18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-23, 17:17
Avatar
BigLebovsky 2024-09-01, 17:21 2
Ojca oszukasz, matkę oszukasz...ale dupy nie oszukasz.

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
Michal1970 2024-09-01, 17:53
Zesrał się, jak kaczka - Kaczor😏
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-01, 18:04
jak patrzę na ta rudą za ladą, to też o mało się nie zesrałem.
nie pochwalam klienta, ale rozumiem.
Zgłoś
Avatar
barniak 2024-09-01, 19:22
Zesrał się jak zobaczył ceny w aptece 😂
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-09-01, 20:37 2
djcali napisał/a:

Stoperan nie zdążył kupic



Stary pomylił tabsy i wziął "Rozwieran".
Zgłoś
Avatar
endrju35 2024-09-01, 20:56 3
- proszę coś na wysranie się....😳
....aaaa już nie trzeba .
Zgłoś
Avatar
Bajo14 2024-09-01, 22:20 3
Kurcze widać ,że weteran
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-01, 22:58
Jestem pełen podziwu jak te majestatyczne zwierzęta robią to z taką lekkością.
Zgłoś
Avatar
SoDramatic 2024-09-01, 22:58
goslaw3 napisał/a:

nigdy tego nie pojme , naprawde ich dupa nie wysyla im info wczesniej ze trzeba sie wysrac?! serio!? ja takie incydenty kazalbym scigac karnie o czywiscie delikwent powinien to posprzatac i na jego koszt zdezynfekowac sklep



Oczywiście na tym filmie to przegięcie i mógł gdzieś szybko poszukać kibla nawet tam się na zaplecze wpierdolić, ale zmierzam do tego, że nie zdarzyła ci się nigdy nagła sraka tu i teraz bez ostrzeżenia ? Oj, to nie znasz życia jeszcze
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-09-02, 7:08 1
SoDramatic napisał/a:

Oczywiście na tym filmie to przegięcie i mógł gdzieś szybko poszukać kibla nawet tam się na zaplecze wpierdolić, ale zmierzam do tego, że nie zdarzyła ci się nigdy nagła sraka tu i teraz bez ostrzeżenia ? Oj, to nie znasz życia jeszcze



to predzej na chodniku bym zrobil gdzies na zewnatrz a nie sral tak jak stoje i udaje ze sie nic nie stalo, oto mi chodzi
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 9:45 1
Jak jakaś kura czy kaczka
Zgłoś
Avatar
RayBarnett 2024-09-02, 13:02 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Jest taki rodzaj biegunki, który nie daje wcześniejszych sygnałów w postaci bólu brzucha, czy ruchów robaczkowych jelit. Na nią nie ma zmiłuj.



Rozumiem że wiesz to z autopsji?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów