18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pajonk 2022-05-24, 18:42 4
Ja pierdole, kolejny wojownik z konfederacji co pod każdy temat jest w stanie podpiąć maseczki.
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-05-24, 18:43 2
pracującego polaka na polskiej ziemi stac na miske zupy dziennie, jak komus sie nie chce robic na polskiej ziemi to niech nie liczy na kolejny socjal
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-05-24, 18:46 11
tigerqaz napisał/a:

Wpuścili gówno do kraju i będą za nich płacić.


Mała poprawka, będziemy, a w zasadzie już to robimy.

tigerqaz napisał/a:

Jestem od urodzenia polakiem i jak kurwa widzę co dostają oni i w jakich kwotach, to chuj mnie strzela.
...
Polska wpuściła do kraju Konia Trojańskiego, który zniszczy nas od środka.


Już Nas niszczy Decyzje, które zostały podjęte, były podejmowane jak to zwykle bywa, za Naszymi plecami.
No ale, u Nas się tak przelewa, że rozdawać można... Ludzie nie kumają, że na przestrzeni czasu jest to dla Nas katastrofa. Nas po prostu na to nie stać. W tej chwili co 9-my (lub 10-ty) człowiek w Polsce to Ukrainiec (wg statystyk licząc tych niby-wojennych oraz tych, którzy byli wcześniej, choć te statystyki pewnie też zakłamane), i jak taki rząd w końcu zrozumie swój błąd to i tak h*ja zrobi, bo jest ich Tu zdecydowanie za dużo żeby można było coś zrobić. Wtedy wojna rozegra się Tu, na ulicach, wojna domowa.

Nyrewesa napisał/a:

Podaj adres. Skoro wiesz o takim przypadku, to podziel się wiedzą z nami.


To żadna nowość, moi znajomi pozbyli się uchodźców przy pomocy Policji, bo wzięli pod dach na 2 tygodnie, po tym okresie poprosili, żeby się wyprowadzili, jak to było ugadane, a oni do nich, żeby sami spier**lali. Takich przypadków pewnie jest wiele.
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2022-05-24, 18:59 6
djpyza napisał/a:

trzeba pomagać ale z rozsądkiem



No bo talerz zupy dla osoby, której być może rozjebało całą chałupę i przywędrowała wiele kilometrów z mizernym bagażem podręcznym to faktycznie wykracza poza wszelkie kurwa proporcje. Jebnijcie się w łeb wszyscy przyklaskujący temu zjebowi z filmu. Myślicie, że ci ludzie wyciągnęli szczęśliwy los na loterii, bo mogą w cywilizowany sposób zjeść ciepły posiłek?
Zgłoś
Avatar
lolaxxdd 2022-05-24, 19:03 4
do roboty PACANIE i se kup te zupę , kretynie nie ogarniasz sytuacji mogłeś morde pokazać

myślisz że oni przyszli po tę zupę bo ją tak bardzo lubią ,,,oby ciebie spotkał taki los ,,,
Zgłoś
Avatar
Brocha 2022-05-24, 19:21 5
Rozpierdala mnie to! Roszczeniowa jebana cebula nie rozumie ze to żarcie jest dla tych którzy uciekli przed wojną. Chcesz się nażreć za free są ośrodki dla bezdomnych i darmowe stołówki gdzie taka kurwa napełni swój roszczeniowy ryj aż się posra. Zrozumcie ludzie ze możemy kiedyś być w takiej samej sytuacji jak oni, w obcym kraju bez niczego, z kilmkoma torbami, co wtedy? Wszyscy obcy, zero perspektyw, języka i niewiadomo kiedy wojna się skończy. Powrót do domu gdzie wszystko jest rozjebane i perspektywa (normalnego ) życia to kilka lat ciężkiej pracy żeby wszystko odbudować.

Brzydzę się takimi kurwami! To ludzie śmieci ale takich parchów jest sporo w każdej społeczności. Roszczeniowość "rodakow" bo ja jestem Polak, mi się należy i chuj z resztą... Życzę każdej takiej kurwie przeżycia trudnych chwil gdzie potrzebna będzie bezinteresowna pomoc kogoś obcego.

Nie pasuje kurwie, niech nie wspiera, nie pierdoli a zajmie się swoim podwórkiem. Rząd nas dyma jak bure suki, tu te parchate kurwy mają pole do popisu.

Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy!
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2022-05-24, 19:32
A mnie to już pierdoli co kto komu daje i nie daje i za czyje.
Sam sobie zamówię pizzę póki mnie jeszcze stać. Bo za rok o tej porze to pewnie pójdę na śmietnik za pizzerią wyjeść sobie okruchy z kartonu i żeby chociaż trochę sosiwa zostało do tego.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2022-05-24, 20:24 6
Facet szybko się zorientował, że ukraińcy mają w Polsce więcej przywilejów niż Polacy. Polacy mają tylko zapierdalać, płacić podatki i utrzymywać przybyszy z ukrainy. Ciekawe gdzie są ci obrońcy polskości, którzy tak się bali ciapatych na socjalu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-05-24, 20:54 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Takie durne komentarze tylko zabijają w ludziach chęć zawalczenia o cokolwiek.
Pier***ona mentalność niewolników!
I myślenie typu siedź cicho ni nie wychylaj się rób to co ci każą, łaź w maseczce bo inni też łażą.
Wychowywanie spolegliwego pierdolniętego społeczeństwa od dziecka na bajeczkach o pokornym cielęciu co dwie matki ssie,
a potem pokornie daje się prowadzić na rzeź
no i pozamiatane no i cześć!



Chcesz zupę to kurwa idź do pracy i sobie kup.
Pierdolone polskie roszczeniowe karaluchy. Nasłuchają się morawieckieo i później tylko dej bo mi się należy.
Zgłoś
Avatar
Mielzky97 2022-05-24, 20:55 1
Tak czytając te wasze wypociny myśle , ze każdy ma w swoim zdaniu coś prawdy .
Wiadomo ze nasi krajanie którzy przyszliby tam na sępa bo darmoszka a nie chcą pracować to sam bym nic nie dał .
Ale z drugiej strony jeśli byliby Ci tacy co są w potrzebie to warto by było dać i pomoc a jeśli nie pomogli to już upainskie skurwysynstwo by było .
Dziwie się ze tak łatwo łatwo i jedni drudzy dajecie tak łatwo się napuszczać na siebie , to tylko o waszej podatności na manipulacje pokazuje . Nie chce obrażać ale proszę was . Zacznijcie kurwa myśleć samodzielnie .
Z dwóch stron słyszy się o upaincach i o naszych rodakach , ale nie znaczy ze jak jest jedna czarna owca w stadzie to całe trzeba wyrżnąć . Wiele się słyszy o jednych i drugich ale po co mam przytaczać . Ja gdy myśle o ukrach widzę obrazek ze stycznia jak we Lwowie sobie święto urodzin bandery robią . A tfu scierwa
Zgłoś
Avatar
focusek 2022-05-24, 21:02 5
wy polaczki to lubicie byc dymani w czoko, ukrainiec ruski to jedna swolocz a wy sie wpierdalacie w nie swoja wojne cioty. pis juz rozjebal ten kraj wiec jak wujcio putin bedzie chcial to przejedzie ja w 3 dni a szczekacie jak glupie pizdy a chuja do gadania w europie macie.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-05-24, 21:10 6
ooooo kurwa nawet mi sie nie chce czytac komentrarzy. Napisze tylko tyle co powiedzial recznik prasowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych :

Polacy sa SLUGAMI narodu ukrainskigo a polacy maja spelniac kazde zyczenia ukraincow.

Kazdy kto uwaza inaczej to kurwa, kacap i ruski agent (ironia)
Zgłoś
Avatar
dominik666 2022-05-24, 21:11 4
Zacznijmy od najważniejszego: jakie kurwa mu się należy? Żarcie widoczne na filmie jest zrobione dla ludzi co uciekają ze swojego kraju przed wojną. Kolejny jebany sęp co myśli że za darmo może coś wyżebrać. Często robimy imprezy gdzie jest grochówka w gratisie, albo coś w tym stylu- poczęstunek. To potrafią kurwy z termosem mercedesem podjechać, jebane socjalistyczne odpady prlu. Te same kurwy biją się o karpia pięćdziesiąt groszy tańszego na kilogramie i o atrapę burgera w mac donaldzie. Tfu jak ja wami gardzę i te jebane ruskie spierdoliny co sapią w komentarzach, chuj wam do ryja i żebyście w tę zimę z głodu zdechli i żeby ktoś waszą agonię nagrał i tu wrzucił .
Zgłoś
Avatar
Oooooo 2022-05-24, 21:34 1
On ledwo oddycha,dajcie mu zupy.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-05-24, 21:35 1
Bombas napisał/a:

W tym, że nie spierdala przed wojną, umie język Polski, od ręki dostanie robotę i może sobie zarobić.
Więc niech wypierdala do roboty zarobić na zupę, a jak ma jakieś obiekcje to niech zdycha z głodu, śmiecia i pasożyta mniej, a dla normalnej części społeczeństwa lepiej. Jakby przy mnie zaczęli rozlewać zupę jakimś pierdolonym nierobą "soli" tej cebulowej ziemi to ja bym ich opierdolił, bo nie życzę sobie żeby takie mendy wpierdalały za moje.
Jebać państwo socjalne i wszystkich socjalistów, bym was najchętniej ładowarką do pieca ładował na utylkę, co za tupet kurwa. Gaz podrożał to by się kurwnioxy na coś przydały w formie opału, przynajmniej raz w życiu.
Nie dość, że żyją za cudze to jeszcze mają czelność mordę otwierać, mądrzyć się i pierdolić swoje gówno warte racje, które są kompletnie odcięte od rzeczywistości. Podstaw funkcjonowania świata taki ameb nie rozumie, a kurwa pierdoli, tfu wam na ryj.
Jak mnie to wkurwia



takie typ jak ty widzą tylko jedno bo ja pracuję to kurwa jestem panem świata idioto jebany każdy pracuje bo musi ! ale na jakąś godność dla każdego człowiek przysługuje ! a jak żałujesz komuś jedzenia bo jest czarny czy kurwa menel czy starsza pani ! to jesteś jebanym chwastem ! i możesz pracować i zarabiać jebane miliony i tak jesteś zwykłym śmieciem ! bo masz w głowie tylko bo ty pracujesz ^że się tacy kurwa sieją sami !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie