18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Bohdansk 2018-04-04, 8:52
Co za pizda
Zgłoś
Avatar
DeriSe 2018-04-04, 9:31
Co trzeba mieć w głowie...
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2018-04-04, 9:33 10
Gruby chyba nie chodził na WF. Ciekawe czy do McDonalda też ma takie tempo.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-04-04, 11:20 11
DeriSe napisał/a:

Co trzeba mieć w głowie...



Desperację? Biedę? Zawziętość? Głupotę?

I to dotyczy i jego i jej. Nie wiem ile milionów dolarów miała w torebce, ale przy tak zawziętym przeciwniku z dużą przewagą fizyczną (chociaż bił jak pizda) ryzykowała zdrowie, a może nawet życie...
Zgłoś
Avatar
Takafura 2018-04-04, 11:32 36
DeriSe napisał/a:

Co trzeba mieć w głowie...


Poczucie godności, honor, ambicję ?
Dałbyś portfel żulowi co groziłby Ci 5 cm scyzorykiem ?
W trakcie napadu zabierają nam coś więcej niż kasę...
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-04-04, 11:54
ja bym oddał tą głupią torebkę bandzior nie wiadomo co by zrobił
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-04-04, 11:55 1
@Takafura

pewnie nie tym bardziej, że zawsze mam na podorędziu motylka w kieszeni . Tylko tu to bardziej pytanie czy oddałbyś portfel 140 kg misiowi (nawet bez scyzoryka), bo taka mniej więcej różnica sił? Zgadzam się natomiast z ostatnim zdaniem i uważam, że ludzie, którzy odpuszczają ukaranie złodzieja (mój kumpel kiedyś kroił z kolegami, policja złapała i facet im darował - skończyło się na dozorze) szkodzą społeczeństwu niemniej niż złodzieje. Kumpel sobie dał siana z krojeniem, pozostali dwaj co z nim łazili skończyli w pierdlu za uszkodzenie ciała...
Zgłoś
Avatar
ktostamktos123 2018-04-04, 12:13 1
nawet koszyk na torebki już miał przyfastrygowany w rowerku
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-04-04, 19:16
współczesne młode kobiety prędzej oddadzą cnotę, zdrowie, niż telefon z kontaktami i loginem do żydoksiążki
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-04-04, 19:32 4
Ja tam kurwa widzę, że ona chce mu ukraść rower
Zgłoś
Avatar
Belotto 2018-04-04, 20:44 1
Co za pizda z tego co bramkę otworzył
Zgłoś
Avatar
Takafura 2018-04-04, 20:49
nowynick napisał/a:

@Takafura

pewnie nie tym bardziej, że zawsze mam na podorędziu motylka w kieszeni . Tylko tu to bardziej pytanie czy oddałbyś portfel 140 kg misiowi (nawet bez scyzoryka), bo taka mniej więcej różnica sił? Zgadzam się natomiast z ostatnim zdaniem i uważam, że ludzie, którzy odpuszczają ukaranie złodzieja (mój kumpel kiedyś kroił z kolegami, policja złapała i facet im darował - skończyło się na dozorze) szkodzą społeczeństwu niemniej niż złodzieje. Kumpel sobie dał siana z krojeniem, pozostali dwaj co z nim łazili skończyli w pierdlu za uszkodzenie ciała...


Ja akurat jestem takim misiem ( 2 metry i 120 kg) choć z racji wieku jednak już trochę wyleniałym Minus takiej postury jest taki że nie umiem się bić - tylko kilka razy w młodości ktoś tam na poważniej do mnie startował.
Ale wracając do tematu: napastnik nie zabiera nam tylko kasy/telefonu, auta, zabiera nam dużo więcej. Dal wielu z nas i pewnie dla tej hardej babki coś cenniejszego od używanej komórki wartej 500 zeta.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-04-04, 22:38
Niewłaściwie podszedł do tematu. Widać nie wprawiony. Powinien puścić rower i nałożyć odpowiednią ilość kopów.
Zgłoś
Avatar
owoc 2018-04-04, 22:38 4
Takiego skurwysyna to tylko żywcem zakopać,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie