18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Mokebe69 2024-04-04, 7:27 1
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.


Pewnie, chuj w dupę tym co nagrywali, brzmisz rozsądnie
Zgłoś
Avatar
kothletino 2024-04-04, 7:32 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Dużo cię to kosztowało, że się tak prujesz? Przepracowałeś ty chociaż jeden dzień w życiu?



Przepracowałem i wkurwia mnie rozdawnictwo za nasze pieniądze, Jeśli ktoś żyje pod sukienka mamusi i na jej garnuszku jak TY, to niekoniecznie wie skąd państwo ma pieniądze, ale dorośniesz nie martw się.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-04-04, 8:04 6
PsikutaBezS napisał/a:

Troll



Na dzień dzisiejszy zostanie nazywanym trolem czy onuca to zaszczyt, jebać upadline
Zgłoś
Avatar
obi89 2024-04-04, 8:32 8
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



Chuj w dupę tym co ją tu przywieźli.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-04, 9:27 1
dolar2dolar2 napisał/a:

Dzień dobry. Mam 48lat i w sumie pracowałem 10 lat za granicą. Uprzedzenia do emigrantów to jedno, są w każdym kraju i u nas też będą ale... jak nie chodziłem do pracy to nie zarabiałem. Jak nie płaciłem ubezpieczenia to nie miałem opieki. Kobiety z dziećmi nie brały benefitu od pierwszego dnia pobytu na dziecko tylko trzeba był 5 lat przepracować legalnie żeby dostać jakieś pieniądze. I to jest uczciwe. Pochodzę z Lublina i znałem wiele osób z Ukrainy i Białorusi.......


Dużo płacą za takie wklejki? A może jesteś tak tępy, że robisz to za darmo, dla idei?

kothletino napisał/a:

Przepracowałem i wkurwia mnie rozdawnictwo za nasze pieniądze, Jeśli ktoś żyje pod sukienka mamusi i na jej garnuszku jak TY, to niekoniecznie wie skąd państwo ma pieniądze, ale dorośniesz nie martw się.


Wkurwia cię rozdawnictwo to wkurwiaj się na tych co rozdają, a nie na tych co biorą.
Zgłoś
Avatar
BezsensownyPlaskonos 2024-04-04, 9:52 5
darek1234 napisał/a:

Gościu, idź być debilem gdzie indziej, albo doucz się historii. Dowiesz się z niej mniej więcej o tym jak traktowaliśmy Ukraińców przed II WŚ.
Synek, gdyby nie Ukry to nie byłoby "cudu nad Wisłą" i wygranej wojny z kacapSSkim gównem
Inna sprawa jest tak, że baba jest ewidentnie napita i dała się sprowokować głupim chujkom, a akurat wiem, że Ukrainki są dość podatne na prowokacje po alkoholu



Ja nie twój synek, W szczytowym okresie mieli ok 20 tys ludzi (2 dywizje) przy 800tys armii polskiej. Ilu zmobilizowanych naprędce Ukraińców było w Armii Czerwonej nacierającej w 1920 na Warszawę nie wiem ale podejrzewam że dużo więcej niż 20tys Petlurowców.
Zgłoś
Avatar
jebanekurwyjebac 2024-04-04, 11:50
p0ljoki taki pizdy ze nim nawet ukurwinka z upainy o wadze labradora wpierdol spuszcza XD zalPL
Zgłoś
Avatar
Pierdolsiespierdalajkurwa 2024-04-04, 12:10 1
Ukra miała rację, jakieś pedały to nagrywały.
Zgłoś
Avatar
banderas 2024-04-04, 12:26 5
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



I co z tego ? Jebana dziwka powinna zamknąć mordę nie jest u siebie, na front sukę niech tam drze mordę
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2024-04-04, 12:49 1
Polaki cebylaki. Nie roznicioe sie niczym od nich ani od rucholi. Taka sama patola tylko zgrywacie europejczyków bo unia. Gdziekolwiek sie nie pojawicie robicie wstyd, Wyspy, holandia, niemcy. Same patusiarstwo i nic wiecej, a o ćwokach mieszkających na blokowiskach juz nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-04-04, 14:56 7
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



Mogło tak być ale z tego co obserwuje to przeważnie jest dokładnie odwrotnie. Najpierw ukry prowokują a jak kamerka idzie w ruch to nagle wielce pokrzywdzeni. Tak czy siak niech wypierdala, mają więcej przywilei niż ja w własnym domu.
Zgłoś
Avatar
ironmaiden666czesiek 2024-04-04, 16:04 1
Po głosie słychać, że nagrywający to fani spotykania się w domu i oglądania FAME MMA xD
Zgłoś
Avatar
drewusik 2024-04-04, 16:29 7
dancio1978 napisał/a:

Najpierw poczytaj a potem pisz. Tak. Cała masakra była spowodowana również działaniami Polaków. I żeby nie było. Polacy tez jakoś specjalnie dłużni Ukraińcom nie byli. Nie mówi sie o tym bo po co. Ale fakty są takie że od wieków ukraińców Polacy traktowali gorzej niż psy. Nie bronie Ukraińców al etu nie masz racji.



Dancio zdaje się że uczyłeś się z ukraińskich książek. Powiedz mi kim trzeba być żeby usprawiedliwiać skurwysyństwo ukraińców jakie nam zrobili? Jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby zarzynać dzieci kobiety w ciąży w tak wymyślny sposób. Polscy nawet po Wołyniu nie zrobili tyle złego ukraińcom co oni nam ,nawet włączając w to akcję Wisła.
Zgłoś
Avatar
fun88 2024-04-04, 18:15
CZemu ona sie dopytuje czy jest gównem jak by to było dla niej jakieś niezrozumiałe?
Zgłoś
Avatar
razak 2024-04-04, 18:44 2
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



Nawet jeśli było tak jak piszesz to i tak niech wypierdala na ukraine. Wystarczająco tego kurestwa się już zjechało. WON !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie