18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

za porwanie i zabicie 8-letniej dziewczynki (Meksyk)

2024-03-29, 06:44
sam bym po gardle dal ostrym ,

2024-03-29, 06:50
Leszek1337 napisał/a:

sam bym po gardle dal ostrym ,


Ale po co zabijać? Sklepać porządnie a w więzieniu przez lata nie daliby jej zapomnieć. Śmierć jest wybawieniem a dla takich ludzi jak ta baba nie ma litości.

2024-03-29, 07:05
Powtarzam, kobieta która podnosi ręke na bezbronne dziecko, a Tym bardziej morduje, traci status już nie tyle kobiety, co człowieka.

Zutylizować.

2024-03-29, 07:11
baronturbina napisał/a:

Ale po co zabijać? Sklepać porządnie a w więzieniu przez lata nie daliby jej zapomnieć. Śmierć jest wybawieniem a dla takich ludzi jak ta baba nie ma litości.



niby tak, ale pozostaje jeszcze prawo ktore u nas nie istnieje mianowicie prawo odwetu,
nie życzę ci tego ale wyobraź sobie że zabiła twoją córkę..... nie chciałbyś piździe rozerwać gardła??

2024-03-29, 07:52
Zatańczyli krakowiaka ....

2024-03-29, 08:03
I tak powinien kończyć każdy pedofil, morderca, zjeb, chory psychicznie itp. co skrzywdzi dziecko !

2024-03-29, 08:12
psotny_fiutek napisał/a:

I tak powinien kończyć każdy pedofil, morderca, zjeb, chory psychicznie itp. co skrzywdzi dziecko !



A co jeśli to pomówienia lub pomyłka? Tłum żądny krwi nie przejmuje się tym, że morrduje niewinną osobę

2024-03-29, 08:16
vortexture napisał/a:

A co jeśli to pomówienia lub pomyłka? Tłum żądny krwi nie przejmuje się tym, że morrduje niewinną osobę



Nie wymądrzaj mi tu. Bo ci nie wychodzi.

Wyraźnie napisałem to co napisałem. Tak powinno sie stać jak kogoś przysłowiowo złapią za rękę na takiej zbrodni.

2024-03-29, 08:18
bishfinger napisał/a:

niby tak, ale pozostaje jeszcze prawo ktore u nas nie istnieje mianowicie prawo odwetu,
nie życzę ci tego ale wyobraź sobie że zabiła twoją córkę..... nie chciałbyś piździe rozerwać gardła??


Połamał bym ręce a jeśli w więzieniu by się nią zajęło przez następne lata to poczekał bym aż wyjdzie.

2024-03-29, 08:19
baronturbina napisał/a:

Ale po co zabijać? Sklepać porządnie a w więzieniu przez lata nie daliby jej zapomnieć. Śmierć jest wybawieniem a dla takich ludzi jak ta baba nie ma litości.


Nie prawda. Przykład Mariusz Trynkiewicz , stal się celebryta. Wśród zwierząt eliminuje się krzywe przypadki. Wśród ludzi to samo powinno być. Ona skończyła w dość łagodny sposób. Na Haiti to by jej pokazali za kradzież ziaren ryżu 2 opony i butelkę , w Europie byśmy musieli ja utrzymywać i jesz,cze dbać o warunki , żeby później nie pozwala zakładu karnego.

2024-03-29, 08:41
Cutanoid napisał/a:

Nie prawda. Przykład Mariusz Trynkiewicz , stal się celebryta. Wśród zwierząt eliminuje się krzywe przypadki. Wśród ludzi to samo powinno być. Ona skończyła w dość łagodny sposób. Na Haiti to by jej pokazali za kradzież ziaren ryżu 2 opony i butelkę , w Europie byśmy musieli ja utrzymywać i jesz,cze dbać o warunki , żeby później nie pozwala zakładu karnego.


A co z takimi robić?


2024-03-29, 08:59
Za cycki zawsze piwo.

Zaś autorzy samosądu za morderstwo trafią do pierdla. Sensu to nie miało.

2024-03-29, 09:50
Ja zawsze powtarzam że samoaądy działają bardzo dobrze.

2024-03-29, 10:07
baronturbina napisał/a:

A co z takimi robić?



I co czekasz od 1,5h na reakcję?
Ile razy strzepałeś już kapucynka z podniety?

Fajnie, że masz takie swoje małe radości :mrgreen: