18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
W pierwszej części nauczymy się przygotowywać masło z dodatkiem holenderskiej "zielonej herbaty", a w drugiej zobaczymy jak zrobić ciastka sadistica

Masełko:


Ciastka:


SMOOOCZNEGO!
Zgłoś
Avatar
malvo 2012-12-18, 16:16 18
Eh wypierdalać z tym gównem narkomany jebane , zróbcie sobie zbiorczy na ten syf
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2012-12-18, 16:18 2
Ale to wstrętne musi być. Musiałbym popić wódką.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-12-18, 16:22 2
Zobaczcie sobie na jego kanale przepis na pizzę, łatwo znaleźć w google: "mega zajebiste ciasto na pizze". Robię od 3 tygodni w weekendy dla rodziny, tak jak nigdy nie umiałem zajebistej pizzy zrobić, tak teraz bez problemu mi to idzie.
Swoją drogą widać ilu na sadisticu jest idiotów bez dystansu, serio kurwa myślicie, że szef kuchni w angielskiej restauracji, mieszkający w Anglii, gdzie przepisy dot. narkotyków są dużo bardziej restrykcyjne niż w Polsce ryzykowałby takim czymś, a tym bardziej pokazywał by to w necie? Ogarnijcie się.
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2012-12-18, 16:25 1
Noo i częstując kogoś takim ciasteczkiem można śmiało mu powiedzieć wesołych świąt
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-18, 16:28 9
@2up może i fake, ale gimbusiarnia zrobiła sobie z sadistica portal narkomański i wszystko co kojarzy się z konopiami jest tu wstawiane. Pozwolę sobie zacytować pewnego użytkownika który ładnie to skwitował
Джамал napisał/a:

Nie jestem przeciwnikiem marihuany, ba, jestem okazjonalnym użytkownikiem, ale nie rozumiem jednego, czemu z tym się tak obnosicie? To podchodzi pod lanserstwo, a wręcz pozerkę. To tak jak gimbus który przechwala się ile to nie wypił. Czy widzicie na sadolu dużo filmików z alkoholami? No niezbyt, a co chwilę wrzucacie materiały o marihuanie. Chcecie na siłę udowodnić wszystkim wokół jacy to z was jaracze? I darujcie sobie te teksty o "przepitych alkoholikach", jak ktoś woli spożywać alkohol, to jego sprawa, a skoro wyrażacie pogardę wobec osób które ubliżają Wam, nazywając narkomanami (no niestety, ale to jest fakt, prawo Polskie uznaje marihuanę za narkotyk, a okazjonalne spożywanie alkoholu to nie alkoholizm), to tylko udowadniacie swóje gimbusiarskie pochodzenie zniżaniem się do czyjegoś poziomu, a nawet sięgania niżej. Trochę więcej ogłady, bo wygląda to jak użeranie się dwóch szczyli co żaden ani nie zajarał, ani porządnie nie skuł się.

Zgłoś
Avatar
Piontas 2012-12-18, 16:29
Hah ale wy macie naj**ane przecież wszytko jest dla ludzi...
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-12-18, 16:40
Nie pale i ogólnie ten temat mnie nudzi ale z ciekawości pytam (ludzi którzy wiedza bo próbowali a nie takich co im się wydaje że są ogarnięci w temacie) czy te ciasteczka coś klepią czy jak?
Zgłoś
Avatar
Antychryst 2012-12-18, 16:43
Siemankooooo witam w moojej kuchni
Zgłoś
Avatar
dashadow 2012-12-18, 16:44
nie wiem czemu, ale wygląda na to że przeciwnikom zielska wydaje się, że są w większości
Zgłoś
Avatar
Murzyn200 2012-12-18, 16:47
Piechur23 napisał/a:

Nie pale i ogólnie ten temat mnie nudzi ale z ciekawości pytam (ludzi którzy wiedza bo próbowali a nie takich co im się wydaje że są ogarnięci w temacie) czy te ciasteczka coś klepią czy jak?


Klepią i to mocno, całe thc rozpuszcza się w tłuszczu( kazał wywalić "herbatkę" po wszystkim, bo wszystkie "wartości" były już w maśle), a jedząc przyjmujemy je. Przy paleniu wydziela się około 65 %, więc logiczne, że na masełku lepiej kopie.
PS. Słyszałem że w GB zalegalizowali, ale nie mogę znaleźć konkretów. Czy to fake?
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-18, 16:51
dashadow napisał/a:

nie wiem czemu, ale wygląda na to że przeciwnikom zielska wydaje się, że są w większości



Świadczy to o większości gimbusów na Sadolu fapiących do mary jane .
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-18, 16:55 1
Ja robiłem mleko z liści, po moim plancie. Litr mleka, pół kostki masła, 2 łyżeczki proszku wanilinowego i kilkanaście gramów liści ( topów szkoda troche na takie motywy, bo liście też są mega nasycone THC). Półgodziny na małym ogniu i mamy litr NAPRAWDĘ SMACZNEGO mleka, a po dwóch szklankach po 2 godzinach pizda jest taka, że trzyma cały dzień. Polecam hodowcą, albo jak ktoś ma dostęp do liści, bo z gandzią nie ma co, za drogo to wychodzi.
Zgłoś
Avatar
f4l4f3l 2012-12-18, 16:56 1
nie chcecie zeby ludzie w kolko Wam o tym truli to pozwolcie im w koncu palic bez grozby bycia ukaranym. zwykli, dobrzy ludzie czuja, ze traktuje sie ich niesprawiedliwie i przesadnie surowo wiec podnosza glos i nie przestana dopoki cos sie nie zmieni... chcecie ciszy i spokoju? dajcie im to o co prosza a spokoj i cisze beda juz przerywal tylko okazjonalny smiech samych zainteresowanych.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-12-18, 16:59
artiee napisał/a:

Ja pierdole, zbiorczy zrobić na wszystkie tematy o zielsku. Nudne to już jest.



kurwa.. jestem tak zajebany, że dałem Ci piwo kurwa...

to nie zielsko zjebie, to zielona herbata.. welcome vety much ostrzeżenie kurwa.
Zgłoś
Avatar
sua 2012-12-18, 17:00
Murzyn

Legan jest w Ameryce (nie na pewno) w jakimś stanie , i jest tam jeden sklep w ktorym mozna kupic "herbate" ponoc w przeddzien stały calę kolejki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie