18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
S................x 2012-07-19, 1:49 12
miczel99 napisał/a:

niech mnie ktoś uświadomi - dlaczego w internecie tyle osób stoi murem za JKM a potem przychodzą wybory i jest taki wynik jaki jest?



Ostatnie wybory to był prywatny folwark PO, którzy za pomocą PKW, pozbawili szans Kongresu Nowej Prawicy na wejście do sejmu.
Poza tym, myślisz, że tak trudno sfałszować wybory? Ja oczywiście nie mówię, że tak jest, niczego nie sugeruję, ale zobacz sobie, ile procent głosów to te nieważne. Wystarczy, że podczas liczenia, ktoś coś dopisze i głos jest nieważny.
Słowa Iosifa Wissarionowicza Dżugaszwiliego, że "nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy" nie są wcale pozbawione sensu.
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-19, 1:56 41
magnez napisał/a:

wybierzmy kaczke-bedzie lepiej..buhahahahahahah



każdy zdrowo myślacy człowiek powie, że w latach 2006-2007 siedem żyło mu się lepiej, podatki i akcyza były niższe, tak samo jak bezrobocie i ceny a mi jest was wszystkich żal, bo uważacie się za myślących, a tak na prawdę jesteście zmanipulowani przez media, gdyż najważniejszym postulatem mściwego jarka jest dekomunizacja kraju i tak zawsze było, tylko media dorobiły do tego teorię, że jarek jest mało przystojny i prześladuje "niewinnych". a przyczyną tego jest strach samych właścicieli mediów i dziennikarzy, z których większość ma grube teczki. dlatego ich celem jest niedopuszczenie kaczora do władzy, dlatego w faktach robi się np reportaże o tym ze pis sprzedał saaba, którym jeździł kaczor, kogo to obchodzi? chyba tylko tych którzy produkują tematy zastępcze dla setek afer o których się nie mówi. Wyobraźmy sobie, że PiS wygrywa wybory z 60% poparciem. Wszystkie komuchy muszą wypierdalać, a na stanowiskach zostaną tylko ludzie, którzy czują się Polakami i mają kwalifikacje. Nie będzie już podpisywania chujowych umów na gaz, złodziejstwa w żywe oczy, a na samych emeryturach ubeków zaoszczędzimy w chuj kasy. Oczywiście za pierwszym razem się nie udało, bo jaro miał tylko 30% w wyborach i musiał być w koalicji z pgr-usem, który chciał zrobić przekręt na działce za 200 tys. Gdy CBA wzięło się za tę sprawę, to nasze komunistyczne media zrobiły z tego aferę, Dzisiaj afery warte grube miliardy są zamiatane pod dywan za przyzwoleniem mediów. Porównajcie ceny, podatki, wskaźniki ekonomiczne za kaczora i pomyślcie. Spójrzcie na Czechy, tam zrobiono od razu dekomunizację i wielu Polaków emigruje również tam. Nie ma innego sposobu na pozbycie się naszych elit, niż lustracja, inaczej jeszcze 20 lat będą się one trzymały koryta, a potem zostawią władzę swoim dzieciom, które odpowiednio wychowają. I przestańcie wierzyć w te brednie o wojnie z Rosją. Polska jest w NATO i nawet gdyby kaczor chciał wojny, co jest kolejnym wymysłem, to musi mieć zgodę paktu. Ludzie ocknijcie się i pomyślcie czemu kamiński został zwolniony z CBA przez Tuska po wykryciu afery hazardowej-ostatnio sąd uniewinnił go ze wszystkich zarzutów jakie postawił mu Tusk. Czemu jest tyle "samobójstw". Czemu właśnie dziś liczba podsłuchów operacyjnych jest największa od 20 lat. Naszej scenie politycznej potrzebny jest totalny rozkurw, a nikt nie zrobi tego lepiej niż wściekły jarek, który nie lubi wszystkich
Zgłoś
Avatar
Nieto 2012-07-19, 1:58
Polacy to dziwny naród, narzekamy że ktoś nas okłamuje, ale i tak nadal dajemy się okłamywać. Bo tak łatwiej. .. a Solidarność? To już jest tylko takie obłudne hasełko, nic więcej. Nic się nie zmieni w najbliższym czasie, widzę to rozglądając się dookoła, no chyba że jednak coś niedemokratycznego zmieni ten status quo. Mam nadzieję że niedługo, bo ochujeć tu idzie.

edit: drogi Józku @up, Kaczyński może i zrobiłby wiele zamieszania, wydaje mi się inteligentniejszym i logiczniejszym politykiem niż Tusk, lecz jednak jak na mój gust zbytnim socjalizmem od niego wali, a tego nie lubię, więc wolałbym kogoś innego; patriotę, a jakże, ale jednak w innym niż czerwony kolorze

edit2: Anonim91 @down, ja też go nie lubię, ale trochę tak mało odważne jest obzywanie go w tym miejscu, no ale jak Ci ulżyło, no to spoko
Zgłoś
Avatar
Anonim91 2012-07-19, 2:03
Tusk Ty ryża świnio !
Zgłoś
Avatar
Brind'amour 2012-07-19, 2:19 2
Tu trzeba wyjść na ulice i wynieść ich na taczkach. Innej opcji nie widzę.

Ps. Nie chce popełnić samobójstwa
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-19, 2:20
Józef Piłsudski napisał/a:


najważniejszym postulatem mściwego jarka jest dekomunizacja kraju i tak zawsze było



Co to to nie, drogi panie marszałku.
Kaczory pokazały, że dekomunizacja i lustracja była w ich wykonaniu tylko na pokaz, tak naprawdę chcieli mieć haki. Nie dokonali tego właściwie, konsekwentnie bo sami do końca tego nie chcieli.
Lech Kaczyński też uczestniczył w sprzedawaniu naszego kraju, był na rozmowach w podwarszawskiej Magdalence. Nie mam co do niego i jego brata złudzeń, to jest jedna i ta sama klika, wszystkie partie parlamentarne, a gadanie o rozliczeniach i dekomunizacji PiS sobie zagarnął, by zdobyć głosy tej całkiem sporej części wyborców, domagających się rozliczenia z komuchami.
Wiadomo, że nic z tym nie zrobią, nawet jakby w sejmie mieli wszystkie mandaty, w senacie też no i swojego prezydenta na stołku.
Jedyni w miarę porządni politycy z tej partii, to Antoni Macierewicz, który niestety dał z siebie zrobić wariata, oraz Przemysław Wipler.

A skompromitowanych, komuszych dziennikarzy to nie ujawniał PiS, ale inni dziennikarze, jak Bronisław Wildstein czy Witold Gadowski, tak przed rządami PiS, jak w ich trakcie, ale też po tych rządach. Robili to tylko dlatego, że władza średnio się tym tematem interesowała, a lustracja dziennikarzy to najważniejsza część lustracji, bo realna władza nad umysłami skupiona jest w mediach.
Zgłoś
Avatar
sv600 2012-07-19, 2:26 2
A ja jestem wyborcą PO i mam was w dupie
Zgłoś
Avatar
fdM 2012-07-19, 2:58 2
Popieram Józefa, wbrew temu co wielu mówi - za rządów PiS żyło się lepiej.. PiS z Kaczyńskim został zniszczony przez negatywny PR jaki robi mu PO i jej wyborcy (i po części sam Kaczyński - przez jego wpadki). Nie zmienia to jednak faktu, że i tak żyło się źle (a przy obecnych rządach - jeszcze gorzej). Ja jestem wyborcą KNP Korwina-Mikke i mam wielką nadzieję, że w końcu dostaną się do sejmu i uda się im wprowadzić chociaż część z założeń.
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-19, 3:01 3
Slonx napisał/a:

Kaczory pokazały, że dekomunizacja i lustracja była w ich wykonaniu tylko na pokaz, tak naprawdę chcieli mieć haki. Nie dokonali tego właściwie, konsekwentnie bo sami do końca tego nie chcieli.



żadnej dekomunizacji przeprowadzić nie mogli, bo byli w koalicji z Samoobroną, a tam co drugi to komuch

Slonx napisał/a:

Lech Kaczyński też uczestniczył w sprzedawaniu naszego kraju, był na rozmowach w podwarszawskiej Magdalence.



no i właśnie wtedy nastąpił rozłam w solidarności, Wałęsa poszedł na układ z komuchami, a Kaczyński, Walentynowicz i reszta została po słusznej stronie, o czym świadczą wydarzenia przedstawione w dokumencie "Nocna zmiana", pewnie oglądałeś. Poza tym myślisz, że doszłoby do likwidacji WSI bez zgody Kaczyńskich?

Slonx napisał/a:

a gadanie o rozliczeniach i dekomunizacji PiS sobie zagarnął, by zdobyć głosy tej całkiem sporej części wyborców, domagających się rozliczenia z komuchami.



w 2005 media jeszcze były w miarę w porządku, bo wszyscy myśleli, że PiS tylko gada o dekomunizacji po publiczkę, gdy okazało się, że to nie tylko słowa zaczął się atak na media

Slonx napisał/a:

A skompromitowanych, komuszych dziennikarzy to nie ujawniał PiS, ale inni dziennikarze, jak Bronisław Wildstein czy Witold Gadowski, tak przed rządami PiS, jak w ich trakcie, ale też po tych rządach.



Nie chodzi tylko o ujawnianie,a o zakaz pełnienia funkcji publicznych

Cytat:

A ja jestem wyborcą PO i mam was w dupie



trolling czy upośledzenie umysłowe?
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-07-19, 3:33 2
zawsze głosuje na JKM, mimo iż zapewne niestety nigdy nie wygra to mam czyste sumienie, iż głosuję na kogoś kto w 95% reprezentuje tez moje poglądy. a widac ze Korwina tak samo jak mnie doprowadzają te zjeby z jednej i z drugiej strony aktualnej "scenki" (bo trudno to nazwac scena, najwyzej teatrzykiem przedszkolnym) politycznej na skraj załamania nerwowego. Facet ma szacun ze sie z nimi nie pierdoli, tak jak kiedys nie pierdolil sie Piłsudski
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-19, 3:34
Józef Piłsudski napisał/a:

żadnej dekomunizacji przeprowadzić nie mogli, bo byli w koalicji z Samoobroną, a tam co drugi to komuch



To po co w nią w ogóle włazili? Czy to nie hipokryzja, gadać o rozliczeniu komuchów, samemu się z nim układając?
Tylko po to, by mieć rząd większościowy? Bzdet, jestem pewien, że w tym akurat postulacie znaleźliby poparcie spoza partii koalicyjnych, w LPR na pewno, pewna ilość posłów Platformy również by na to poszła, wbrew zakazom partyjnym.

Józef Piłsudski napisał/a:

no i właśnie wtedy nastąpił rozłam w solidarności, Wałęsa poszedł na układ z komuchami, a Kaczyński, Walentynowicz i reszta została po słusznej stronie, o czym świadczą wydarzenia przedstawione w dokumencie "Nocna zmiana", pewnie oglądałeś. Poza tym myślisz, że doszłoby do likwidacji WSI bez zgody Kaczyńskich?



Chwała im za likwidację WSI, ale sam rozłam Solidarności nic nie zmienił, a i sami Kaczyńscy niewiele o tym gadali tuż po "wolnych" wyborach. Nocna zmiana to inna sprawa, zwróć uwagę, że Niesiołowski też niby głosował za lustracją, a co z niego jest teraz. Żeby było śmieszniej, sam doniósł kiedyś służbom na swoją narzeczoną. Kaczor się z nimi układał dokładnie tak samo.

Józef Piłsudski napisał/a:

w 2005 media jeszcze były w miarę w porządku, bo wszyscy myśleli, że PiS tylko gada o dekomunizacji po publiczkę, gdy okazało się, że to nie tylko słowa zaczął się atak na media



Nie, nie były w porządku. Skoro w TVN pracował ktoś taki, jak Milan Subotić (obecnie Kulczyk Investments, wymowne), w GW Lesław Maleszka, to nie były w porządku, a pluły jadem podobnie, tyle tylko, że nieco inny był target, a sprzedawać się musieli. Nie mogli odstraszać odbiorców, teraz jednak czynią to bez przeszkód, bo rządy PiSu wielu ludziom obrzydły, nie tylko z powodu manipulacji medialnej.

Józef Piłsudski napisał/a:

Nie chodzi tylko o ujawnianie,a o zakaz pełnienia funkcji publicznych



Ale jeżeli już nie da się wymóc zakazu pełnienia funkcji publicznych, to należy powalczyć chociaż o ujawnienie ich teczek. Żeby ludzie wiedzieli, z kim mają do czynienia.
Mało kto wie, że Lis to syn komucha, który mu załatwił robotę, że jego konkurs w TVP pilotowali esbecy. Mało kto wie, że niedawno wywalony z Eski Michał Figurski to syn FOZZowca. Nie wspomnę o Monice Olejnik, vel "Stokrotce", która dostała pracę w PR w czasach, gdy każdy porządny dziennikarz był stamtąd wywalany, bądź sam odchodził (ewentualnie zajmował się czymś nieważnym i siedział cicho), a dostałą tę robotę, bo jej załatwił esbek, jej tatuś. Współpracowała czynnie, nawet na polecenie SB dała dupy Boniemu. Powiązania powinny być ludziom znane, aby chociaż zmusić ich do myślenia, żeby wiedzieli, czyje interesy reprezentują przekazując informacje.
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-19, 4:28 1
Slonx napisał/a:

To po co w nią w ogóle włazili? Czy to nie hipokryzja, gadać o rozliczeniu komuchów, samemu się z nim układając?
Tylko po to, by mieć rząd większościowy? Bzdet, jestem pewien, że w tym akurat postulacie znaleźliby poparcie spoza partii koalicyjnych, w LPR na pewno, pewna ilość posłów Platformy również by na to poszła, wbrew zakazom partyjnym.



Gdyby była opcja pomocy części platformy to myślisz, że Kaczyński szedłby na układ z Samoobroną?

Slonx napisał/a:

Chwała im za likwidację WSI, ale sam rozłam Solidarności nic nie zmienił, a i sami Kaczyńscy niewiele o tym gadali tuż po "wolnych" wyborach. Nocna zmiana to inna sprawa, zwróć uwagę, że Niesiołowski też niby głosował za lustracją, a co z niego jest teraz. Żeby było śmieszniej, sam doniósł kiedyś służbom na swoją narzeczoną. Kaczor się z nimi układał dokładnie tak samo.



Słuchaj, to jest polityka, nie można powiedzieć komuś wprost wypierdalaj, dopóki nie masz pewności, że w każdej chwili możesz go unicestwić politycznie. Kaczor liczył jeszcze na zmianę kursu sprzedawczyków jakieś manewry-robił co mógł, po co w ogóle zaczynałby całą tę akcję która skończyła się dymisją rządu Olszewskiego?

Slonx napisał/a:

Nie, nie były w porządku. Skoro w TVN pracował ktoś taki, jak Milan Subotić (obecnie Kulczyk Investments, wymowne), w GW Lesław Maleszka, to nie były w porządku, a pluły jadem podobnie, tyle tylko, że nieco inny był target, a sprzedawać się musieli. Nie mogli odstraszać odbiorców, teraz jednak czynią to bez przeszkód, bo rządy PiSu wielu ludziom obrzydły, nie tylko z powodu manipulacji medialnej.



chodziło mi o to, że nie stały jednoznacznie po stronie PO, bo wszyscy myśleli że dekomunizacja to tylko obiecanki wyborcze PiS-u

Slonx napisał/a:

Ale jeżeli już nie da się wymóc zakazu pełnienia funkcji publicznych, to należy powalczyć chociaż o ujawnienie ich teczek. Żeby ludzie wiedzieli, z kim mają do czynienia.
Mało kto wie, że Lis to syn komucha, który mu załatwił robotę, że jego konkurs w TVP pilotowali esbecy. Mało kto wie, że niedawno wywalony z Eski Michał Figurski to syn FOZZowca. Nie wspomnę o Monice Olejnik, vel "Stokrotce", która dostała pracę w PR w czasach, gdy każdy porządny dziennikarz był stamtąd wywalany, bądź sam odchodził (ewentualnie zajmował się czymś nieważnym i siedział cicho), a dostałą tę robotę, bo jej załatwił esbek, jej tatuś. Współpracowała czynnie, nawet na polecenie SB dała dupy Boniemu. Powiązania powinny być ludziom znane, aby chociaż zmusić ich do myślenia, żeby wiedzieli, czyje interesy reprezentują przekazując informacje.



Wszystko o czym piszesz znam, nie z TV Trwam, ale z internetu, stąd te ciągłe próby jego cenzury w wykonaniu obecnej władzy. Co ciekawe Figurski urodził się nawet w Moskwie.

Wracając do Kaczora, to myślisz, że po tym co stało się 10 kwietnia, szedłby na jakiekolwiek układy, gdyby otrzymał pełnię władzy w tym kraju?
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-19, 5:44
Józef Piłsudski napisał/a:

Gdyby była opcja pomocy części platformy to myślisz, że Kaczyński szedłby na układ z Samoobroną?



Konserwatywne skrzydło Platformy Obywatelskiej zawsze było przychylne niektórym postulatom PiSu.

Józef Piłsudski napisał/a:

Słuchaj, to jest polityka, nie można powiedzieć komuś wprost wypierdalaj, dopóki nie masz pewności, że w każdej chwili możesz go unicestwić politycznie. Kaczor liczył jeszcze na zmianę kursu sprzedawczyków jakieś manewry-robił co mógł, po co w ogóle zaczynałby całą tę akcję która skończyła się dymisją rządu Olszewskiego?



O ile wiem, to projekt ustawy lustracyjnej zgłosił Janusz Korwin-Mikke.

Józef Piłsudski napisał/a:

chodziło mi o to, że nie stały jednoznacznie po stronie PO, bo wszyscy myśleli że dekomunizacja to tylko obiecanki wyborcze PiS-u



No tak, wtedy jeszcze próbowali wesprzeć SLD, bo sądzili, że mogą coś jeszcze znaczyć.

Józef Piłsudski napisał/a:

Wracając do Kaczora, to myślisz, że po tym co stało się 10 kwietnia, szedłby na jakiekolwiek układy, gdyby otrzymał pełnię władzy w tym kraju?



Jego układy polegałyby na grze teczkami i trzymaniem niektórych w szachu.

Słuchaj, generalnie uważam, że rządy PiSu były lepsze od rządów platfusów, co nie oznacza, że uważam je za dobre. Wieje od nich socjalizmem, a dla mnie dobry socjalista to martwy socjalista. Zgadzam się z koniecznością dekomunizacji, ale według mnie, ze strony PiS to puste słowa. Cieszę się, że za ich panowania było głośno na temat tylu afer, bo to oznacza, że komukolwiek zależało na ich tropieniu, nie to co teraz.
Niemniej jednak ich program gospodarczy jest nie do przyjęcia. Może tyle dobrego, że się z tym nie kryją i nie kłamią, tak jak ekipa Tuska, ale to dosyć marna pociecha i żadna przesłanka za tym, by na nich głosować.
Zgłoś
Avatar
ferro 2012-07-19, 7:27
Weźcie pod uwagę fakt, że podczas rządów PiS'u był dość dobry rozwój gospodarki światowej, rządy PO przypadły na globalny kryzys, w sumie i tak się dobrze trzymamy jako kraj. No ale niektóre reformy obecnych rządzących są debilne, jednak nie, aż tak debilne jak te za rządów PiS'u.
Btw gdyby PiS nadal trzymał władze to pewnie byśmy teraz stali u progu wojny z Rosją jak i z Niemcami...
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-07-19, 7:39 1
magnez napisał/a:

wybierzmy kaczke-bedzie lepiej..buhahahahahahah



Oczywiście że będzie lepiej. Ale ludzie idioci woleli Tuskozjeba. Prosze bardzo, zadowoleni ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie