18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
goslaw3 2024-09-01, 8:13 21
nigdy tego nie pojme , naprawde ich dupa nie wysyla im info wczesniej ze trzeba sie wysrac?! serio!? ja takie incydenty kazalbym scigac karnie o czywiscie delikwent powinien to posprzatac i na jego koszt zdezynfekowac sklep
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2024-09-01, 8:22 15
goslaw3 napisał/a:

nigdy tego nie pojme , naprawde ich dupa nie wysyla im info wczesniej ze trzeba sie wysrac?! serio!? ja takie incydenty kazalbym scigac karnie o czywiscie delikwent powinien to posprzatac i na jego koszt zdezynfekowac sklep



Zdziwisz się koleś na starość
Zgłoś
Avatar
djcali 2024-09-01, 9:13 33
Stoperan nie zdążył kupic
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-09-01, 9:24 8
Zamiast umieszczania niepochlebnych opinii w internecie, koleś wyraził swoje zdanie o aptece bezpośrednio na miejscu.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-09-01, 9:58 2
Pewnie miał być niewinny bączek cichacz ale poszło z gruzem jak to bywa
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-09-01, 10:16 1
No chuj zdarza sie na starość ale mógł by posprzątać po sobie i tyle a nie jak jebana świnia nasrał i sobie poszedł...
rezygnując przy tym z zakupu po który sie wybrał.
Zgłoś
Avatar
t................e 2024-09-01, 10:31 15
Quassar napisał/a:

No chuj zdarza sie na starość ale mógł by posprzątać po sobie i tyle a nie jak jebana świnia nasrał i sobie poszedł...
rezygnując przy tym z zakupu po który sie wybrał.



Świnie wbrew powszechnej opinii są bardzo schludnymi zwierzętami i gdyby nie były trzymane w klatkach 3x3 to by nie sraly pod siebie.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-09-01, 10:59 2
Taktyczny zrzut
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-01, 11:13 3
goslaw3 napisał/a:

nigdy tego nie pojme , naprawde ich dupa nie wysyla im info wczesniej ze trzeba sie wysrac?! serio!? ja takie incydenty kazalbym scigac karnie o czywiscie delikwent powinien to posprzatac i na jego koszt zdezynfekowac sklep



Tak kończą pedały
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-09-01, 11:14 15
Musiałem dwa razy obejrzeć, bo za szybka akcja
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-09-01, 11:27 1
Nawet gdybym chciał, to bym nie potrafił wypuścić takiego węgorza na stojąco. Dobrze mówią, że doświadczenie przychodzi z wiekiem.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-09-01, 11:55 3
goslaw3 napisał/a:

nigdy tego nie pojme , naprawde ich dupa nie wysyla im info wczesniej ze trzeba sie wysrac?! serio!? ja takie incydenty kazalbym scigac karnie o czywiscie delikwent powinien to posprzatac i na jego koszt zdezynfekowac sklep


Zgadzam się, że zachowanie chujowe i powinien to sprzątać, ale zdziwiłbyś się 😂. Wystarczy mieć jakieś problemy żołądkowe/jelitowe i już problem gotowy. Może też ma chujowa dietę, jak większość ludzi na świecie. Może też być ukrytym alkoholikiem, a wtedy też zwieracze po czasie puszczają.
Oczywiście nie rozumiem ludzi, którzy mają tego typu problemy i wychodzą bez wzięcia odpowiednich tabletek.

Nie usprawiedliwiam też tego gościa, bo już mógł narobić w gacie i wrócić się do domu, a nie ściągać gacie i strzelać gównem po aptece jak jakieś bydle.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-09-01, 14:00 2
Jest taki rodzaj biegunki, który nie daje wcześniejszych sygnałów w postaci bólu brzucha, czy ruchów robaczkowych jelit. Na nią nie ma zmiłuj.
Zgłoś
Avatar
wsza332 2024-09-01, 15:26 7
myślę że to nie jego pierwszy raz, patrząc jak zwinnie i z opanowaniem to zrobił, na pewno srał tak wcześniej

______________

zostan ninja !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów