18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
qhash 2013-06-04, 11:52 22
"nie jeżdżą gorzej tylko inaczej" buahahah, pier.olenie o szopenie, baba jest po prostu genetycznie nie przystosowania do prowadzenia pojazdów mechanicznych i tyle

dobrze koleś za poczatku powiedział, jeżdzą głupie cipska w SUVach z telefonem przy uchu i fajem w gębie i nie ogarniają tematu
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-04, 12:03 42
carting jest idealny dla kobiet: nie trzeba parkowac a jazda odbywa sie na zamknietym torze, bez przepisow w samochodzie otoczonym gumowym zderzakiem. medal sie nalezy
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-06-04, 12:08 4
żadna do tyłu jeździć nie potrafi
Zgłoś
Avatar
g................9 2013-06-04, 12:18 23

"kobiety nie podejmują zbędnego ryzyka" - więc nie wyprzedzają/omijają dosłownie nikogo, ale jak już zaryzykują to czasem cyrk na drodze..
"są bardziej uważne, ostrożne.." dlatego parkują, zawracają dobry kwadrans oczywiście przy pomyślnych wiatrach
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-06-04, 12:20 36
Koterski również to ujął w filmie:

Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-06-04, 13:44 10
"bardziej się rozglądamy na boki" - to już pizdy nawet w bocznych lusterkach się malują?
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-06-04, 14:04 1
gacek89 napisał/a:


"kobiety nie podejmują zbędnego ryzyka" - więc nie wyprzedzają/omijają dosłownie nikogo...



taa, ale jak tylko maja mozliwosc to i tak beda jechac pasem do wyprzedzania to swoje 50km/h.

i oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich kobiet, bo niektore jezdza naprawde sprawnie, lepiej od niejednego typa. no ale to sa wyjatki. tak samo niejeden jezdzi lepiej najebany czy nacpany niz niektorzy na trzezwo:P
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-04, 14:22 13
Ktoś kiedyś ładnie to uzasadnił dlaczego kobiety mają problemy na drodze.
Kobiety tysiące lat zajmowały się zbieractwem różnej maści chwasta leśnego - musiały ogarniać gdzie co jest a i przy okazji nie dać podejść się drapieżnikom. Stąd "widzenie obwodowe" które dosyć utrudnia prowadzenie samochodu bo zwyczajnie nie pozwala się skupić w 100% na tym co przed nimi.
Mężczyzna zapierdalając z dzidą za mamutem musiał wykazać 100% skupienia na celu przed nim i nad tym żeby się nie wypierdolić stąd widzenie punktowe i na wprost.
Oczywiście fizjologiczne pole widzenia kobiet i mężczyzn jest takie samo jednak mózg nadaje inne priorytety widzianym obrazom.
Przepisy ruchu drogowego ułożyli mężczyźni, auta były projektowane pod ich predyspozycje i tak są rozwijane. Gdyby samochody i przepisy ruchu drogowego były od początku stworzone przez kobiety dla kobiet to żaden facet by się w tym pełnym empatii burdelu nie odnalazł.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-06-04, 16:26 4
Przez taką "mistrzynie kierownicy" leżałem w szpitalu 9 miesięcy z szyną w nodze jechałem sobie spokojnie wtedy jeszcze simsonem równolegle do drogi był parking kobieta poprostu jak gdyby nigdy nic wyjebała 5 metrów przedemnie,przeleciałem nad jej autem,złamałem dwie nogi,miednice,obie ręce i wybiłem dwa zęby a pani tłumaczyła sie że "jechałem za szybko i nie zdążyła mnie zauważyć" tak kurwa za szybko simsonem... od tamtej pory gdy widze kobiete gdziekolwiek na parkingu,próbującą wyjechać zwalniam instynktownie.
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-06-04, 21:38 3
Zgłoś
Avatar
lodys 2013-06-04, 21:42
Dzisiaj by mi kurwa w bok wjechała dobrze ze zajebałwm w gaz...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-04, 21:44 1
Zientarska? Spokrewniona z "reporterem", który nieumiejętnie prowadząc Ferrari zabił swojego kolegę i nie poniósł za to konsekwencji?
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-06-04, 21:44 9
Jak to mawiał mój dziadek, "baba za kółkiem a gary brudne"
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-06-04, 21:49
trudno do garów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie