18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Aju86 2012-12-27, 18:50
A na chuj mi takie wirtualne? Otwieram lodówkę, wyciagam zimne i piję a Ty się tasuj przy tych wirtualnych :]
Gregorioo sucho nie mam, ale dzięki
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-12-27, 18:56 1
Hehehe, siedzenie o suchym pysku mnie rozbawiło .

A tak serio to wiadomo, że dużo osób pisze to i tamto nt walki wręcz, nikt za to nie wie czy ktoś faktycznie tylko pisze czy ma doświadczenie w praktyce (zazwyczaj oczywiście nie ma:) ) No ale nie wiem czy należy od jechać komuś po majtach z tekstami "mistrz napierdalania sadistica sie odezwał", bo może kiedyś przydarzy się okazja spotkać na jakimś zlocie i będą pełne pory jak ktoś sobie zapamięta różne nieprzechylne epitety w swoją stronę...
Zgłoś
Avatar
g................k 2012-12-27, 18:57
Aju86 napisał/a:

A na chuj mi takie wirtualne? Otwieram lodówkę, wyciagam zimne i piję a Ty się tasuj przy tych wirtualnych :]
Gregorioo sucho nie mam, ale dzięki



skończ chociaż 15 lat może rodzice ci pozwolą wtedy zamoczyć usta w piwie:) pewnie i tak ci nie posmakuje bo jest gorzkie:) idz zjedz cukierka
Zgłoś
Avatar
Aju86 2012-12-27, 19:02
Ha ha, ale się usmiałem Widzę, że rozmowa z Tobą do niczego nie prowadzi, także idź z Bogiem
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-12-27, 19:32 1
gozdek napisał/a:



sadistic bez was mistrzów napier**lania się był by niczym:)



Nie każdy, jak ty wychował się w ciepłej piździe, więc swoje ma prawo wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
19ahmed22 2012-12-27, 19:55
@bezimienny90

"bo może kiedyś przydarzy się okazja spotkać na jakimś zlocie i będą pełne pory jak ktoś sobie zapamięta różne nieprzechylne epitety w swoją stronę..."
Czyli taki BongMan na przykład powinien napierdolić prawie wszystkim osobom, które na owym zlocie by się pojawiły hahaha
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-27, 19:58 1
Wszyscy takie specjalisty od walk w internetach a w realu nawet konia bić nie potraficie
Zgłoś
Avatar
feles 2012-12-27, 20:01
Podręcznikowo, ale zabrakło kończącego lewego
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-12-27, 21:10 1
@19ahmed22 no BongMan miałby wiele "spraw do załatwienia"

@bloodwar niektórzy zapominają jak się bije konia bo mają prawdziwe kobiety nawet tutaj, na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
kocurid 2012-12-28, 16:07
po chuj on te rękawice nakładał ?
Zgłoś