18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Klasyka na rockowo mało sadystyczne ale gość wymiata





zapraszam do oglądania innych jego coverów..
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2011-11-20, 14:47 3
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-11-20, 15:23 5
no fajnie, ale tak jak on wymiata kazdy zawodowy gitarzysta, i znaczna czesc garazowych. Tak samo mozna pokazac kogos kto szybko i ladnie szpachluje. Tez w porownaniu do przecietniaka bedzie wymiatal. Mowiac w skrocie, co to kurwa, mam talent ??
Zgłoś
Avatar
Romo666 2011-11-20, 18:10
@up
sam nie grasz i się mądrzysz
Zgłoś
Avatar
matiponiatowa 2011-11-20, 20:03 1
fryzjer rozumiem, że z zawodu jesteś napinaczem z sadola...ale w tym przypadku nie ma co się obsrywać tylko przyznać że fajnie wyszło kolesiowi.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2011-11-20, 22:41
@FryzjerZG zabrakło w twojej wypowiedzi z pół wiadra chujów i pęczka kurew ale ogólnie popieram, coraz częściej pod filmikami mam ochotę napisać "co to kurwa jest", nawet chyba mi się gdzieś zdarzyło dzisiaj
Zgłoś
Avatar
Coliber 2011-11-20, 22:57
Wow na gitarze partię smyczków gra O.O
Szacun...
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-20, 23:17
Żenada. Filmik na bank nagrany w przyspieszeniu. Ciekawe czy to on w ogóle gra.
Zgłoś
Avatar
Z................B 2011-11-20, 23:27
o kurwa nie wiedziałem, że Jezus umie grać na gitarze
ps tfojastara, Ty kurwa matole to już mogłeś wstawić filmik Jerr'egoC -.-"
Zgłoś
Avatar
wmordalkopat 2011-11-20, 23:32
bida z nyndzom, zajebiście to on tylko grzywą wymiata, a muzycznie to poziom weselny. sorry, nie wyszło.
Zgłoś
Avatar
haddis 2011-11-20, 23:34
Fajnie fajnie, ja nie umiem mi się podoba.
To nie mam talent, ale gdy coś staje się popularne to rzadko zostaje tylko w swoich ramach i dodaje coś nowego ( tzw. rozwój - nie zawsze dobry, ale też nie zawsze zły ) to tak a propos Sadola.

Porucznik, w przyśpieszeniu to chyba mama z tatą się bawili -.-'

btw. ostatnio tutaj wszyscy cisną po tych co cisną.
How ironic.
z niecierpliwością czekam na kolejną falę nowych często powtarzanych komentów.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-11-20, 23:35 3
piec wygląda jak jakiś muppet
Zgłoś
Avatar
D................t 2011-11-20, 23:42
Wszystko spoko, ale nie rozumiem utożsamiania się z kulturą rock/metal, zapuść długie włosy, noś dziwne ubrania.. w imie jakich zasad? ta kultura nie przekazuje żadnych idei. Rozumiem ruchy takie jak Skinheads - łysa głowa, szelki, glany - tzn. "żydzi, czarni, cyganie wypierdalać z Polski". Punki - anarchia, Rasta - Jestem ciotą, Andrzej - Lubie wino. Ale rockowcy? swoim wyglądem nie pokazują nic poza tym, że nakurwiają na gitarach
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2011-11-20, 23:49 4
Defect napisał/a:

Wszystko spoko, ale nie rozumiem utożsamiania się z kulturą rock/metal, zapuść długie włosy, noś dziwne ubrania.. w imie jakich zasad? ta kultura nie przekazuje żadnych idei. Rozumiem ruchy takie jak Skinheads - łysa głowa, szelki, glany - tzn. "żydzi, czarni, cyganie wypierdalać z Polski". Punki - anarchia, Rasta - Jestem ciotą, Andrzej - Lubie wino. Ale rockowcy? swoim wyglądem nie pokazują nic poza tym, że nakurwiają na gitarach



Dziękujemy za twoje nauki mistrzu Zen !
Ps . Widac jesteś za głupi by to zrozumieć .
Zgłoś
Avatar
natalan1991 2011-11-21, 0:35
Struny to rozpierdala swoimi paluszkami, ale włosy z czółka bardzo delikatnie odsuwa ;P
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie