18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
POLTERGAIST 2024-04-03, 22:17 5
na upadline banderówe, azowców zadowalać.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-04-03, 22:23 2
nasze polactwo wychodzi na jaw
Film sprowokowany przez patologię polską

wstyd przynosicie samym sobie
czasem tak zajebisci chcecie być że nie odróżniacie dobra od zła
Aaaa...sorry zapomniałem że tu siedzą sami pojebi i zwyrole hłe hłe
Zgłoś
Avatar
BezsensownyPlaskonos 2024-04-03, 22:24 7
dancio1978 napisał/a:

Najpierw poczytaj a potem pisz. Tak. Cała masakra była spowodowana również działaniami Polaków. I żeby nie było. Polacy tez jakoś specjalnie dłużni Ukraińcom nie byli. Nie mówi sie o tym bo po co. Ale fakty są takie że od wieków ukraińców Polacy traktowali gorzej niż psy. Nie bronie Ukraińców al etu nie masz racji.



Pierdolenie, Żydów i Czechów tak samo eksterminowali podczas rzezi Wołyńskiej.

"fakty są takie że od wieków ukraińców Polacy traktowali gorzej niż psy" dokładnie tak samo traktowani byli polscy chłopi
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2024-04-03, 22:25 3
Ale będzie tik tok - tekst tego wsioka rozwala . Ukrainka jak Ukrainka ale te wsioki chujowej sensacji to jakieś ameby umysłowe
Zgłoś
dancio1978 napisał/a:

Najpierw poczytaj a potem pisz. Tak. Cała masakra była spowodowana również działaniami Polaków. I żeby nie było. Polacy tez jakoś specjalnie dłużni Ukraińcom nie byli. Nie mówi sie o tym bo po co. Ale fakty są takie że od wieków ukraińców Polacy traktowali gorzej niż psy. Nie bronie Ukraińców al etu nie masz racji.



Tobie coś się grubo pojebało
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-04-03, 22:27 3
samspadaj napisał/a:

ja tam szanuję Ukraińców, ale tylko tych, którzy na to zapracowali. Z czasem będzie coraz trudniej o takich, bo nasz rząd wychowuje sobie ukraińców jak USA hoduje murzynów, jako taką wewnątrzspołeczną armię / wroga, którego można w razie czego szeroko wykorzystywać w walce z własnym narodem - wystarczy dać im do powąchania narzędzia propagandowe typu BLM i już lecą. Ciekawe, czy to, że jestesmy najposłuszniejszym psem stanów, ma na to jakiś wpływ.



Dlatego pretensje należy mieć do naszej władzy że nie potrafi wypierdolić patologii ukraińskiej do domu. W sumie z naszą patologią nie są w stanie sobie poradzić. Dawanie zasiłków jest kontrproduktywne, a nadal stosowane.
Zgłoś
Avatar
BezsensownyPlaskonos 2024-04-03, 22:29 10
TwójCzarnyPan napisał/a:

I spory udział miał Piłsudski, który w 1921 zdradził Ukraińców i za ich plecami dogadał się z bolszewikami. Miało być ukraińskie państwo, a był polsko-sowiecki rozbiór Ukrainy. Nacjonaliści nam tego nie zapomnieli i wzięli odwet 20 lat później.
Do przemyślenia dla każdego, kto nawołuje do wstrzymania pomocy wojskowej. Sojuszników się nie zdradza.



Przecież cała "Wyprawa Kijowska" była w interesie Ukraińców po zdobyciu przez siły polskie Kijowa do armii Petlury zgłosiło się ich raptem 20tyś cała eskapada cudem dla nas nie zakończyła się utratą niepodległości już w 1920. Na kursach upa uczą was takiej wersji historii?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-03, 22:40 1
BezsensownyPlaskonos napisał/a:

Przecież cała "Wyprawa Kijowska" była w interesie Ukraińców po zdobyciu przez siły polskie Kijowa do armii Petlury zgłosiło się ich raptem 20tyś cała eskapada cudem dla nas nie zakończyła się utratą niepodległości już w 1920. Na kursach upa uczą was takiej wersji historii?


A czy ja temu zaprzeczam? Był sojusz, bracia, wspólna sprawa, wspólny wróg i tak dalej. A po wpierdolu od Sowietów była zdrada i
"ja was panowie bardzo przepraszam, nie tak miało być".
A 20 lat później były konsekwencje.
Zgłoś
Avatar
BezsensownyPlaskonos 2024-04-03, 22:43 4
jamber napisał/a:

Powinna jeszcze dostać tubę na mordę za to że siadała nie na swój motocykl



Właśnie tak wczoraj myślałem że to mogło być przyczyną całego zajścia, dodatkowo Ona jest chyba pijana
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-04-03, 22:45 1
Niech się kurwa ukraińskiego uczy, a nie w języku wroga pierdoli....
Zgłoś
Avatar
BezsensownyPlaskonos 2024-04-03, 22:48 13
TwójCzarnyPan napisał/a:

A czy ja temu zaprzeczam? Był sojusz, bracia, wspólna sprawa, wspólny wróg i tak dalej. A po wpierdolu od Sowietów była zdrada i
"ja was panowie bardzo przepraszam, nie tak miało być".
A 20 lat później były konsekwencje.



Jedyny sojusz banderowcy mieli z III Rzeszą
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-03, 22:52 3
Z Niemieckiego miasta Polak każe wypierdalać Ukraińce.

Fajnie się tam bawicie w tym Breslau...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-03, 22:54 1
BezsensownyPlaskonos napisał/a:

Jedyny sojusz banderowcy mieli z III Rzeszą


I dlatego Niemcy Banderę zamknęli w obozie?
Zgłoś
Avatar
Kammaj 2024-04-03, 22:58 1
Terminator i twojejnstrej rowniez
Zgłoś
Avatar
CARLOSDELAHESUS 2024-04-03, 23:00 11
TwójCzarnyPan napisał/a:

I dlatego Niemcy Banderę zamknęli w obozie?



Jeszcze napisz tępy kmiotku na jakich warunkach w tym obozie siedział + dlaczego w Niemczech sobie mieszkał po zakończeniu IIWŚ, bo jakoŝ o tym zapomniałeś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie