18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
PsikutaBezS 2024-06-27, 15:56 1
Jak widać w związkach homoseksualnych różnie bywa (po polsku: w związkach pedalskich)
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-06-27, 17:13
Jak doczytałem, że w więziennej kuchni to już zrozumiałem dlaczego się nie pierdolili w tej sytuslacji. Gorąco było.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-06-27, 17:25
Teraz oboje będą głodni i tyle mają z tej szarpaniny
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-27, 19:17
Podobne do żeńskich walk w kiślu...
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-06-28, 1:38
takisobie2 napisał/a:

Wygląda na hotel dla pracowników. Samo zycie. Pewnie typ miał juz w zwyczaju brania zarcia bez pytania i komuś puściły nerwy. Tez mam takiego jednego. Jak tylko widzi coś do opierdolenia w zasięgu ręki, to sobie bierze i w chuju ma czy jest u kogoś w chacie czy w aucie. Wychodzi z załozenia ze skoro lezy to niepotrzebne i i moze. I gówno mu kto co zrobi, bo w zjebanej Europie nalezy do gatunków chronionych i chuj.



Być może, ma ochotę na Carolinkę reaper? Szybko się oduczy a dla niewprawionego chilliheada, ostra sraczka murowana.
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-06-28, 2:13
Szary_Jeleń napisał/a:

Ja mieszkam we 3 osoby w 200m2 i jest ciasno. Jak Ty to kurwa wytrzymałeś?



4 miesiące na ośmiu metrach kwadratowych. Kurwa, doła szło wyłapać, ale chuj. Teraz jest juz git tylko watroba w chuja leci

[ Dodano 2024-06-28, 02:21 ]
EinsZweiPolizei napisał/a:

Wygląda na fińskie więzienie. Ty w swoim hotelu też masz strażników z bronią?



A wystarczyło przeczytać nizej, ale po co. Na strazników nie zwróciłem uwagi, a na tym hotelu co mieszkałem vartija była. Jakieś mundurki mieli i zabawki tez więc mozna się pomylić a fińskiego az tak nie umiem zeby przeczytać, ze vankila to więzienie. Riihimaen, ok, wiem, bo tam mieszkałem jakiś czas. Fajne miasteczko. Nie takie zadupie jak obecne.
Zgłoś
Avatar
EvilDick 2024-06-28, 6:06
Taniec na lodzie.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-28, 13:31
takisobie2 napisał/a:

4 miesiące na ośmiu metrach kwadratowych. Kurwa, doła szło wyłapać, ale chuj. Teraz jest juz git tylko watroba w chuja leci (...)



Czaję, masakra.
Zgłoś