18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
b................� 2012-12-27, 15:02
Szybko mu te C: sformatował
Zgłoś
Avatar
Robson_753 2012-12-27, 15:03 6
Niższy też potrafi
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-12-27, 15:07 7
lewy-prawy na szczenę Zauważcie, że zazwyczaj na filmikach osoby posiadające większe umiejętności nie gonią za przeciwnikiem - wręcz przeciwnie - kontrują cofając się. Na tym polega piękno tego sportu. Mogliście zobaczyć to ostatnio w walce Góral vs USS gdzie Adamek zbierał w papę jak kiedyś od niego Arreola.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-12-27, 15:16
fatality po rusku
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2012-12-27, 16:16
Knockout w kasku ochronnym 0.ooo ruskie potrafią ;D
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-12-27, 16:17 7
bezimienny90 napisał/a:

lewy-prawy na szczenę Zauważcie, że zazwyczaj na filmikach osoby posiadające większe umiejętności nie gonią za przeciwnikiem - wręcz przeciwnie - kontrują cofając się. Na tym polega piękno tego sportu. Mogliście zobaczyć to ostatnio w walce Góral vs USS gdzie Adamek zbierał w papę jak kiedyś od niego Arreola.



Przyczyna tego jest prosta, oczywiście dla tych co się trochę napierdalali w życiu. Atakujący, szarżując zawsze ma większe prawdopodobieństwo utraty równowagi podczas wyprowadzania ciosu, podczas gdy przeciwnik broniący się, może spokojnie cofając się wyprowadzić cios, który spowoduje u atakującego utratę równowagi.
Jest wiele ciekawostek, ale je najlepiej poznawać poprzez doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2012-12-27, 16:32
Rosyjskie wojsko wszystko wytrzyma
Zgłoś
Avatar
azmenn 2012-12-27, 16:43
hehe śmieszne gacie widać że rusek
Zgłoś
Avatar
mazitbg 2012-12-27, 16:49
Wyjebał mu prześlicznie.... tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2012-12-27, 16:51
Nie wiem gdzie tam widzieliście kontrę, skoro gość nawet ciosu nie zdążył wyprowadzić, bo chyba nie nazwiecie tego macanka (czy może szukania dystansu) lewym prostym...
Zgłoś
Avatar
g................k 2012-12-27, 17:07 11
nathaniel.demerest napisał/a:



Przyczyna tego jest prosta, oczywiście dla tych co się trochę napierdalali w życiu. Atakujący, szarżując zawsze ma większe prawdopodobieństwo utraty równowagi podczas wyprowadzania ciosu, podczas gdy przeciwnik broniący się, może spokojnie cofając się wyprowadzić cios, który spowoduje u atakującego utratę równowagi.
Jest wiele ciekawostek, ale je najlepiej poznawać poprzez doświadczenie.



sadistic bez was mistrzów napier**lania się był by niczym:)
Zgłoś
Avatar
Aju86 2012-12-27, 18:01 4
gozdek za to pewnie Ty w chuj długo trenujesz/trenowałeś bądź napierdalałeś się na ulicy.. I zajrzyj do słownika od czasu do czasu - byłby a nie był by..
Zgłoś
Avatar
g................k 2012-12-27, 18:41 1
Aju86 napisał/a:

gozdek za to pewnie Ty w chuj długo trenujesz/trenowałeś bądź napierdalałeś się na ulicy.. I zajrzyj do słownika od czasu do czasu - byłby a nie był by..



może słaby jestem z ortografii ale ja dostałem 3 piwa a ty cioto będziesz o suchym pysku siedział
Zgłoś
Avatar
Gregorioo 2012-12-27, 18:46
Aju86 piwko żeby gozdek się nie cieszył że masz sucho
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie