18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 14:19 40
Końcówka mnie zaskoczyła. Chyba nie da się w tym żadnej logiki znaleźć.
Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-09-07, 14:20 25
trzeba bylo szybciej zapierdalac. na pasach pare metrow wczesniej nawet nie zyczyl przyhamowac. nie szkoda mi obu.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-07, 14:20 47
Miała go rozjechać, to rozjechała.

Silna i niezależna kobieta.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-07, 14:28 21
Motopiździsław na front na mięso armatnie, ładniejsza kobita na front do burdelu, brzydsza do kuchni polowej, bąbelek na front niech robi za żywą tarczę. Bryka i moto na złom. Wielkie mi mecyje.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-09-07, 14:32 1
Przyprawić wacka i wysłać na front.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-09-07, 15:24 2
Riikko napisał/a:

trzeba bylo szybciej zapierdalac. na pasach pare metrow wczesniej nawet nie zyczyl przyhamowac. nie szkoda mi obu.



Dzwoń na policję frajerze
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-09-07, 15:29 13
Riikko napisał/a:

trzeba bylo szybciej zapierdalac. na pasach pare metrow wczesniej nawet nie zyczyl przyhamowac. nie szkoda mi obu.



Jakiś ty mądry i elokwentny… to wytłumacz jeszcze końcówkę filmu, wsteczny i gong, bo tylko do motopizdeczki się przyjebałeś. Jak widać masz ograniczone pole widzenia.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-09-07, 16:00 2
baronturbina napisał/a:

Końcówka mnie zaskoczyła. Chyba nie da się w tym żadnej logiki znaleźć.



Czyli wiedziałeś że będzie baba za kierownicą i jeszcze coś cię zaskoczyło? Prawko od niedawna? Bo że mądrości życiowej brak to już wiem.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 16:02
jjzz26 napisał/a:

Czyli wiedziałeś że będzie baba za kierownicą i jeszcze coś cię zaskoczyło? Prawko od niedawna? Bo że mądrości życiowej brak to już wiem.


A skąd wiesz? Rozwiń myśl.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-09-07, 16:11 5
Jebane pustaki... Baba to baba, jedyne urządzenia jakie powinna obsługiwać to: zmywak kuchenny, łopata, grabie do ogrodu, ścierka do naczyń wycierania, no może i jeszcze kran. A już na 100% nie powinno być dozwolone poruszanie się po drogach publicznych bez nadzoru, włączając drogi bubliczne w domu publicznym. Finito.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-07, 16:31
panar3 napisał/a:

Jebane pustaki... Baba to baba, jedyne urządzenia jakie powinna obsługiwać to: zmywak kuchenny, łopata, grabie do ogrodu, ścierka do naczyń wycierania, no może i jeszcze kran. A już na 100% nie powinno być dozwolone poruszanie się po drogach publicznych bez nadzoru, włączając drogi bubliczne w domu publicznym. Finito.



Już nawet arabowie zezwolili im na obsługiwanie pojazdów mechanicznych. A Ty chcesz nas uwsteczniać...
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-09-07, 16:36 4
smc napisał/a:

Już nawet arabowie zezwolili im na obsługiwanie pojazdów mechanicznych. A Ty chcesz nas uwsteczniać...



Same się uwsteczniacie i finito. To tak jak czarnuchy: technologia od białego człowieka doszła a czarnuchy nie doszły do bycia białym człowiekiem. Czasem się któryś zdarzy, tzw: "czarny człowiek", ale 99% to zwykłe ciemne małpy z ciemnym rozumem czarnucha myślącego w stylu Kalego. Przykro mi jeśli jesteś ogarniętą babką i cię to dotknęło, bez urazy. Wstaw fajnego posta to ci piwo postawię jako zadość uczynienie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-07, 16:50 3
Wiesz, że właścicielami agencji towarzyskich w 90% są kobiety? Że elementy do produkcji za pomocą CNC obrabiają lepiej niż pałę? Że logistykę w przemycie narkotyków ogarniają kobiety?
One JUŻ dawno wyprzedziły samców.
Gdyby nie było kobiet na świecie, gówno byś zdziałał i nadal jeździł na obiady do mamusi.
Zgłoś
Avatar
Ktoscos 2024-09-07, 17:06 1
Zwróćcie uwagę w momencie uderzenia w zapalają się światła cofania, przypadek?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie