18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
swiety_piotr 2019-12-15, 14:11 8
Świetna babka, podniosła gardę i chciała rozwiązać sprawę z ciotą jak kiedyś po szkole Nawet jeśli coś mu niemiłego powiedziała, to chyba nie na tyle, żeby zasłużyła na liścia jak od Araba. Zrobił to tak swobodnie, jakby swoją żonę klepał po twarzy na dzień dobry zamiast dawać buziaka.
Plus dla kobiety, wielki murzyński minus dla gościa.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2019-12-15, 18:11 7
Jakby spróbował jej oddać to by pobił rekord upadku ze schodów na komisariacie, póki co rekord to 36 razy
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-12-15, 18:23
Kurwa tam u nich za takie coś to mogła się nie pierdolić i go odstrzelić na tej ulicy razem z dziesięcioma innymi a tu takie coś. Widać, że to prawdziwa miłość.
Zgłoś
Avatar
czopkaIwynże 2019-12-15, 21:46 3
Haha. Myslal ze pojdzie latwo jak ze swoja żoną
Zgłoś
Avatar
otomin 2019-12-16, 6:46
swiety_piotr napisał/a:

Świetna babka, podniosła gardę i chciała rozwiązać sprawę z ciotą jak kiedyś po szkole Nawet jeśli coś mu niemiłego powiedziała, to chyba nie na tyle, żeby zasłużyła na liścia jak od Araba. Zrobił to tak swobodnie, jakby swoją żonę klepał po twarzy na dzień dobry zamiast dawać buziaka.
Plus dla kobiety, wielki murzyński minus dla gościa.



Czytam takie bzdury takich debili jak twoje i stwierdzam że durni jest więcej niż mi się wydaje. Bo ty byś przypierdolil Pani policjant. Fantazja cię glabie niesie w internecie jak nie jednego.
Zgłoś
Avatar
eaz 2019-12-16, 11:13 3
otomin napisał/a:

Czytam takie bzdury takich debili jak twoje i stwierdzam że durni jest więcej niż mi się wydaje. Bo ty byś przypierdolil Pani policjant. Fantazja cię glabie niesie w internecie jak nie jednego.



Nie wiem czy ty to kurwa widzisz, ale on jej przyjebał jako pierwszy.
Zgłoś
Avatar
razak 2019-12-16, 13:24 1
otomin napisał/a:

Czytam takie bzdury takich debili jak twoje i stwierdzam że durni jest więcej niż mi się wydaje. Bo ty byś przypierdolil Pani policjant. Fantazja cię glabie niesie w internecie jak nie jednego.



idealnie podsumowałeś sam siebie. Czytając Twój komentarz pomyślałem dokładnie to samo co Ty... z tym, że ty dokonałeś samozaorania robiąc z siebie idiote który ma problemy ze wzrokiem i nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Brawo ANSZTAJNIE
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-12-16, 13:26
Kobiet się nie bije. Ale kobieta nie pcha się z pazurami do twarzy facetowi.
A babsztyla to już można uciszyć...
Zgłoś