18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mateuszwolf5 2012-07-19, 9:05 2
Ten film to dno. A już najlepszy jest girzyński na początku. Co wy ludzie za bzdury oglądacie. To jest właśnie PRANIE MÓZGU.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-07-19, 9:05
ferro napisał/a:

Weźcie pod uwagę fakt, że podczas rządów PiS'u był dość dobry rozwój gospodarki światowej, rządy PO przypadły na globalny kryzys, w sumie i tak się dobrze trzymamy jako kraj.


W Chinach tez był kryzys... Bidulkom wzrost PKB spadł z 10% na 8%...
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-07-19, 9:32 2
Wybierzmy morwina kikke będzie lepiej buahahahaaha
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-07-19, 9:56
Chuj,niech stracę ja mogę iść na prezydenta;]
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2012-07-19, 10:29
dwie rzeczy chcialbym powiedziec : pierwsza jak sie ten mlody koles na tej sali konferencyjnej wypomial podniesienie podatkow to sie huj mu centralnie w twarz smial a druga rzecz to taka ze zrobilbym jego córe:D
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-19, 10:34
Biorąc pod uwagę wszelakie wiadomości w tv, obietnice tych z tv to mam tylko jedno poczucie-już w nic nie wierzę. W zasadzie to może ten cały burdel to też efekt zamierzony, że zwyczajnie już ludzie mają w dupie wszystko i w nic nie wierzą. Ogłupione społeczeństwo masą informacji wyssanych z dupy czasem i oszukiwani przez rząd. I teraz jakby się zastanowić to kurwa i tak nic z tego nie wynika, bo każdy oddany głos to praktycznie głos oddany na chybił/trafił, bo świnia która dorwie się do koryta zmienia swoje oblicze. Niestety zasada jest jedna: przy korycie muszą być świnie. Polityka to jedno wielkie gówniane bagno i malutcy się w nim topią i gówno mają do powiedzenia, a korytem też trzęsie zagraniczny kapitał. Cóż można powiedzieć...tyle, że jesteśmy dymani od zawsze w większym lub mniejszym stopniu, ale zawsze jest chujowo względem zachodu. Niby mieszkamy w dużym pięknym kraju, ale taką mamy kurewską naturę, że jeden drugiemu by kose w plecy wjebał żeby mieć tylko lepiej-wystarczy spójrzcie na komentarze oceniające bogaczy, bądź zazdrość sąsiadów jak ktoś kupi nowy samochód lub w pracy jak jeden drugiemu świnie podkłada. Ktoś ma trochę lepiej to reszta stara się go zniżyć do własnego poziomu, a najlepiej jeszcze niżej, a gdy dochodzi władza to wtedy są panowie królowie, jakież to polskie............
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-07-19, 10:36 4
"to jest premier i jemu należy się szacunek"
za takie coś dziennikarzyna powinien dostać w ryj
Zgłoś
Avatar
baxter 2012-07-19, 10:52
niestety ludzie muszą zdać sobie sprawę z tego że Polska od wielu już lat jest wychodkiem europy i wylęgarnią niewolników - wyjścia są 2, pogodzić się z tym i dać się ruchać bez mydła albo w końcu się postawić
Zgłoś
Avatar
pablo3z 2012-07-19, 12:00
pakicito napisał/a:

"to jest premier i jemu należy się szacunek"
za takie coś dziennikarzyna powinien dostać w ryj



Popieram. Za funkcje nie należy sie żaden szacunek. Na szacunek trza se zapracować, a na razie pan Donald T. zapracował sobie co najwyżej na opinie pajaca i kłamcy ;]
Zgłoś
Avatar
k................a 2012-07-19, 12:40
Pierdolicie jak połamani. Rząd chujowy to chujowy, ale przy krytyce przydało by się trochę obiektywizmu. Dobrze wiecie, że ktokolwiek, by nie rządził od 2007 za peło to i tak różnica byłaby nieznaczna. Co najwyżej inne afery, ale każdy musiałby zmniejszać deficyt, podwyższyć wiek emerytalny, czy przytakiwać UE w sprawie ACTA. A ceny to do chuja rynek ustala, a nie Tusk, Kaczyński, Mikke, czy jakiś inny oszołom. Powtarzacie jakieś populizmy klepane przez opozycjonistów i się za oświeconych uważacie, chociaż nie macie pojęcia jak to wygląda w rzeczywistości. Ja nie pójdę na wybory do puki nie pojawi się jakaś partia liberalna z konkretami w programie i zdrowymi psychicznie członkami, ale do tego trzeba wymiany pokoleń, bo obecni politycy są przeżarci przez komuchów i nauczeni, żeby kombinować.
Zgłoś
Avatar
nihlus_pl 2012-07-19, 12:44 1
Przestańcie porównywać rządy PO do PiS, ponieważ oba były (w przypadku PO są) złe dla kraju, można w nich różnicować tylko mniejsze zło i tyle. To oczywiste, że za PiS-u żyło się lepiej, gdyż świata nie ogarniał kryzys gospodarczy, podniesienie wieku emerytalnego, czy podatków było przydatne (choć można było wprowadzić inne reformy), popatrzcie ile innych państw też ostatnio tak zrobiło a nie pierdolicie bezsensu, ktoś napisał wcześniej, że Chiny nie spadły jakoś specjalnie gospodarczo, ale jakim trzeba być idiotą (bez urazy do tej osoby), żeby porównywać Polskę do Chin. Państwa Azjatyckie, jak Chiny, Korea Południowa, Czy Japonia są silne gospodarczo, ze względu na światopogląd, nie politykę. Problemem zachodu nie jest demokracja, durne rządy, czy inne pierdoły, lecz właśnie światopogląd. Poczytajcie sobie o takim światopoglądzie jak Konfucjanizm, Chiny dla przykładu stosują go w państwie, dzięki temu mają wysoki wzrost gospodarczy. Zachód to wyścig szczurów, kto pierwszy, silniejszy ten lepszy, właśnie z tego powodu gospodarka zachodnia (nie tylko polski) nie jest w najlepszym stanie. To jest tylko moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
k................a 2012-07-19, 12:51
W Chinach jest 8% wzrost PKB, bo u nich jest 1,7mld niewolników sterowanych przez rząd...
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-07-19, 12:56 2
Jedyna dekomunizacja nastąpi tylko w tedy kiedy archiwa zostaną otwarte dla wszystkich i opublikowane w internecie i innych mediach. Ani Kaczyński ani Tusk ani nikt inny tego nie zrobi bo im na tym nie zależy. Lepiej grać teczkami.
Ktoś tutaj chwali rozwalenie WSI przez Macierewicza. Jebnij się w czoło. Do dzisiaj rząd przegrywa sprawy z ludźmi z raportu i płaci wielkie odszkodowania. PiS powrzucał do tego raportu każdego kto im nie odpowiadał. Polscy agenci zostali wystawieni na pastwę obcych wywiadów. Do dla ciebie dobra sprawa? Tyle ludzi zniszczonych aby udupić 2-3 generałów?
Jakoś pamiętam że przed niedoszłą koalicją Tusk i Kaczyński się kochali jak bracia. Pokłócili się o stołki i dorobili do tego ideologię. To wy jesteście lemingami jeżeli wierzycie w tą wojenkę.

Teraz wytłumaczcie mi czemu mam obalać rządy platformy skoro za ich rządów dorobiłem się dobrego auta, własnego mieszkania i wielu innych rzeczy? Fakt zapierdalałem przez 5 lat od rana do nocy
ale dało to wymierne efekty. Czy jesteście aż tak tępi i ograniczeni że myślicie że kaczor czy JKM coś zmieni. Jeden i drugi ma was głęboko w dupie liczy się tylko wasz głos na wyborach.

Jak nie weźmiecie swojego życia we własne ręce to zawsze będziecie tylko narzekać.
Zgłoś
Avatar
kwinto1992 2012-07-19, 13:09
Teraz płaczecie, narzekacie, ale jak będą kolejne wybory to i tak swój głos oddacie na tego KŁAMCE, ewentualnie na jego popychadło - Palikota.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-07-19, 13:24
Cytat:

A ceny to do chuja rynek ustala, a nie Tusk, Kaczyński, Mikke, czy jakiś inny oszołom.



Widzę, że propaganda działa, wiesz może co to VAT, czy akcyza? Zmniejszenie ich obu nawet o kilka punktów procentowych spowodowałoby natychmiastową obniżkę cen o kilka, kilkadziesiąt procent. Więc jak nie wiesz, to nie pierdol

Cytat:

Teraz wytłumaczcie mi czemu mam obalać rządy platformy skoro za ich rządów dorobiłem się dobrego auta, własnego mieszkania i wielu innych rzeczy?



Bo za rządów takiego JKM byś się dorobił jeszcze dwóch dodatkowych aut i mieszkania we Francji.

Cytat:

Czy jesteście aż tak tępi i ograniczeni że myślicie że kaczor czy JKM coś zmieni. Jeden i drugi ma was głęboko w dupie liczy się tylko wasz głos na wyborach.



Kaczor zmieniłby tylko liczbę godzin religii w szkole z dwóch na cztery i może jeszcze kilka nic nie znaczących działań, co do JKM to naprawdę uważasz, że człowiek który od 20 lat na polityce nic nie zarabia, a działa więcej niż Tusk, czy Kaczor (chodzi mi o spotkania z wyborcami, wywiady, publikacje) nic nie zmieni?

Cytat:

Jak nie weźmiecie swojego życia we własne ręce to zawsze będziecie tylko narzekać.



Chodzi o to, żeby rząd nam nie przeszkadzał, a robi to poprzez podatki, czy bzdurne przepisy.

Cytat:

"to jest premier i jemu należy się szacunek"
za takie coś dziennikarzyna powinien dostać w ryj



Oj daj spokój dziennikarzowi, przecież nie może pozwalać na obrażanie premiera w swojej stacji, bo zaraz premier z "inspektorami" dobraliby mu się do dupy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie