18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
MysteryMan 2024-04-04, 0:29 5
CriSStopher napisał/a:

Wołyń też nasi sprowokowali? Srać na upadlinę i upadlińców!



Kurwa przypadkiem ci piwo dałem :/

rogala120 napisał/a:

Chuj w dupe Tobie, jebany obrońco Upków za nasze pieniądze. Z takimi jak Ty to Polska skończy tam gdzie Francja Włochy i inne „otwarte” kraje, tak jak jest otwarta Twoja dupa na czarne kutasy z Afryki.



Co ty kurwa porównujesz ? Ukraińców do hordy z afryki ? ładnie masz najebane
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-04, 0:44
Krótki filmik, a niektórym po parę ładnych tubli już tu wpadło.

Wystawiacie faktury, czy idzie na lewo?
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-04-04, 0:45 4
Dobroć się skończyła. Nie umiesz się zachować?? To Wypierdaaalaaaj za bramę.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-04, 0:50 1
CriSStopher napisał/a:

Wołyń też nasi sprowokowali? Srać na upadlinę i upadlińców!



Gościu, idź być debilem gdzie indziej, albo doucz się historii. Dowiesz się z niej mniej więcej o tym jak traktowaliśmy Ukraińców przed II WŚ.

BezsensownyPlaskonos napisał/a:

Przecież cała "Wyprawa Kijowska" była w interesie Ukraińców po zdobyciu przez siły polskie Kijowa do armii Petlury zgłosiło się ich raptem 20tyś cała eskapada cudem dla nas nie zakończyła się utratą niepodległości już w 1920. Na kursach upa uczą was takiej wersji historii?



Synek, gdyby nie Ukry to nie byłoby "cudu nad Wisłą" i wygranej wojny z kacapSSkim gównem

Inna sprawa jest tak, że baba jest ewidentnie napita i dała się sprowokować głupim chujkom, a akurat wiem, że Ukrainki są dość podatne na prowokacje po alkoholu
Zgłoś
Avatar
xalk 2024-04-04, 0:52
patologia z obu stron
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-04-04, 0:57 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

I spory udział miał Piłsudski, który w 1921 zdradził Ukraińców i za ich plecami dogadał się z bolszewikami. Miało być ukraińskie państwo, a był polsko-sowiecki rozbiór Ukrainy. Nacjonaliści nam tego nie zapomnieli i wzięli odwet 20 lat później.
Do przemyślenia dla każdego, kto nawołuje do wstrzymania pomocy wojskowej. Sojuszników się nie zdradza.



To nie do końca była zdrada. Petlura miał sprawę wyłożoną jasno, uda się, albo się nie uda a nie wszystko pójdzie szablą zrobić. Europa miała akurat dość wojny od ostatniej światowej i przepychali każdą opcję "pokojową". Widać to potem wyraźnie, jak hitler brał co chciał bez wystrzału, a może się uspokoi. Jak ruskim nie udał się podjazd i zaczęli mieć ciepło, to wyciągnęli kartę "rozejm" i już po krzyku, peace and love. Piłsudski jakby parł na wojnę dalej, byłby niemal zbrodniarzem, a Polska dostała by jeszcze sankcje bo nie chce pokoju. Piłsudski z Petlurą wyjebali się obaj na postawie Białych (ruskiej armii rojalistów), którzy mogli przeważyć rozkład sił, ale marzyła im się znów wielka carska rosja z Polakami-pachołkami, to się nie przyłączyli do jebania bolszewików. W efekcie końcowym Car albo śmierć. Nie wystarczyło im dobicie czerwonych, to pozostała im śmierć. Gówno zrobili, Petlurze pozostał zawód, a Piłsudskiemu niesmak. Samego Petlurę, który nie chciał Polsce nic złego zrobić rozumiejąc jaka była sytuacja i czyja wina - odjebali potem ukraińcy z upa, a resztę historii już znamy.
Zgłoś
Avatar
toniemojekonto 2024-04-04, 1:19 4
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



Ta ukrainka najpierw postanowiła sobie siadać na czyichś motorach a potem robiła inbe jak sie jej wzrówiło uwage.
Typowe dla dziczy ze wschodu
Zgłoś
Avatar
pojeb_obserwator 2024-04-04, 1:35 3
Niech spierdala na ukrainę.
Zgłoś
Avatar
dolar2dolar2 2024-04-04, 1:40 12
TwójCzarnyPan napisał/a:

Słyszałem takie teksty wiele lat temu na Wyspach od lokalnych patusów pracą nieskalanych. Dlatego wkurwia mnie każdy zjebany polaczek turbopatriota, co się dopierdala do Ukraińców żeby się dowartościować.
Ten portal też jest pełen takich, co w dupie byli i gówno widzieli, ale mają dużo do powiedzenia. Popracowaliby trochę w obcym kraju to może nabraliby szacunku do imigrantów.



Dzień dobry. Mam 48lat i w sumie pracowałem 10 lat za granicą. Uprzedzenia do emigrantów to jedno, są w każdym kraju i u nas też będą ale... jak nie chodziłem do pracy to nie zarabiałem. Jak nie płaciłem ubezpieczenia to nie miałem opieki. Kobiety z dziećmi nie brały benefitu od pierwszego dnia pobytu na dziecko tylko trzeba był 5 lat przepracować legalnie żeby dostać jakieś pieniądze. I to jest uczciwe. Pochodzę z Lublina i znałem wiele osób z Ukrainy i Białorusi. Mieszkały tu dostawał stałe pobyty uczyły się lub pracowały ale nie dostawały nic na tacy tak samo jak ja na zachodzie. Teraz to patologia lewacko-socjalistyczna...

Ostatnie dwa lata regularnie pokonywałem pociągiem trasę Chełm - Mazury. Pociąg do i z Warszawy pełny kobiet w wieku 40 lat w górę i 17lat do 10 lat i każda z iphonem 14 tipsami, zlotem na szyi i trzema największymi walizkami każda (no dwie minimum) nikt znikąd nie uciekał jeździli w obie strony. Czasem pociąg tak pełny że nie było biletów w żadnej klasie i jechałem w warsie.

W moim służbowym mieszkaniu w mieście Łomża sąsiadami była matka córka i dwoje dzieci przez 15 ostatnich miesięcy żadna nie była w żadnej pracy a z marketu zakupy woziły taksówkami. Kiedy się z nimi rozmawiało przez balkon to zadowolone bardzo Mops, dodatek na mieszkanie jakiś,500 plus i inne benefity pozwalały im płacić za rachunki i jedzenie, Na nasz koszt. Ja też tak chcę ok?

I na koniec mój znajomy wjechał na teren Ukrainy busem z jakimś towarem i dojechał prawie do Kijowa bez przeszkód bomb ostrzałów i zagrożenia. W sklepach towar praca i życie. Widziałem też film z kolejką lawet na polskiej granicy z drogimi samochodami stojącymi w stronę Ukrainy tak minimum 100 lawet. Kto ściąga drogą furę w działania wojenne? Tam jest front ale nie ma nalotów dywanowych na cały kraj jak podczas II wojny światowej.

Inną sprawą jest patriotyzm. Który z Polaków bawiłby się np w berlińskiej dyskotece albo na meczu jak ojczyzna byłaby okupowana? Ukraińcy bawią się u nas w najlepsze. Może to kwestia tego że wojna im spowszedniała od 2014 roku? A może to brak powiązania z ojczyzną z powodów historycznych (nie będę tu tego tłumaczyć od tego są książki). Tak czy tak od 1990 roku wyniosło się z Ukrainy w sumie 35 milionów obywateli oczywiście w różnym tempie.

Jak udowodnił ktoś w poście dziewczyna wsiadła na czyjś motor (obojętne, jakby siadła na zabytkowe lub drogie auto było by tak samo), ktoś ją opierdzielił bo to tylko na wystawie stało a ta zgrywa ofiarę. Powinna pomyśleć i a: nie wsiadać b: zapytać c: przeprosić. A że nie jest w swoim kraju to powinna być podwójnie czujna żeby kogoś nie urazić bo jak np. my jedziemy za granicę to my mamy się dopasować do danego kraju i zwyczajów. Ona powinna tak samo. Jak nie to proszę wrócić do siebie.

Na koniec dodam że im więcej pozwolisz tym więcej ci zabiorą wolności. Zarzucamy zachodowi że nie jest zdecydowany w sprawie migrantów z afryki a sami jesteśmy za bardzo wyrozumiali wobec Ukrainców. Niech oni dostosują się do nas... Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Jaceron 2024-04-04, 2:32 2
Koleżanka Ukrainka co przyjechała i od razu do pracy poszła, zobaczyła filmik i powiedziała , że nie wiadomo o co chodzi, ale by jej i tak z garści walnęła za darcie ryja:)
Zgłoś
Avatar
tobi123tobi 2024-04-04, 6:13 5
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



idz i jeszcze jej ta ukrainska dupe wyliż lewaku
Zgłoś
Avatar
rutrar 2024-04-04, 6:59 2
Nie ma kontekstu. Wygląda jakby kobietę sprowokowali a potem sobie jaja robili.
Kretynizm.
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-04-04, 7:03 2
Jakim idiotą trzeba być aby atakować w kilku chłopa jedna kobietę? Ty k.. o pęd. ka z telefonem w ręce o ciebie chodzi
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-04, 7:17 3
smc napisał/a:

Krótki filmik, a niektórym po parę ładnych tubli już tu wpadło.
Wystawiacie faktury, czy idzie na lewo?

Ci co siedzą w Matuszce Rassiji (a to jak wiadomo kurwa mać) pracują normalnie na etat; firma zresztą daje jedne z lepszych benefitów jak na Kacapstan.

Dla tych którzy siedzą w cywilizowanych krajach (np. Siriuz twiedzi że w Polsce mieszka), kasa idzie przez sieć firm krzaków.
Zgłoś
Avatar
olesnik 2024-04-04, 7:22 1
"ale będzie tik tok w chuj" To zdanie wyczerpuje informacje na temat ilorazu inteligencji nagrywającego xD tfuuuu nie tych bezmózgów atencyjnych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie