardziej obchodzily sondaze niz sobro Polski, pfu!
Brzydze sie ludzmi twojego pokroju. Zmien nick bo tylko uwlaczasz pamieci Piłsudskiego.



z twojej wypowiedzi wynika jasno, że gówno wiesz o polityce. nie można na wszystkich na raz naskoczyć...na chuj ci będę tlumaczył. poczytaj choćby o Nixonie i polityce odprężenia itp. może coś ogarniesz wtedy ośla łączko
Zgłoś
Avatar
nono91 2012-07-22, 18:26
A mi się wydaje że pomimo iż kłamał , co nie ulega wątpliwości to jednak gdyby nie podwyższenie podatków to byśmy mogli skończyć jak Grecja, więc łatwo mówić trudniej zrobić ciekawe jakbyście wy postąpili czy pod publikę by wygrać kolejne wybory ale obniżyć podatki a później Polska by zbankrutowała czy tak jak Donald, który liczy się z tym że będzie miał mniejsze poparcie ale jednak próbuje do tego nie dopuścić. Tak nawiasem mówiąc nie głosowałem ani na Kaczora ani na niego .
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-08-09, 23:09
sadistic.pl/donald-tusk-naczelny-klamca-rp-vt126381.htm
Zgłoś