18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Matt 2024-06-22, 19:19 8
Ten baner był tak dobry jak reprezentacja Polski w piłkę nożną.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-22, 19:55 11
Mamy te pedalskie mistrzostwa JEWropy w kopanie worka po trawie i patrzcie jak ogólnie się biali potrafią zebrać aby drzeć masowo mordę i się spuszczać nad 11 pedałami w krótkich spodenkach ale jak im gwałcą obywatelki to chuja mogą, chuja robią i się dają ruchać jak pizdy którymi są.

Igrzysk i chleba.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-22, 21:27 2
Velture napisał/a:

ale jak im gwałcą obywatelki to chuja mogą, chuja robią i się dają ruchać jak pizdy którymi są.



Może te obywatelki tego chcą. Nikt, kto nie poczuł gorącego 40cm kutasa w dupie nie powinien o tym decydować.
Zgłoś
Avatar
Lexter 2024-06-23, 5:46 3
Velture napisał/a:

Mamy te pedalskie mistrzostwa JEWropy w kopanie worka po trawie i patrzcie jak ogólnie się biali potrafią zebrać aby drzeć masowo mordę i się spuszczać nad 11 pedałami w krótkich spodenkach ale jak im gwałcą obywatelki to chuja mogą, chuja robią i się dają ruchać jak pizdy którymi są.
Igrzysk i chleba.



Ty pewnie byłeś z tych co brali zwolnienia z w-fu w szkole 😂
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-06-23, 6:33 2
Lexter napisał/a:

Ty pewnie byłeś z tych co brali zwolnienia z w-fu w szkole 😂


Dokładnie, bo tak to by wiedział, że chłopców na boisku jest nie 11 a.w sumie 23
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-23, 15:25
Lexter napisał/a:

Ty pewnie byłeś z tych co brali zwolnienia z w-fu w szkole 😂



Nigdy nie miałem zwolnienia z WF-u i mam kategorię A w książeczce wojskowej.

Za moich czasów zwolnienia z WF-u brały upośledzone psychicznie bananowe dzieci. Normalni nawet nie wiedzieli, że coś takiego istnieje.
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2024-06-24, 7:38
Normalka. Wystarczyło zastosować trawers przy takim elemencie do podniesienia
Zgłoś