18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Pisowcy kontra zwolennicy koalicji obywatelskiej w wykonaniu brazylijskim. Panowie pokłócili się przed komitetem wyborczym, jedni popierali jednego radnego, przeciwnicy natomiast ich oponenta. Akcja miała miejsce w Prado w stanie Bahia. Stan większy od Polski, ale w Brazylii nawet w top 5 nie jest pod względem wielkości. Pamiętajcie więc, gdy nie zgadzacie się z poglądami sąsiada, chwytajcie za broń



od 0:55



23-letni Giliard Lima dos Santos
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
mun66 2024-10-06, 20:54 1
To pisowcy i konfa. Inni ludzie sa w Polsce normalni.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-10-06, 21:31
skurwysyn666 napisał/a:

Chłop z nazwiskiem „Dos Santos”
To nazwisko to prawdopodobnie najczęstszy bywalec na hardzie



za brak szacunku, i pominięcie w komentarzu, pan Da Silva właśnie cię zastrzelił. xD

ps. mi sie wydaje że ci z filmiku pokłócili się o nieopublikowanie, przez rząd Beaty Szydło, wyroku TK z 2016 roku.
mnie też to wkurwia. xD

Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-10-06, 23:25 1
encoder178 napisał/a:

w Polsce 9/10 wyborców to debile glosujący na PiS, PO i ogólnie cały syf który juz rządził i zdradzał Polaków lub ich oszukiwał.
Rozumiecie? 9 na 10 osób które mijacie to totalne, nieodpowiedzialne, mentalne dzieci, które dają sie oszukiwać i przykupywać.


Tak naprawdę jedyna szansa, to osiągnąć samemu duży sukces i patrzeć na te małpki w swoim życiu. Oczywiście w Polsce nie ma jakoś bardzo źle, bo mogliśmy się urodzić w takiej Brazylii 😂, ale to nie zmienia faktu, że nas Polaków ruchają bez mydła od tylu lat na zmianę 2 partię. Lubię wracać do starych komentarzy i wywiadów. Jak każdy nadaje na partię rządząca, a potem magicznie za nią tęskni i zapomina co odjebali.
Szczerze nie zdziwił bym się, jakby niektórzy z nich prywatnie pili razem wódkę i klepali się po plecach . Oczywiście to takie moje pierdolenie, ale ta teoria nie jest taka do końca głupia.
Zgłoś
Avatar
Piterpl 2024-10-07, 12:18
@elim: nie ma to jak wojować w internecie za brałna memcema i bosaka 😂
Zgłoś
Avatar
elim 2024-10-07, 18:31
Piterpl napisał/a:

@: nie ma to jak wojować w internecie za brałna memcema i bosaka 😂



jak jesteś ich fanatykiem to się nie dziwię że chcesz za nich wojować, ja jednak wolę mieć opcję krytyki każdej formacji, nawet konfy czy lewicy (której lidera też nie wymieniłem, a powinienem)
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-10-07, 23:47
elim napisał/a:

Ale żeby się napierdalać za polityków to już wyższy poziom zjebania, wyobraźcie sobie że się napieprzacie za Kaczyńskiego, Tuska, Hołownie albo Kapuśniaka Kamysza.



A wy tym samym czasie Kosiniak Tusk Kaczyński i Duda siedzą w jednym pokoju popijając flaszkę rumu o wartości twojej miesiecznej wypłaty i śmieją się z filmiku na którym ktoś się napierdala za nich a ci mają go w dupie
Zgłoś