18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
🔥 Powrót człowieka skurwiela - teraz popularne
Avatar
Caanonierka 2023-11-23, 22:27 92
Centymetra krawężnika nie przestąpię,póki samochód nie stoi na 100%!Zaglądając na sąsiednie pasy!I jeszcze gestem dziękuję za zatrzymanie i umożliwienie mi bezpiecznego przejścia!Jestem kierowcą.
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2023-11-23, 22:36 33
Pani, co pani przecież miałam pierwszeństwo na przejściu! A ja psze pani jestem w ciąży, więc to ja mam pierwszeństwo!

Niesamowite jak bezstrosko ludzie wchodzą sobie na pasy wierząc, że nowe przepisy same wyhamowują samochód przed przejściem dla pieszych. Obojętnie jaka aura czy pora dnia i czy wchodzi zza drzewa czy zza rogu budynku.

Tu akurat widoczność była dobra więc ewidentnie "kierownica" dała ciała ale piesza widząc, że auto nie zwalnia tez poszła lekkoduchem po bandzie.
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2023-11-23, 23:07 30
Straszne są te bezmózgi piesze
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-11-23, 23:09 12
Już to mowiłem, ale tak mnie wkurwiają ci ludzie, że się powtórzę. Cały czas pierdolą o tym, że kierowcy mają mieć ograniczone zaufanie i tamto i sramto, ale pieszych nikt nie uczy, nikt nie kontroluje, nikt nie karze. Lezą gdzie chcą i jak chcą. Robią z nich święte krowy, bo tylko kierowcy odpowiadają za całe zło tego świata.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2023-11-23, 23:34 9
Ja tu widze kurwiszcze, ktore bez zachowania jakiejkolwiek ostroznosci, wymusila pierwszenstwo na prawidlowo jadacym kaudi.

Mariusz87 napisał/a:

Już to mowiłem, ale tak mnie wkurwiają ci ludzie, że się powtórzę. Cały czas pierdolą o tym, że kierowcy mają mieć ograniczone zaufanie i tamto i sramto, ale pieszych nikt nie uczy, nikt nie kontroluje, nikt nie karze. Lezą gdzie chcą i jak chcą. Robią z nich święte krowy, bo tylko kierowcy odpowiadają za całe zło tego świata.



Ale pani miala ograniczone zaufanie i jechala powoli.

PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Pani, co pani przecież miałam pierwszeństwo na przejściu! A ja psze pani jestem w ciąży, więc to ja mam pierwszeństwo!
Niesamowite jak bezstrosko ludzie wchodzą sobie na pasy wierząc, że nowe przepisy same wyhamowują samochód przed przejściem dla pieszych. Obojętnie jaka aura czy pora dnia i czy wchodzi zza drzewa czy zza rogu budynku.
Tu akurat widoczność była dobra więc ewidentnie "kierownica" dała ciała ale piesza widząc, że auto nie zwalnia tez poszła lekkoduchem po bandzie.



Ale przepisy sie nie zmienily. Obecna formula nie mowi nic o pierwszenstwie przed przejsciem. To fikcja napompowana przez media i placa za to zdrowiem takie zjeby jak wyzej.
Zgłoś
Avatar
repowski 2023-11-24, 0:11 4
Zgłoś
Avatar
pulqita 2023-11-24, 1:51 4
Kobieta kobiecie kobietą...
Zgłoś
Avatar
tu_przemek 2023-11-24, 2:26 9
Piekło kobiet
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-11-24, 3:30 2
Z jednej strony miała pierwszeństwo, ale tu było wtargnięcie tuż przed samochodem. No i nic jasnego/odblaskowego na sobie...
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2023-11-24, 4:14 1
Mariusz87 napisał/a:

Już to mowiłem, ale tak mnie wkurwiają ci ludzie, że się powtórzę. Cały czas pierdolą o tym, że kierowcy mają mieć ograniczone zaufanie i tamto i sramto, ale pieszych nikt nie uczy, nikt nie kontroluje, nikt nie karze. Lezą gdzie chcą i jak chcą. Robią z nich święte krowy, bo tylko kierowcy odpowiadają za całe zło tego świata.



Nikogo nie uczę, nie kontroluję i nie karam, w dupie ich mam kurwa. Jebane pomówienia...
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2023-11-24, 6:05
Selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
turor 2023-11-24, 6:16 2
Popatrzcie na kobiety za kierownicą stojące w korku, dojeżdżające wolno do celu, mało która nie trzyma telefonu w łapie.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-11-24, 6:32
Ciekawe czy się wyliże, jak ten pies dwa filmiki wyżej
Zgłoś
Avatar
BaraBum 2023-11-24, 7:08
Kobieta potrąciła kobietę w mieście kobietowym
Zgłoś