18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
S................x 2012-07-19, 13:34
wudun napisał/a:


Teraz wytłumaczcie mi czemu mam obalać rządy platformy skoro za ich rządów dorobiłem się dobrego auta, własnego mieszkania i wielu innych rzeczy? Fakt zapierdalałem przez 5 lat od rana do nocy
ale dało to wymierne efekty. Czy jesteście aż tak tępi i ograniczeni że myślicie że kaczor czy JKM coś zmieni. Jeden i drugi ma was głęboko w dupie liczy się tylko wasz głos na wyborach.

Jak nie weźmiecie swojego życia we własne ręce to zawsze będziecie tylko narzekać.



Dałem ci piwo za pierwszą część wypowiedzi, bo szczerze nie spodziewałem się takich głupot.

Sam zarabiam nieźle, ale po prostu drażni mnie to, że 70% moich przychodów jest przeżeranych przez aparat urzędniczy. Gdyby nie to, mógłbym sobie pozwolić na więcej.
Zgłoś
Avatar
Pothead 2012-07-19, 13:52
Dodałem ten sam filmik parę dni temu i po minucie został przeniesiony z poczekalni do sucharów przez jakiegoś nadgorliwego moderatora.

link: sadistic.pl/donald-tusk-naczelny-klamca-rp-vt126381.htm
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-19, 13:53
Czy wybory będą za 3 lata, 3 miesiące czy 3 dni to chuj to zmieni, bo jesteście zaprogramowani przez tefauen. Pierdolicie o jakiejś wojnie z Rosją czy winie kryzysu za wszystko. Ostatnio Tusk podpisał pakt klimatyczny, przez co ceny prądu wzrosną o 50%, a polskie kopalnie upadną do reszty. Chuj wam w dupę, żryjcie gówno spod siebie jak dajecie się zmanipulować telewizji, której właściciel ma teczkę grubszą niż pismo święte..
Zgłoś
Avatar
Voit 2012-07-19, 13:57
2:57 - Je**ny cwaniacki uśmieszek
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2012-07-19, 13:58
czy nawet tutaj musze oglądać mordy polityków i tego pana w okularach, który wygląda jakby go lekarz upuścił przy porodzie? Przestańcie dodawać to scierwo ;/
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-07-19, 14:04
Cytat:

Dodałem ten sam filmik parę dni temu i po minucie został przeniesiony z poczekalni do sucharów przez jakiegoś nadgorliwego moderatora.



Przykro nam

Józef Piłsudski, wiesz jakie to zabawne, że jesteś poplecznikiem Kaczyńskich, a masz nick Józef Piłsudski ? Wiesz czemiu ? Bo Piłsudski kazałby dzisiaj rozstrzelać L. Kaczyńskiego za podpisanie traktatu Lizbońskiego, który de facto odebrał nam niepodległość.
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2012-07-19, 14:16 1
Pater patriae napisał/a:



Przykro nam

Józef Piłsudski, wiesz jakie to zabawne, że jesteś poplecznikiem Kaczyńskich, a masz nick Józef Piłsudski ? Wiesz czemiu ? Bo Piłsudski kazałby dzisiaj rozstrzelać L. Kaczyńskiego za podpisanie traktatu Lizbońskiego, który de facto odebrał nam niepodległość.



A kogo by Piłsudski nie rozstrzelał w dzisiejszym sejmie ;-D?
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-07-19, 14:20 1
I chuj da ten filmik? I chuj da 215125 kolejnych? I tak pewnie nie pójdziecie na wybory, a potem będziecie płakać i wrzucać filmiki z "kłamstwami donalda tuska", bo tępe społeczeństwo go wybierze. Wrzućcie jeszcze 3452345 filmików anty-rządowych, bo te nie wystarczają, wtedy na pewno sytuacja się poprawi :]
Zgłoś
Avatar
Towdi 2012-07-19, 14:56
Starożytni Grecy przykładali wielką wagę do udziału w życiu publicznym - uważali, że tylko działanie dla dobra wspólnoty godne jest pochwały.Krytycznie odnosili się natomiast do tych, którzy ignorowali politykę.Takich ludzi,nazywano po prostu idiotes. Od greckiego określenia człowieka zamykającego się w kręgu prywatnych spraw wywodzi się nasze słowo "idiota".
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-07-19, 15:02
kaszanka napisał/a:

W Chinach jest 8% wzrost PKB, bo u nich jest 1,7mld niewolników sterowanych przez rząd...


Sterowani przez rząd? TVN się naoglądałeś? Albo GW naczytałeś?
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2012-07-19, 15:30 2
kaszanka napisał/a:

W Chinach jest 8% wzrost PKB, bo u nich jest 1,7mld niewolników sterowanych przez rząd...



Hmm.... zaraz. Z tego co ja wiem to Chińczycy chodzą z iPhonami przy uszach a nie Polacy ;-/
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-19, 15:37
krycha7 napisał/a:

Przykro nam

Józef Piłsudski, wiesz jakie to zabawne, że jesteś poplecznikiem Kaczyńskich, a masz nick Józef Piłsudski ? Wiesz czemiu ? Bo Piłsudski kazałby dzisiaj rozstrzelać L. Kaczyńskiego za podpisanie traktatu Lizbońskiego, który de facto odebrał nam niepodległość.



Myślę, że najpierw kazałby rozstrzelać wszystkich Tusków za kolaborację z nazistowskimi Niemcami i dziś nie mielibyśmy problemu. A jak tak martwisz się o naszą niepodległość to popieranie Tuska jest świetnym wyborem
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-07-19, 15:43
@up
A gdzie napisałem, że popieram Tuska? Dla mnie Kaczor, Tusk, Pawlak, Ziobro, Palikot i reszta ich bandy to złodzieje i sprzedawczyki. Ale nie odpowiedziałeś na mój "zarzut", więc chyba zgadzasz się z decyzją Kaczora?
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-07-19, 16:43
Zajebista muzyka przypomina mi stare (dobre) czasy
Nie tak jak jest teraz gdzie ci prosto w oczy kłamstwo narzucą, a Ty (niewinny) odbierzesz to jako prawdę...
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-19, 20:09 1
Pater patriae napisał/a:

@up
A gdzie napisałem, że popieram Tuska? Dla mnie Kaczor, Tusk, Pawlak, Ziobro, Palikot i reszta ich bandy to złodzieje i sprzedawczyki. Ale nie odpowiedziałeś na mój "zarzut", więc chyba zgadzasz się z decyzją Kaczora?



chuj mnie obchodzi z czym się zgadzasz. kaczor robił, co musiał, inaczej PO i media by go zjadły. gdyby nie idioci twojego pokroju to PiS miałby konstytucyjną większość i to by była na prawdę zielona wyspa bez komuchow. jesteś kolejną pizdeczką zaprogramowaną przez TVN, bo im nawet nie chodzi o PO przy władzy, tylko o niedopuszczenie do rządów PiSu, który stanowi zagrożenie dla byłych ubeków. a tak to mamy dzisiaj podpisany pakt klimatyczny (podwyzka cen energii o 50%) , najdrozszy gaz i umorzenie gazpromowi milairda długu, w 2013 zdechnę zgłodu pewnie, ale ciesze się że takie jak ty lemingi również
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie