18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-11-24, 7:31
Dobrze kurwie, która wtargnęła na pasy i powinna zwrócić z nawiązką koszty naprawy auta.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2023-11-24, 8:59
Jakie wtargnięcie? Wygląda, że to audi albo się toczyło wolno albo hamowało a i tak w pieszego wjechało. Pewnie babie się pedały pomyliły
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-11-24, 9:10
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Dobrze kurwie, która wtargnęła na pasy i powinna zwrócić z nawiązką koszty naprawy auta.



No co ty, przecież dziura za kółkiem dostanie mandat za spowodowanie. Jebane przepisy kaczora. Zamiast edukować pieszych to zajebał im klapki na oczy.
Zgłoś
Avatar
Krak 2023-11-24, 11:15 3
Nie ogląda sadistka, więc pod kołami znika
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2023-11-24, 13:10 2
mazga50 napisał/a:

Z jednej strony miała pierwszeństwo, ale tu było wtargnięcie tuż przed samochodem. No i nic jasnego/odblaskowego na sobie...



Nie miala! Za to bylo wtargniecie. Pierwszenstwo masz dopiero jak wchodzisz. A kiedy wchodzisz? Jak nadepniesz stopa na pasy. Ale musisz to zrobic tak by kierownik widzial i mial czas zareagowac bez powodowania niebezpieczenstwa w ruchu. Czyli pani zjeb weszla stanowczo zbyt pozno. Prosto pod kola. Dla mnie to sadistik porownywalny z innym rzucaniem sie pod kola, tylko kaudi jechalo za wolno. A baba w kaudi mogla jej przez chwile nie widziec bo schowala sie za slupkiem A i stad wyszlo co wyszlo.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-11-24, 15:12
Takie mamy prawo że...
Mamy obowiązek przepuścić pieszego, ale pieszy nie może wchodzić na przejście z telefonem.
Wyobraźcie sobie, że pieszy idący z telefonem zatrzymuje się przed wejściem na pasy a kierowca, zatrzymuje się żeby mu ustąpić. I tak stoją aż pieszy skończy rozmowę

A jak się takiego gadającego pierdolnie na pasach, to mam rozumieć, że wina leży po stronie pieszego tak?
Bo jasnych przepisów w kodeksie na ten akurat temat nie znalazłem.
Kierowco !!!
Zawsze jak pierdolniesz pieszego, powiedz policji, że rozmawiał przez telefon, a siłą odrzutu gdzieś go wyjebało
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-11-24, 15:46 1
Caanonierka napisał/a:

Centymetra krawężnika nie przestąpię,póki samochód nie stoi na 100%!Zaglądając na sąsiednie pasy!I jeszcze gestem dziękuję za zatrzymanie i umożliwienie mi bezpiecznego przejścia!Jestem kierowcą.



Mąż cie dobrze wyszkolił
Zgłoś
Avatar
pyxun 2023-11-24, 17:07 1
Caanonierka napisał/a:

Centymetra krawężnika nie przestąpię,póki samochód nie stoi na 100%!Zaglądając na sąsiednie pasy!I jeszcze gestem dziękuję za zatrzymanie i umożliwienie mi bezpiecznego przejścia!Jestem kierowcą.



przez takie tępe dzidy jak Ty, ruch w miescie jest spowolniony bo stoimy 3x dlużej
Zgłoś
Avatar
Insugi 2023-11-24, 19:41
Głupia ślepa i ona winna i kierowca ślepy... Jedno i drugie wpierdol i się nauczy na drugi raz
Zgłoś
Avatar
nestorius 2023-11-24, 22:26
Słusznie! Przecież na świecie jest przeludnienie, więc ktoś musi oddać życie, żeby inni mieli więcej miejsca.
Zgłoś
Avatar
aerone 2023-11-26, 4:19
O chuj, starcie tytanów, nie wiem która jest większym dzbanem. Nie wiem czy jakoś wyjątkowo zwracam na to uwagę na drodze, ale baby najczęściej włażą na przejścia w ogóle nie patrząc na boki. Tu widzimy przykład idealny
Zgłoś
Avatar
muraaas 2023-11-28, 11:59
Caanonierka napisał/a:

Centymetra krawężnika nie przestąpię,póki samochód nie stoi na 100%!Zaglądając na sąsiednie pasy!I jeszcze gestem dziękuję za zatrzymanie i umożliwienie mi bezpiecznego przejścia!Jestem kierowcą.



Ja podobnie tylko bez dziękowania.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-12-02, 19:44 1
pyxun napisał/a:

przez takie tępe dzidy jak Ty, ruch w miescie jest spowolniony bo stoimy 3x dlużej



Raczej przez zjebów, którzy hamują jak pojebani bo ktoś wychodzi z klatki schodowej 50 metrów od przejścia.
Zgłoś