18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
Knockdown
Inszy • 2010-05-09, 23:19
Jak się Pudzian nie podszkoli, to niedługo może tak skończyć.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-05-09, 23:24 11
nigdy tak nie skończy - nie ma takiej siły która by go strzałem w ryj tak w powietrze wyrwała
Zgłoś
Avatar
kwak 2010-05-10, 8:37 5
naprawde tak myslisz?

tak:



ewentualnie tak



bedzie wygladala walka pudziana z prawdziwym fighterem mma (a takich 'mickeyow' w mma nie brakuje, tylko nikt nie takiej walki nie ustawi)
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-05-10, 8:49 14
@up
to jest film , a gdyby Pudzian "walczył " w filmie prawdopodobnie nawet dziecko by go pobiło :x
Zgłoś
Avatar
johnny 2010-05-10, 10:00
i ten plask, poezja dla mych uszu
Zgłoś
Avatar
trzelpy 2010-05-10, 10:59
pudzian teraz będzie grał zamiast schwarzeneggera w filmach ;]
Zgłoś
Avatar
Fnk 2010-05-10, 11:49
@kwak: jaki jest tytuł tego filmu?
Zgłoś
Avatar
Styku 2010-05-10, 11:57
@Fnk: O ile się nie mylę, to Snatch.
Swoją drogą, zajebista komedia, polecam
Zgłoś
Avatar
Kasjo 2010-05-10, 13:27
Szybka walka
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-05-10, 13:53
co ten koleś w czerwonych spodenkach chciał zrobić? Wyskoczył obok przeciwnika i nawet nie zrobił ruchu nogą, czy ręką... :O Chyba że chciał jak w wrestlingu odbić się o liny i przypierdolić z łokcia w głowę
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-05-10, 14:20
Już był taki temat, mogłeś się do niego podpiąć, ale nie...przecież mało piw by było.
Zgłoś
Avatar
Kov 2010-05-10, 15:37 1
kurwa coraz więcej pieprzonych społecznych moderatorów. Skoro prawdziwi modzi nie łączą tych tematów to mają jakiś powód. A Wy się kurwa ciskacie, że był jakiś temat jakby do Was należało porządkowanie forum.
I jak już się dopierdalasz, że temat był to masz wskazać linkiem, że był. Bo bez tego możesz dostać punkcik karny - czyżbyś nie wiedział?
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2010-05-10, 16:35
Conscribo napisał/a:

nigdy tak nie skończy - nie ma takiej siły która by go strzałem w ryj tak w powietrze wyrwała


Za to Fedor poskładałby go w parę minut. ; )
Poza tym, mam taką cichą nadzieję, że już z Timem Sylvia dostanie ostre wpierdol, bo wreszcie będzie walczył z kimś kto się na tym zna, a nie z Najmanem.
Tak nawiasem mówiąc z Kawaguchim też pokazał wieś. Trochę pobiegał, pobił, a po 2 minutach już tylko się przytulał, bo wiedział, że by przegrał. Jeszcze jedna runda i Pudzian leżałby na ringu. Ale nie, przecież Pudzian 'pomyślał o swojej mamie i tacie i o tym, że nie może ich zawieść' i wygrał!
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-05-10, 17:31
Kov napisał/a:

kurwa coraz więcej pieprzonych społecznych moderatorów. Skoro prawdziwi modzi nie łączą tych tematów to mają jakiś powód. A Wy się kurwa ciskacie, że był jakiś temat jakby do Was należało porządkowanie forum.
I jak już się dopierdalasz, że temat był to masz wskazać linkiem, że był. Bo bez tego możesz dostać punkcik karny - czyżbyś nie wiedział?


O co ci człowieku chodzi... przecież syf się zrobił ostatnio i niektórych zaczyna to wkurwiać. Również mnie.
A łepek to miał w tym cel żeby nałapać piw. Robią się z tego forum drugie demotywatory, których właśnie z tego powodu jak wyglądają nie odwiedzam.
Zgłoś
Avatar
Inszy 2010-05-10, 18:15
WaszMiso, ja rozumiem, że może mentalnie nie wyrosłeś z poziomu gimnazjum, ale jednak czasem powinieneś pomyśleć zanim coś napiszesz.
Był podobny temat? Owszem. Tylko od kiedy wrzuca się tu filmiki działami?
Ma być jeden temat dla szybkich KO? I po jednym na reklamy, wypadki itp.?
To spróbuj sobie wyobrazić jak miałoby wyglądać przeglądanie takiego tematu, co ma kilkaset stron (bo przecież byłyby tam komentarze do poszczególnych klipów).
Jak już ogarniesz bzdurę jaką wymyśliłeś, to możesz ładnie przeprosić, albo zrobić innym przyjemność i się więcej nie popisywać swoim intelektem.

A na piwach mi nie zależy, bo i tak jestem abstynentem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie