18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
John-Flopp 2024-06-27, 9:20 27
Smutne.. Wrzątkiem dostał to jeszcze mu prądem dojebali.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-06-27, 9:21 1
Szybka interwencja, widać że ktoś tam jednak ich obserwuje a nie napierdala w pasjansa
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-06-27, 9:24 13
Wygląda na hotel dla pracowników. Samo zycie. Pewnie typ miał juz w zwyczaju brania zarcia bez pytania i komuś puściły nerwy. Tez mam takiego jednego. Jak tylko widzi coś do opierdolenia w zasięgu ręki, to sobie bierze i w chuju ma czy jest u kogoś w chacie czy w aucie. Wychodzi z załozenia ze skoro lezy to niepotrzebne i i moze. I gówno mu kto co zrobi, bo w zjebanej Europie nalezy do gatunków chronionych i chuj.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-27, 9:26
Ta kuchnia jest za mała dla dwóch garkotłuków
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-27, 9:45 7
Twardy skurwiel. Dostał wrzątkiem, chodził boso po wrzątku a i tak by najebał tego drugiego.
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-06-27, 9:45
Mieszkałęm w podobnym ... 20 chłopa na dwie kuchenki.. Chuj wie ilu mieszkało na filmie powyzej, ale sądząc po reakcji gostka, to pewnie o kilku za duzo.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-06-27, 9:49 2
kris1978 napisał/a:

Twardy skurwiel. Dostał wrzątkiem, chodził boso po wrzątku a i tak by najebał tego drugiego.



Adrenalina
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-06-27, 9:51 9
Hehe...Jednak to nie hotel dla pracowników. W sumie hotel, ale nie dla pracowników. Akcja dzieje się w fińskim więzieniu jeśli wierzyć napisowi na obrazie. Ten układ mebli wydał mi się dziwnie znajomy. Nie, nie siedziałęm w fińskim więzieniu, ale w fińskich hotelach dla pracowników juz tak.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-27, 10:05
Sztruks napisał/a:

Adrenalina



Chyba żądza dominacji. Jest królem. Nie będzie jakiś parch mu szkodził.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-27, 11:24 1
Sztruks napisał/a:

Adrenalina



Taka mała warstwa jaka powstaje na podłodze szybko zostaje schłodzona.
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-06-27, 12:12 2
takisobie2 napisał/a:

Wygląda na hotel dla pracowników. Samo zycie. Pewnie typ miał juz w zwyczaju brania zarcia bez pytania i komuś puściły nerwy. Tez mam takiego jednego. Jak tylko widzi coś do opierdolenia w zasięgu ręki, to sobie bierze i w chuju ma czy jest u kogoś w chacie czy w aucie. Wychodzi z załozenia ze skoro lezy to niepotrzebne i i moze. I gówno mu kto co zrobi, bo w zjebanej Europie nalezy do gatunków chronionych i chuj.



Wygląda na fińskie więzienie. Ty w swoim hotelu też masz strażników z bronią?
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-27, 12:57 1
takisobie2 napisał/a:

Mieszkałęm w podobnym ... 20 chłopa na dwie kuchenki.. Chuj wie ilu mieszkało na filmie powyzej, ale sądząc po reakcji gostka, to pewnie o kilku za duzo.



Ja mieszkam we 3 osoby w 200m2 i jest ciasno. Jak Ty to kurwa wytrzymałeś?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-06-27, 13:03
Bo oni się naprawdę kochają, tylko zupa znowu była za słona...
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-06-27, 15:03
John-Flopp napisał/a:

Smutne.. Wrzątkiem dostał to jeszcze mu prądem dojebali.



Jeszcze dojadą za udział w bójce, bo powinien stać i dać się oklepać
Zgłoś