18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-20, 16:32
🔥 Latino skoczek - teraz popularne
Avatar
Zcarg 2019-10-09, 11:18
x
Zgłoś
Avatar
radek225 2019-10-09, 11:19 8
Baba plus jakiekolwiek urządzenie mechaniczne, elektroniczne, jakakolwiek broń to po prostu postrach, pogrom, pożoga. Jedyne urządzenie z jakim powinna się baba obchodzić to kuchnia indukcyjna, zmywarka, lodówka, odkurzacz, piekarnik, mikser no i zlew. Po to powstała pralka automatyczna, by kobieta też mogła programować. A po urzędowaniu w kuchni powinna iść do łóżka i wypiąć dupę. W XIX wieku to właśnie robiły kobiety + rodzenie dzieci, śpiew, taniec, recytowanie wierszy i malarstwo. A potem się kurwom emancypacji zachciało i teraz masz kurwę jadącą samochodem, która się maluje, albo napierdala przez telefon przy okazji zarzynając sprzęgło.
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2019-10-09, 11:21 5
@radek225
Pozdrów matkę.
Zgłoś
Avatar
koras24 2019-10-09, 11:24 2
@radek225

Ty byś pewnie już poległ przy obsłudze kuchni indukcyjnej.
Zgłoś
Avatar
iam_not_a_robot 2019-10-09, 11:43
Pewnie teściowa, celowo jej nie uprzedził i nie nauczył gdzie przykłada się kolbe
Zgłoś
Avatar
radek225 2019-10-09, 11:46 1
kotorminator napisał/a:

@radek225
Pozdrów matkę.



Już pozdrowiłem, coś jeszcze mam przekazać?

koras24 napisał/a:

@radek225
Ty byś pewnie już poległ przy obsłudze kuchni indukcyjnej.





Mam taką, mogę ją obsługiwać z zamkniętymi oczami, żaden problem.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-10-09, 12:06 7
radek225 napisał/a:

Baba plus jakiekolwiek urządzenie mechaniczne, elektroniczne, jakakolwiek broń to po prostu postrach, pogrom, pożoga. Jedyne urządzenie z jakim powinna się baba obchodzić to kuchnia indukcyjna, zmywarka, lodówka, odkurzacz, piekarnik, mikser no i zlew. Po to powstała pralka automatyczna, by kobieta też mogła programować. A po urzędowaniu w kuchni powinna iść do łóżka i wypiąć dupę. W XIX wieku to właśnie robiły kobiety + rodzenie dzieci, śpiew, taniec, recytowanie wierszy i malarstwo. A potem się kurwom emancypacji zachciało i teraz masz kurwę jadącą samochodem, która się maluje, albo napierdala przez telefon przy okazji zarzynając sprzęgło.



tak na kobiety psioczą tylko ci zakompleksieni z małym chujem którzy nigdy nie mieli dobrego kontaktu z rodzicielką ani z inną kobietą więc nic tylko współczuć
Zgłoś
Avatar
radek225 2019-10-09, 12:37
sensualna napisał/a:

tak na kobiety psioczą tylko ci zakompleksieni z małym chujem którzy nigdy nie mieli dobrego kontaktu z rodzicielką ani z inną kobietą więc nic tylko współczuć



Nie jestem zakompleksiony, tylko jak się trafia na suki, które tylko chcą cię na alimenty złapać, albo doić z ciebie hajs, to tak później facet wypisuje w necie.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-10-09, 14:46 1
radek225 napisał/a:

Już pozdrowiłem, coś jeszcze mam przekazać?
Mam taką, mogę ją obsługiwać z zamkniętymi oczami, żaden problem.



odbijasz się deklu w tym cygańskim czajniku, jak coś próbujesz podgrzewać w misce szklanej na indukcji to dziesięciu takich jak ty by miało mniejsze IQ jak jedna blondynka, tu możesz sobie udawać macho a w domu w nogach pewnie jak pies śpisz
Zgłoś
Avatar
radek225 2019-10-09, 16:37
Hrabia Drapula napisał/a:

odbijasz się deklu w tym cygańskim czajniku, jak coś próbujesz podgrzewać w misce szklanej na indukcji to dziesięciu takich jak ty by miało mniejsze IQ jak jedna blondynka, tu możesz sobie udawać macho a w domu w nogach pewnie jak pies śpisz



Uaaaaa, i co tam widzisz pacanie jebany w tym odbiciu? Jakieś cechy szczególne? To już Kurwa na płycie miski postawić nie można? Mój dom, mogę na indukcji jedwabniki hodować, jak będę miał taki kaprys, a tobie chuj do tego śmieciu. Gotuj sobie dalej na gazówce.
Zgłoś
Avatar
IOI 2019-10-09, 16:55 1
radek225 napisał/a:

... Gotuj sobie dalej na gazówce.


indukcja jest chujowa, bo nie mozna cebuli do rosolu przypalic.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-10-09, 17:14
IOI napisał/a:

indukcja jest chujowa, bo nie mozna cebuli do rosolu przypalic.



To połóż cebulę na patelni a nie na indukcji.
Zgłoś
Avatar
Pankracy 2019-10-09, 19:23
babcia padajac patrzyla jeszcze czy kula prosto leci

radek225 napisał/a:

Baba plus jakiekolwiek urządzenie mechaniczne, elektroniczne, jakakolwiek broń to po prostu postrach, pogrom, pożoga. Jedyne urządzenie z jakim powinna się baba obchodzić to kuchnia indukcyjna, zmywarka, lodówka, odkurzacz, piekarnik, mikser no i zlew. Po to powstała pralka automatyczna, by kobieta też mogła programować. A po urzędowaniu w kuchni powinna iść do łóżka i wypiąć dupę. W XIX wieku to właśnie robiły kobiety + rodzenie dzieci, śpiew, taniec, recytowanie wierszy i malarstwo. A potem się kurwom emancypacji zachciało i teraz masz kurwę jadącą samochodem, która się maluje, albo napierdala przez telefon przy okazji zarzynając sprzęgło.



Prawdę rzekłeś (po części)ale to się ma nijak do tego nagrania .
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2019-10-09, 20:26 5
radek225 napisał/a:

Uaaaaa, i co tam widzisz pacanie jebany w tym odbiciu? Jakieś cechy szczególne?



No np miejsce zamieszkania "pacanie jebany"

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie