18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
DannyBazooka 2022-05-24, 16:06 4
chuj z tymi tekstami o polskiej ziemi itd ale żałowac komus głodnemu miski zupy to jest po prostu kurestwo
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-05-24, 16:07 1
Powiedział bym, że to Kamil Durczok, gdyby nie to, że już gryzie piach.
Zgłoś
Avatar
V................l 2022-05-24, 16:15
A ja se potrafię wyobrazić że się zabawiam z tymi panienkami
Zgłoś
Avatar
Filemon 2022-05-24, 16:30 14
bardzo dobrze powiedzial, jesli przyszedl glodny polak to w czym on jest gorszy od ukrainca? zupa sie nalezy kazdemu kto o nia poprosi. A te wszystkie flagi ukrainskie, reklamy po ukrainsku i za niedlugo beda nam sie kazac uczyc ukrainskiego WSTYD! niektorzy rzeczywiscie zapomnieli w jakim kraju sa i na jakiej ziemi! mozna pomagac i trzeba ale takie cyrki jak sa teraz to porazka... jeszcze ta ukraina wam sie odbije czkawka...
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-05-24, 16:40 7
discoteq napisał/a:

Temat jest jak najbardziej aktualny, czytaj: tak długo aż Ukraińskie Onuce nie wrócą tam skąd przylazły ;/
Jedni są za Kacapami, inni za Banderowcami, ale są też tacy dla których jedni i drudzy to to samo.
Gość na filmiku gada mądrze, bo nie potrafimy pomagać swoim, tym, którzy są blisko.
Pomoc Upaińcom stała się modna na tyle, że większość ludzi pomaga tylko i wyłącznie dlatego, bo pomagają inni ;/ Nie patrząc na to, że ta pomoc w rzeczywistości Nam szkodzi ;/
"Stada Menelstwa" to Nam zjechały.



kurwa jeden mądry ! co coś sensownego napisał ! pomaganie wyjdzie nam jeszcze dupą ! trzeba pomagać ale z rozsądkiem. i czemu niby Polak nie może dostać zupy tylko ukrainiec ? co za pojebana logika takich ameb umysłowych. To jak menel prosi mnie żebym mu cos kupił do jedzenia to mam mu nic do jedzenia nie kupić bo to menel wtf !
Zgłoś
Avatar
liana 2022-05-24, 16:41 3
Typowy polaczek-wyklęty, ból dupe o zupę, tfu na niego.
Zgłoś
Avatar
Bombas 2022-05-24, 17:00 4
Filemon napisał/a:

bardzo dobrze powiedzial, jesli przyszedl glodny polak to w czym on jest gorszy od ukrainca? zupa sie nalezy kazdemu kto o nia poprosi. A te wszystkie flagi ukrainskie, reklamy po ukrainsku i za niedlugo beda nam sie kazac uczyc ukrainskiego WSTYD! niektorzy rzeczywiscie zapomnieli w jakim kraju sa i na jakiej ziemi! mozna pomagac i trzeba ale takie cyrki jak sa teraz to porazka... jeszcze ta ukraina wam sie odbije czkawka...


W tym, że nie spierdala przed wojną, umie język Polski, od ręki dostanie robotę i może sobie zarobić.
Więc niech wypierdala do roboty zarobić na zupę, a jak ma jakieś obiekcje to niech zdycha z głodu, śmiecia i pasożyta mniej, a dla normalnej części społeczeństwa lepiej. Jakby przy mnie zaczęli rozlewać zupę jakimś pierdolonym nierobą "soli" tej cebulowej ziemi to ja bym ich opierdolił, bo nie życzę sobie żeby takie mendy wpierdalały za moje.

Jebać państwo socjalne i wszystkich socjalistów, bym was najchętniej ładowarką do pieca ładował na utylkę, co za tupet kurwa. Gaz podrożał to by się kurwnioxy na coś przydały w formie opału, przynajmniej raz w życiu.
Nie dość, że żyją za cudze to jeszcze mają czelność mordę otwierać, mądrzyć się i pierdolić swoje gówno warte racje, które są kompletnie odcięte od rzeczywistości. Podstaw funkcjonowania świata taki ameb nie rozumie, a kurwa pierdoli, tfu wam na ryj.

Jak mnie to wkurwia
Zgłoś
Avatar
ZielonyGrucha 2022-05-24, 17:02
Jestem cebulakiem, Polska dla Polaków w polskiej ziemi polski duch!
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2022-05-24, 17:07 4
outline napisał/a:

Czy typ nie jest czasem jakiś pojebany? D



NIe, on jest niedojebany
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2022-05-24, 17:15
Opierdoliłbym michę dobrej pomidorówki
Zgłoś
Avatar
Bona1 2022-05-24, 17:26 3
baronturbina napisał/a:

Kalafior, ile rubli Władek ci płaci za zamęt i bycie nikim?



Zmieńcie już repertuar, Władek i jego wypłaty... Onuce i chuj wie co jeszcze. Kiedy ta 'wojna' się kończy?
Zgłoś
Avatar
piorun343 2022-05-24, 17:47 6
Już się słyszy że jak ktoś przyjął ukrów pod swój dach to z gospodarza stał się gościem i jeszcze mu grożą milicją!
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2022-05-24, 18:24 14
DannyBazooka napisał/a:

chuj z tymi tekstami o polskiej ziemi itd ale żałowac komus głodnemu miski zupy to jest po prostu kurestwo



Mało tego, to co zostanie wyleją do ścieków, ale nie dadzą.
Chłop dobrze mówi, a Ci co bronią tych skurwiałych darmozjadów, powinni z polski wyjebać. Wpuścili gówno do kraju i będą za nich płacić.

Terror napisał/a:

Pakiet świadczeń rodzinnych dla uchodźców z Ukrainy
Większość osób ...



Jestem od urodzenia polakiem i jak kurwa widzę co dostają oni i w jakich kwotach, to chuj mnie strzela.
Problem ze znalezieniem pracy powiadasz?
A ja myślę, że to problem z chęcią znalezienia pracy.
Byłem na granicy z żoną i Jej koleżanką, która w Warszawie zajmowała się organizowaniem autokaru do Belgii dla uchodźców.
I przyjechali. 48 osób przekroczyło granicę, kobiety z dziećmi, same kobiety (18-26lat) i młodzi panowie.
żadnej starszej osoby, kurwa żadnej.
Pokręcili się w czasie postoju na granicy, gdy kierowca odpoczywał a drugi załatwiał formalności.
W tym czasie rozmawiali z innymi uchodźcami i polakami o obecnej sytuacji w Polsce.
Dużo musieli się dowiedzieć, gdyż jak przyszło do odjazdu w dalszą trasę, z 48 jebanych cwaniaków, 39 osób stwierdziło,m że pierdolą jechać do Belgii, skoro w Polsce życie jak w Madrycie. Socjal, kasa, żarcie i dach nad głową za free.
Znaczy za nasze
I moja znajoma miała nie lada orzech do zgryzienia, bo w ciągu 2 godzin musiała wymyślić, jak ma zagospodarować już opłacone 39 miejsc w autokarze...
Jestem człowiekiem spokojnym, ale jak to usłyszałem i o całej sytuacji powiedziałem osobom organizującym i opłacającym przejazd, to ich ruszyło.
Stwierdzili, że sami to załatwią i nawet dalej nie pytałem, bo musiałem jechać z żoną do domu.
Ale od tamtego dnia a było to 4 dnia wojny, nie mam za grosz współczucia dla tych pozerów.
Polska wpuściła do kraju Konia Trojańskiego, który zniszczy nas od środka.
Zgłoś
Avatar
Nk108 2022-05-24, 18:30 2
Kolejny pierdolony patryiota z telefonem
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2022-05-24, 18:38 2
piorun343 napisał/a:

Już się słyszy że jak ktoś przyjął ukrów pod swój dach to z gospodarza stał się gościem i jeszcze mu grożą milicją!



Podaj adres. Skoro wiesz o takim przypadku, to podziel się wiedzą z nami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie