18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
www_miromiko_pl 2012-07-07, 22:13 7
chujowe jakiś takie
Zgłoś
Avatar
asd1235 2012-07-07, 22:15 41
Starsze byly lepsze .. /: a nie jednak nie, tez byly chujowe
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-07-07, 23:13
Psia mać maruderzy zjawili sie wcześniej...
...a co do Cezika to podpiął się dopiero pod neta czy co?
A Frytka se od tamtego czasu cycki powiększyła ...czekam na fotę....
Zgłoś
Avatar
wiktor4024 2012-07-08, 0:17 1
Szkoda ze co nowsze to gorsze, ale tak to juz w zyciu bywa, nie gimbusy?
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-07-08, 1:25 2
Najman i Ibisz to byla klasyka - tutaj niestety cos ne pykło ...
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-07-08, 1:58
Cejrowski to nieprzecietny burak. Najpierw pyta kim jest kobieta która sypia za darmo (sugerujac, ze to dziwka) gdy frytka mu wyjasnia to ten burak atakuje ponieżej pasa. Cejrowski to wiesniak jakich mało. populszczyk
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-07-08, 2:24 1
@saf6 Za to Frytka to porządna kobieta ...?
Zgłoś
Avatar
mcvice 2012-07-08, 2:25 6
@saf6 az sie zalogowalem zeby ci napisać że jesteś smutny chuj, a Panu Cejrowskiemu to możesz sznurówki wiązać najwyżej.
Zgłoś
Avatar
morinho 2012-07-08, 3:44 1
Jak byłem młodszy, to inaczej na to patrzyłem, podobał mi się ten filmik. Dzisiaj dalej mam Frykowską za tępą dzidę, ale kurwa... Kim do chuja jest ten Cejrwoski żeby komukolwiek wskazywać wzorce moralne? Już nawet nie chodzi o Frykowską, on to robi na okrągło, co niemiłosiernie mnie wkurwia.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-07-08, 3:59
Faktycznie świeżynka jak złoto. Gość wygrzebał staroć sprzed 4 lat i przerobił na nutę. Pomysłów najwidoczniej zabrakło...
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-07-08, 4:54 4
Pierdolicie wpadłbyś na taki pomysł jeden z drugim? Cejrowski umoralnia? no tak bo jest człowiekiem silnie wierzącym - to normalne. Tylko jako jeden z niewielu robi to w sposób inteligentny.

@saf6 po dacie urodzenia sądzę, że jesteś człowiekiem w pełni dojrzałym, masz rodzinę i dziwi mnie to, że tak gadasz o Cejrowskim... Dorastałeś w czasach komunizmu jak on. Pewnie nie jednokrotnie dali Ci w kość podczas stanu wojennego, bo to akurat ten wiek, że człowiek mógł się buntować. Posłuchaj może najpierw dlaczego Wojciech ma swoje zdanie na temat pewnych spraw i czym było to uwarunkowane. Historię ma naprawdę bardzo ciekawą i wyniósł z tego naprawdę wiele doświadczeń i pewnych wniosków, które są słuszne i wiele ludzi uważa tak jak on. Jesteś człowiekiem praktycznie w wieku moich rodziców więc powinienem zwracać się do ciebie przez pan z czystej kultury, ale to, że Wojtek umoralnia, może w dość drastyczny sposób, a zarazem niezwykle inteligenty powinieneś napisać coś bardziej sensownego i konstruktywnego, a nie tylko, że jest burakiem czy wieśniakiem.

Z wyrazami szacunku...
Zgłoś
Avatar
tribal216 2012-07-08, 7:16
czemu nie ma jeszcze filmiku z Maćkiem z Klanu ?
Zgłoś
Avatar
G................l 2012-07-08, 9:41
Skora2 napisał/a:

Pierdolicie wpadłbyś na taki pomysł jeden z drugim? Cejrowski umoralnia? no tak bo jest człowiekiem silnie wierzącym - to normalne. Tylko jako jeden z niewielu robi to w sposób inteligentny.

@saf6 po dacie urodzenia sądzę, że jesteś człowiekiem w pełni dojrzałym, masz rodzinę i dziwi mnie to, że tak gadasz o Cejrowskim... Dorastałeś w czasach komunizmu jak on. Pewnie nie jednokrotnie <a class="inlineAdmedialink" href="#">dali</a> Ci w kość podczas stanu wojennego, bo to akurat ten wiek, że człowiek mógł się buntować. Posłuchaj może najpierw dlaczego Wojciech ma swoje zdanie na temat pewnych spraw i czym było to uwarunkowane. Historię ma naprawdę bardzo ciekawą i wyniósł z tego naprawdę wiele doświadczeń i pewnych wniosków, które są słuszne i wiele ludzi uważa tak jak on. Jesteś człowiekiem praktycznie w wieku moich rodziców więc powinienem zwracać się do ciebie przez pan z czystej kultury, ale to, że Wojtek umoralnia, może w dość drastyczny sposób, a zarazem niezwykle inteligenty powinieneś napisać coś bardziej sensownego i konstruktywnego, a nie tylko, że jest burakiem czy wieśniakiem.

Z wyrazami szacunku...



Podoba mi się ten szacunek "Wojciech" Wyciągasz wiek, to błąd. Znasz powiedzenie " Jak ktoś się chujem urodził, to kanarkiem nie umrrze"? Cejrowskiemu za całokształt. I to jest moja ocena. BTW Frytka jest kurwa.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2012-07-08, 10:00
Pierwsze "klejnuty", które mi się spodobały...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie