18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Kłusownik skatował psa
poligon6 • 2019-11-26, 14:23
Pies, który wpadł we wnyki w okolicach Godzięcina przez 2 tygodnie usiłował się z nich wydostać. Kłusownik po znalezieniu zwierzaka zamiast mu pomóc, próbował go okrutnie zabić.

2 tygodnie – tyle pies spędził z metalową linką, zaplecioną ciasno wokół szyi. Kiedy bezlitosny kłusownik podczas sprawdzania wnyków znalazł psa postanowił zabić zwierzę. Mężczyzna skatował bezbronnego psa, zadając mu liczne ciosy ostrym narzędziem. Kiedy zwierzak był już na skraju przeżycia, kłusownik przeciął linkę i porzucił go.






Swoja droga co to za kłusownik co raz na dwa tygodnie sprawdza wnyki i nie potrafi dobic zwierzyny.

Druga sprawa zeszły sie do kupy dwa leśne szkodniki, kłusownik i bezpański pies. Oba do odstzrału.

2019-11-26, 22:14
qaz123edc napisał/a:

W sensie że dzikie psy robią większe spustoszenie w ekosystemie, niż człowiek? Skąd się biorą tacy idioci? Co to znaczy "łatwiej utożsamiać" i skąd wyciągnąłeś taki wniosek? Czy na tym forum są sami debile bez szkoły?
Po prostu sram na waszą hipokryzję i papierową moralność. Napłodziliście dzieci niczym murzyn w Nigerii i zgrywacie twardzieli na forum, ale gdy ktoś tylko ruszy wasze ch*ja warte świętości to oburzacie się jak małe dziewczynki



Napisałeś że są pożyteczne, i na to ci odpowiadam, pożyteczne to są k***a dżdżownice, ani człowiek ani pies nie są pożyteczne dla ekosystemu. Sam wyciągasz wnioski z dupy i zarzucasz to innym. Ktoś ci pieska obrazi to cię telepie jakby ci w dupę wpakować metrowy wibrator.




2019-11-26, 22:38
mienki napisał/a:

Napisałeś że są pożyteczne, i na to ci odpowiadam, pożyteczne to są k***a dżdżownice, ani człowiek ani pies nie są pożyteczne dla ekosystemu. Sam wyciągasz wnioski z dupy i zarzucasz to innym. Ktoś ci pieska obrazi to cię telepie jakby ci w dupę wpakować metrowy wibrator.




Chłopczyku, tak cię telepie że aż gifa zachciało ci się zrobić, także luźnego teraz nie udawaj :D

Czy pies, czy człowiek, w ch*ju to mam, w każdym razie bawi mnie wasza papierowa moralność. Obrazić tutaj święte ludzkie życie na podobieństwo jedynego to prawie jakby pluć na blozge czy kierowców tirów

2019-11-26, 22:53
qaz123edc napisał/a:

Chłopczyku, tak cię telepie że aż gifa zachciało ci się zrobić, także luźnego teraz nie udawaj
Czy pies, czy człowiek, w ch*ju to mam, w każdym razie bawi mnie wasza papierowa moralność. Obrazić tutaj święte ludzkie życie na podobieństwo jedynego to prawie jakby pluć na blozge czy kierowców tirów





SSmołki napisał/a:

Żebyście się nie zj***li z tym lamentem o zwierzątkach. Tyle zła na świecie a Ci o pieska płaczą co za banda j***nych ciot





qaz123edc napisał/a:

Żebyście się nie zaj***li z tym lamentem o bombelkach. Tyle zła na świecie a Ci o gówniaka płaczą co za banda j***nych ciot



Czy widzisz żeby tu ktoś wspominał o bombelkach ? Wydedukowałeś to sobie sam czy potrafisz czytać w myślach ?

2019-11-26, 22:56
mienki napisał/a:

Czy widzisz żeby tu ktoś wspominał o bombelkach ? Wydedukowałeś to sobie sam czy potrafisz czytać w myślach ? Urojenia paranoidalne można leczyć.



Dlaczego płaczesz? Niech ci mama herbatki przyniesie do pokoju, przejdzie ci

2019-11-27, 00:41
Po prostu sram na waszą hipokryzję i papierową moralność. Napłodziliście dzieci niczym murzyn w Nigerii i zgrywacie twardzieli na forum, ale gdy ktoś tylko ruszy wasze ch*ja warte świętości to oburzacie się jak małe dziewczynki[/quote]

Ja jeszcze nie mam dziewczyny a co dopiero dzieci. I nie myl pojęć z bezstresowym wychowaniem. Ja tylko pragnę Cię poinformować że piesek to dla mnie zwierzątko i dziecko na przykład zawsze będzie dla mnie ważniejsze. Piesek ma mi służyć



;-)

Ho...........er
2019-11-27, 00:58
Ja jebe no i po co tego psa odratowali nigdy nie będzie chodził i nigdy nie będzie normalny zamiast uśpić to będą leczyć .
Kiedy trzeba zabić piska to cierpi , kiedy trzeba wysłać człowieka na karę śmierci to zbyt łaskawe psiarze to naprawdę żadnej logiki nie mają

2019-11-27, 02:16
W trakcie czytania komentarzy aż dwa razy sprawdziłam czy przypadkiem internet mnie nie przeniósł na jakąś inną stronę. Ludzie jeśli chcecie litować się nad bombelkami, emerytami, pieskami czy innymi kotkami to chyba pomyliliście strony ;) rozumiem, że niektórych rusza cierpienie poszczególnych grup jednak chyba wiedzieliście na jaką stronę się logujecie?
Jeśli już macie się kłócić o to kto większe szkody wyrządza w ekosystemów to odpowiedź jest prosta- człowiek. To ludzkie zj***li i nie ma co się oszukiwać. Pisaliście o bezpańskich psach. Macie rację szkodniki jak sk***ysyn ale skądś się one tam musiały wziąć? To mięsożerca więc porzucony nie zacznie wpie**alać jagód czy innego mchu tylko będzie polował i w końcu zdziczeje.

2019-11-27, 02:28
Ooo, wylało sadop*zdami, co to bez mrugnięcia okiem z miską popcornu i sardonicznym uśmieszkiem oglądają zmasakrowane ciała, gwałcone i bite kobiet, maltretowane dzieci, ale nie daj Boże, zobaczą piesia skrzywdzonego, to już odpie**ala. Jebiecie po weganach, gejach, ekologach, a sami zachowujecie się jak oni, dostając pie**olca o zwierzęta. :D

Hipokryzja bardzo.

2019-11-27, 02:47
patitati napisał/a:

Czytam opis pod zdjęciem i nagle poczułem w serduszku jaskółczy niepokój, patrzę w górę - poligon i wszystko jasne. k***a mać, trzymajcie mnie ludzie bo nie wytrzymam.



Podejrzewam, że poligon miał owocne dzieciństwo z bezpańskimi kundelkami, stąd te ciepłe słowa o psach.

2019-11-27, 08:21
stempel94 napisał/a:

Podejrzewam, że poligon miał owocne dzieciństwo z bezpańskimi kundelkami, stąd te ciepłe słowa o psach.



Nie narzekam, mieliśmy niedaleko rzeczkę a na niej jaz, czyli takie spietrzenie wody plus wiry wodne, a przezd jazem kładke. Czesto ludzie wyprowadzali tam wiosna psy na spacer, nie trzeba było brac wora i cegieł. Przy jazie każdy sie topił.

2019-11-27, 08:29
poligon6 napisał/a:

Nie narzekam, mieliśmy niedaleko rzeczkę a na niej jaz, czyli takie spietrzenie wody plus wiry wodne, a przezd jazem kładke. Czesto ludzie wyprowadzali tam wiosna psy na spacer, nie trzeba było brac wora i cegieł. Przy jazie każdy sie topił.



Robiliście zakłady? :amused:

2019-11-27, 08:43
mygyry napisał/a:

Robiliście zakłady?



Gralismy w takie "misie patysie", który pierwszy pójdzie na dno. ;-) . Jeden trzy razy wyszedł z życiem z wirów przy jazie, cieszył sie j***niutki, merdał ogonem. Ale za czwartym juz nie wypłynał.

2019-11-27, 10:42
poligon6 napisał/a:

Druga sprawa zeszły sie do kupy dwa leśne szkodniki, kłusownik i bezpański pies. Oba do odstzrału.



:homer: Pies leśnym szkodnikiem... dobrze, że księżyca jeszcze nie podbiły.
Co k***a tak szkodzą w lesie? korę z drzew wpie**alają czy dziki płoszą?

SSmołki napisał/a:

Żebyście się nie zj***li z tym lamentem o zwierzątkach. Tyle zła na świecie a Ci o pieska płaczą co za banda j***nych ciot



Jedyną oznaką bycia j***ną ciotą jest akceptacja znęcania się dla zwyrodniałej przyjemności nad nad słabszym od siebie.

NataliaW napisał/a:

Myślenie użytkowników
Mordują, gwałcą, trują, palą ludzi- hahaha ale skwierczy itd
Piesek pobity- ojj eejj ale jest mi przykro, zaj***lbym takiego h*ja
Bardziej się utozsamiacie z psami bo coraz głupsi jesteście.



ojj ejjj k***a człowiek potrafi ocenić sytuację i sp***olić/bronić się/wezwać pomoc.
Oprócz tego konfrontacja człowiek vs. człowiek może mieć różne zakończenia bo nie wiadomo kto okaże się silniejszy. W starciu zwierze kontra człowiek odpowiedź jest prosta jeśli agresorem jest człowiek i ma zamiar zabić.
Zwierze nie ogląda sadola, żeby wiedzieć co może je czekać z rąk zjeba z nożem w ręku. Tym bardziej nie może obronić się przed w większości przypadków silniejszym od siebie człowiekiem.
A tak BTW to do garów a nie na poważne tematy zabierać głos.

Coordinator napisał/a:

Każdy prawdziwy facet z kręgosłupem moralnym i bez kompleksów nigdy nie będzie męczył słabszych od siebie.



Nic do dodania

mienki napisał/a:

Dzikie psy robią spustoszenie w ekosystemie jak surwysyn, Poczytaj sobie co odpie**alają w Australii psy dingo (wtórnie zdziczałe sk***ysyny).



o k***a :homer: powiedz jeszcze że kot perski może wpie**olić człowieka tak jak tygrys bengalski bo w końcu to i to jest kotem.


Andre1945 napisał/a:

Ooo, wylało sadop*zdami, co to bez mrugnięcia okiem z miską popcornu i sardonicznym uśmieszkiem oglądają zmasakrowane ciała, gwałcone i bite kobiet, maltretowane dzieci, ale nie daj Boże, zobaczą piesia skrzywdzonego, to już odpie**ala. Jebiecie po weganach, gejach, ekologach, a sami zachowujecie się jak oni, dostając pie**olca o zwierzęta. :D

Hipokryzja bardzo.



No cóż, jak pisałem wyżej - p*zdą jest ten co akceptuje znęcanie się nad słabszym gatunkiem bo ma taki kaprys.
Ludzie są sobie na równi i są z natury osobniki zj***ne bardziej i mniej przez co mamy na sadolu materiały.
Zwierze natomiast praktycznie zawsze będzie słabsze od człowieka, który ma zamiar zabić/okaleczyć i jest do tego przygotowany i wie co robi.

Ale skoro jesteś taki twardy i nic cie nie rusza to czekam aż banda murzynów wpadnie ci do domu jak będziesz na wyjedzie i nagrają jak r*chają ci kobietę i ktoś wrzuci to tu dla uciechy ogółu.
W końcu nie jesteś hipokrytą i nie powinieneś mieć nic przeciwko.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A skąd wiadomo, że zrobił to kłusownik???



O ile się nie mylę, rozstawianie wnyków jest zabronione i żaden myśliwy tak nie poluje bo nie jest to humanitarna metoda (znalazł psa po 2 tyg. męczarni) i nie wiem czy nie surowo karana.
Wnyki rozstawia się w różnych miejscach i po jakimś czasie robi się obchód czy coś w nie wpadło.
Na pewno z dala od dróg także gość musiał wiedzieć gdzie były rozstawione skoro znalazł tego psa.

O ile w ogóle to nie jest tylko prowokacja zj***nego poligona bo coś ciężko mi uwierzyć w tą opowiastkę.

2019-11-27, 10:58
bocian87 napisał/a:

No cóż, jak pisałem wyżej - p*zdą jest ten co akceptuje znęcanie się nad słabszym gatunkiem bo ma taki kaprys.
Ludzie są sobie na równi i są z natury osobniki zj***ne bardziej i mniej przez co mamy na sadolu materiały.
Zwierze natomiast praktycznie zawsze będzie słabsze od człowieka, który ma zamiar zabić/okaleczyć i jest do tego przygotowany i wie co robi.



I co w związku z tym zrobisz. Myslisz ze twoja akceptacja czy jej brak cos zmieni? Nie dasz komuś lajka, popłaczesz sie w necie jaki to świat okrutny? Może chcesz się poczuc jak moralny zwyciezca, ale wtedy idz do Armii zbawienia a nie płaczesz na stronie gdzie przewija sie czasami okrutny temat.

2019-11-27, 16:30
@qaz123edc
Odkupujesz mi mój sp***oleniomerz, bo twoje pełne sp***olenia umysłowego komentarze sprawiły, że mechanizm nie wytrzymał i wybuchł.