18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Corny tukaN zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Avatar
~Angel 2018-01-04, 8:18 16
Totalny brak kultury bo przecież z pełną gęba się nie gada
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2018-01-04, 8:22 5
Panie doktorze , jeszcze wczoraj tego nie było....
Zgłoś
Avatar
kama91 2018-01-04, 10:36 23
Zgłoś
Avatar
J................o 2018-01-04, 14:39 10
Na prawdę mi z tego powodu wszystko jedno. Bracia jebią siostry, matki synów, dziadkowie wnuczki i wcale się nie dziwię, że na brudasa z takim rodowodem szkoda środków. Co dokument o wadach genetycznych - 90% indie i czarni. Może 10-15 lat temu by się człowiek nad czymś takim ulitował ale teraz, zdając sobie sprawę z umysłowego spierdolenia niektórych regionów i "ludzi" tam żyjących, nie bierze nawet na litość tylko zwykłe obrzydzenie.
A tu mem: Kill it with fire.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2018-01-04, 15:25 1
Takie zmiany nowotworowe w obrębie szczęki, żuchwy, zębopochodne czy też nie, rozwijają się wiele lat i trzeba być skończonym debilem nie idąc do lekarza, kiedy zaczynamy widzieć jakąś asymetrię choćby w jamie ustnej (widocznie nie chodziła do stomatologa albo jej stomatolodzy byli niedouczeni i nie powinni prowadzić swojej praktyki lekarskiej nie sygnalizując pacjentki o widocznych zmianach w asymetrii twarzy i tkanek); wyhodowanie sobie takiego guza świadczy po prostu o spierdoleniu umysłowym tej kobiet oraz jej rodziny.
Zgłoś
Avatar
qwerty123hwdp 2018-01-04, 15:58 1
Myślałem, że to kolejny filtr na Snapie...
Zgłoś
Avatar
Alonso 2018-01-04, 17:06 5
Tak się robi gdy laska nie chce połykać.
Zgłoś
Avatar
gadman 2018-01-04, 17:19
matka nie uczyla ze nie mowi sie z pelymi ustami ? ?
Zgłoś
Avatar
mam_kompa 2018-01-04, 17:58
i kolejny raz by się przydał dział "panie doktorze, wczoraj tego nie było"
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2018-01-04, 19:13
Jaczuro napisał/a:

Na prawdę mi z tego powodu wszystko jedno. Bracia jebią siostry, matki synów, dziadkowie wnuczki i wcale się nie dziwię, że na brudasa z takim rodowodem szkoda środków. Co dokument o wadach genetycznych - 90% indie i czarni. Może 10-15 lat temu by się człowiek nad czymś takim ulitował ale teraz, zdając sobie sprawę z umysłowego spierdolenia niektórych regionów i "ludzi" tam żyjących, nie bierze nawet na litość tylko zwykłe obrzydzenie.
A tu mem: Kill it with fire.



To jest rak idioto... Niekontrolowany podział komórek, które nie wiedzą, że mają umierać...
Patrząc na ilość chemicznego gówna ładowanego w wodę, powietrze oraz produkcję żywności wcale się nie zdziwię jak za 30-50 lat takie zjawiska będą na porządku dziennym...
Zgłoś
Avatar
htr83 2018-01-04, 23:04
i tak bym ją wyruchał
od tyłu oczywiście
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2018-01-04, 23:20 10
grudzin7,

U brudasów z Indii mamy:
- zajebiste zatrucie środowiska (było nawet kiedyś na sadolu indyjskie jezioro tak zaprawione, że na powierzchni powstawała piana powodująca oparzenia)
- wynikające z powyższego skażenie żywności
- jebany chów wsobny, dzięki któremu mają mega kumulację różnych recesywnych ciekawostek rodzinnych. Różne ciekawe choroby genetyczne, albo... znacznie zwiększone ryzyko nowotworzenia (np. przez upośledzenie genów naprawczych). Wspomniane wyżej wady genetyczne.

No i czego, chamie, nazywasz kolegę idiotą?
Zgłoś
Avatar
jachybowy 2018-01-05, 13:25 1
Fajna dupeczka.
Zgłoś
Avatar
godfather1982 2018-01-05, 13:34
Kurwa ile piwa ta gebe wejdzie zazdrosze jej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie