18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
~Velture 2018-05-16, 18:30 24
No... w chuj zabawne...
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-05-16, 18:50 99
Kiedyś w podstawówce wracałem ze szkoły do domu i wtedy taki stary skurwiel sąsiad zrobił coś podobnego.. wjechał specjalnie w kałużę i głupio się śmiał. Przysiągłem sobie, że kiedyś mu odpłacę i jedyne 13 lat później to się udało. Wracając z zakupów zobaczyłem jak idzie ten stary chuj z rodziną.. urodziny wnuczki czy coś... Spacerował dumnie wystrojony jak paw jebany w tym dniu padało i kiedy zobaczyłem, że znajduje się na równo z kałużą nie wytrzymałem i przypomniało mi się co ten kutas zrobił kiedy byłem gówniarzem. Wjebałem gaz do dechy i sukinsyna ochlapałem tak, że był cały mokry, a później przyszedł na skargę. Miałem wyjebane co gada.. liczyła się satysfakcja z zemsty. Stary Skurwiel
Zgłoś
Avatar
biosone 2018-05-16, 19:55 30
@up, up wnuczka skurwiela cie dopadnie za pare lat
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-05-16, 20:00 36
biosone napisał/a:

@up, up wnuczka skurwiela cie dopadnie za pare lat



Zawsze ją może zabić, wtedy przerwie klątwę kałuży...
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-05-16, 21:01 6
MaszAyahuaskę napisał/a:



Zawsze ją może zabić, wtedy przerwie klątwę kałuży...


Albo się ożenić
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-05-16, 21:21 1
W Gdańsku na górnym tarasie tak można umyć cyganów na przystanku.
Zgłoś
Avatar
flaszka 2018-05-16, 22:03 6
Pantilion napisał/a:

Kiedyś w podstawówce wracałem ze szkoły do domu i wtedy taki stary skurwiel sąsiad zrobił coś podobnego.. wjechał specjalnie w kałużę i głupio się śmiał. Przysiągłem sobie, że kiedyś mu odpłacę i jedyne 13 lat później to się udało. Wracając z zakupów zobaczyłem jak idzie ten stary chuj z rodziną.. urodziny wnuczki czy coś... Spacerował dumnie wystrojony jak paw jebany w tym dniu padało i kiedy zobaczyłem, że znajduje się na równo z kałużą nie wytrzymałem i przypomniało mi się co ten kutas zrobił kiedy byłem gówniarzem. Wjebałem gaz do dechy i sukinsyna ochlapałem tak, że był cały mokry, a później przyszedł na skargę. Miałem wyjebane co gada.. liczyła się satysfakcja z zemsty. Stary Skurwiel



Zgłoś
Avatar
ZydeK 2018-05-17, 9:32 3
Pantilion napisał/a:

Kiedyś w podstawówce wracałem ze szkoły do domu i wtedy taki stary skurwiel sąsiad zrobił coś podobnego.. wjechał specjalnie w kałużę i głupio się śmiał. Przysiągłem sobie, że kiedyś mu odpłacę i jedyne 13 lat później to się udało. Wracając z zakupów zobaczyłem jak idzie ten stary chuj z rodziną.. urodziny wnuczki czy coś... Spacerował dumnie wystrojony jak paw jebany w tym dniu padało i kiedy zobaczyłem, że znajduje się na równo z kałużą nie wytrzymałem i przypomniało mi się co ten kutas zrobił kiedy byłem gówniarzem. Wjebałem gaz do dechy i sukinsyna ochlapałem tak, że był cały mokry, a później przyszedł na skargę. Miałem wyjebane co gada.. liczyła się satysfakcja z zemsty. Stary Skurwiel



Rowerem go tak dojebałeś?
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-05-17, 17:21 1
ZydeK napisał/a:



Rowerem go tak dojebałeś?



Taa takim o


flaszka napisał/a:





To dalej boli
Zgłoś