18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Radosny brodacz mocz oddawał - teraz popularne
🔥 Kitajskie zabawy z robakiem - teraz popularne
Avatar
K................k 2009-12-24, 12:58
Wyjaśnij mi proszę, bo nie rozumiem. Może to przez zmęczenie.
Zgłoś
Avatar
godzik 2009-12-24, 13:00
@up
Nie widzisz nic dziwnego w robieniu zdjęcia komórce, na której wyświetlone jest zdjęcie, które chcemy wstawić na stronie?^^
Zgłoś
Avatar
i................t 2009-12-24, 13:05 4
Na kompie też robicie zdjęcie ekranu zamiast klawisza "PRT SC", a jak chcecie posiadać zdjęcie wydrukowane to kładziecie monitor na ksero. Ok szanuje to.
Zgłoś
Avatar
godzik 2009-12-24, 13:09
ifryt napisał/a:

Na kompie też robicie zdjęcie ekranu zamiast klawisza "PRT SC"


Ja ostatnio zrobiłem tak xDD Jednak miałem dobry ku temu powód
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-12-24, 13:09 16
ifryt napisał/a:

kładziecie monitor na ksero


Dokładnie, o tak:

Zgłoś
Avatar
Arni. 2009-12-25, 12:27 1
skserować fotki z fona się nie da próbowałem

______________

galeriawc.pl update co tydzień!
Rejestracja 16 czer 2009
100 piw 16 gru 2009
byo na kwejku?- to nie oglądaj kurwa kwejka
Zgłoś
Avatar
lesiot 2009-12-28, 22:56
ifryt napisał/a:

Na kompie też robicie zdjęcie ekranu zamiast klawisza "PRT SC", a jak chcecie posiadać zdjęcie wydrukowane to kładziecie monitor na ksero. Ok szanuje to.



Tak się składa, że zdjęcie jest tak bystrze wstawione, że można snuć domysły, że wstawiający dostał śmiesznego mmsa i zrobił zdjęcie komórce.
Dlatego czasem takim dość istotnym szczegółem jest myślenie przy wstawianiu... zrobił byś screena na którym widać że na portalu ktoś takie zdjęcie wstawił, to byłoby jasne... a tak... no cóż...
Troszkę hipokryzją jest zarzucać komuś, że wstawia taką fotkę na portal, wstawiając tak beznadziejnie tą fotkę na portal prześmiewczy.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-01-02, 14:18 2
lesiot napisał/a:

Tak się składa, że zdjęcie jest tak bystrze wstawione, że można snuć domysły, że wstawiający dostał śmiesznego mmsa i zrobił zdjęcie komórce.
Dlatego czasem takim dość istotnym szczegółem jest myślenie przy wstawianiu... zrobił byś screena na którym widać że na portalu ktoś takie zdjęcie wstawił, to byłoby jasne... a tak... no cóż...
Troszkę hipokryzją jest zarzucać komuś, że wstawia taką fotkę na portal, wstawiając tak beznadziejnie tą fotkę na portal prześmiewczy.



ke?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów