18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Córka_Spawacza 2024-04-03, 23:07 9
Jedni są za inni przeciw. Wychodzę z założenia że ta Ukrainka powinna wypierdalać z Polski w pizdu. Koniec pomocy dla panoszących się kurew , banderowskiego ścierwa. My jesteśmy gospodarzami.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-03, 23:09 1
CARLOSDELAHESUS napisał/a:

Jeszcze napisz tępy kmiotku na jakich warunkach w tym obozie siedział + dlaczego w Niemczech sobie mieszkał po zakończeniu IIWŚ, bo jakoŝ o tym zapomniałeś.


Niby w pałacu mieszkał? Obóz to więzienie, trzymali go tam do końca wojny od momentu gdy ogłosił niepodległość Ukrainy. A to o czymś świadczy.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2024-04-03, 23:11 8
Socjale dostali za czyje kurwa pieniądze? Za korzystanie z bankowości nam podnoszą limity i opłaty a ukry za jebana darmochę korzystają, wchodzisz do sklepu to wszędzie jebane koślawe ukraińskie pismo. No do kurwy nędzy, a TY jeszcze bronisz pizdy która się panoszy po cudzej własności?
Sprzedaj majątek i oddaj ukraińcom jak ci ich tak szkoda. HaTFUUU!
Zgłoś
Avatar
Wrazliwa_Zuzia 2024-04-03, 23:11 3
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



też tak myślę i jestem ciekawa od czego się zaczeło. Ciekawe czy gdybyśmy to my byli na miejscu osób z Ukrainy, to temu Panu też by się miło słuchało, by wracał do kraju gdzie jest wojna.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-03, 23:13 4
kothletino napisał/a:

Socjale dostali za czyje kurwa pieniądze? Za korzystanie z bankowości nam podnoszą limity i opłaty a ukry za jebana darmochę korzystają, wchodzisz do sklepu to wszędzie jebane koślawe ukraińskie pismo. No do kurwy nędzy, a TY jeszcze bronisz pizdy która się panoszy po cudzej własności?
Sprzedaj majątek i oddaj ukraińcom jak ci ich tak szkoda. HaTFUUU!


Dużo cię to kosztowało, że się tak prujesz? Przepracowałeś ty chociaż jeden dzień w życiu?
Zgłoś
Avatar
kola1908 2024-04-03, 23:14 3
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



Tak, gdybaj se.
Na pewno Ukrainka chciała coś ukraść i zaczęli ja nagrywać i się zdenerwowała.
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2024-04-03, 23:15 7
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

też tak myślę i jestem ciekawa od czego się zaczeło. Ciekawe czy gdybyśmy to my byli na miejscu osób z Ukrainy, to temu Panu też by się miło słuchało, by wracał do kraju gdzie jest wojna.



Idź i im z żalu dupe wystaw, wojna kiedy wybuchła? I co jeździ na lorach na upadline jak taka wielka wojna jest?
Zgłoś
Avatar
rogala120 2024-04-03, 23:16 7
T3RMINATOR napisał/a:

Pewnie najpierw ją sprowokował a potem dla atencji nagrali.
Chuj w dupę tym co ją nagrywali.



Chuj w dupe Tobie, jebany obrońco Upków za nasze pieniądze. Z takimi jak Ty to Polska skończy tam gdzie Francja Włochy i inne „otwarte” kraje, tak jak jest otwarta Twoja dupa na czarne kutasy z Afryki.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-03, 23:20 5
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

też tak myślę i jestem ciekawa od czego się zaczeło. Ciekawe czy gdybyśmy to my byli na miejscu osób z Ukrainy, to temu Panu też by się miło słuchało, by wracał do kraju gdzie jest wojna.


Słyszałem takie teksty wiele lat temu na Wyspach od lokalnych patusów pracą nieskalanych. Dlatego wkurwia mnie każdy zjebany polaczek turbopatriota, co się dopierdala do Ukraińców żeby się dowartościować.

Ten portal też jest pełen takich, co w dupie byli i gówno widzieli, ale mają dużo do powiedzenia. Popracowaliby trochę w obcym kraju to może nabraliby szacunku do imigrantów.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2024-04-03, 23:20 2
a na sam koniec dupe na motorek uwaliła -.-
Zgłoś
Avatar
CARLOSDELAHESUS 2024-04-03, 23:21 8
TwójCzarnyPan napisał/a:

Niby w pałacu mieszkał? Obóz to więzienie, trzymali go tam do końca wojny od momentu gdy ogłosił niepodległość Ukrainy. A to o czymś świadczy.



A siedział z resztą więźniów w typowym, obozowym baraku ? Był nazistowskim kolaborantem, którego trzymano jako przydatny egzemplarz na stosowną okazję. Jakoś go Niemcy po tym ogłoszeniu niepodległości krainy u, nie zklikwidowali. "A to o czymś świadczy."
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-03, 23:24 1
CARLOSDELAHESUS napisał/a:

A siedział z resztą więźniów w typowym, obozowym baraku ? Był nazistowskim kolaborantem, którego trzymano jako przydatny egzemplarz na stosowną okazję. Jakoś go Niemcy po tym ogłoszeniu niepodległości krainy u, nie zklikwidowali. "A to o czymś świadczy."


Jak mieli zlikwidować, skoro jej nie było bo jej nie uznali? Myśl czasem.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2024-04-03, 23:41 1
T3RMINATOR napisał/a:

Ja bym jeszcze Amerykanów ukarał że nas po wojnie zostawili na pastwę ruskim.



Spektrum jest szerokie... Trwały twarde rozmowy i Stalin wymagał. Amerykanie jednak w Polskiej Historii mają dużo więcej kart, między innymi mocno przyczynili się do uznania Polski za niepodległą.

Na ten moment są też gwarantem bezpieczeństwa. Nie żadna tam neutralności i klocki lego. Nie żadne UE i jednorożce z armii Niemiec tylko właśnie twarda amerykańska kultura sprawia, że jeszcze nie mówimy po rosyjsku albo pracujemy w chińskich fabrykach.
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-04-03, 23:47 3
Polskie bydło i tyle
Zgłoś
Avatar
jem_zwierzeta 2024-04-03, 23:49 8
Bez jasnych dowodów NIGDY nie uwierzę ukrowi albo ukrówie w jej wersję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie