18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-03-02, 15:09 15
Poligon ma burzę mózgu...
Bo niby pierdolone psy.
Ale zagryzły pierdolonego psa...
(tak sądzę)
Zgłoś
Avatar
jagielski 2020-03-02, 15:18 20
Własciciel do odstrzalu. Do psów nic nie mam tak zostaly wychowane.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2020-03-02, 15:27 60
jagielski napisał/a:

Własciciel do odstrzalu. Do psów nic nie mam tak zostaly wychowane.



Racja. Pieskom powiedzieć, że to złe i że tak nie wolno i już nigdy nikogo i niczego nie zagryzą.

Może to i wina właściciela i chuj mu w dupę, ale jednak są wyznaczone rasy psów mniej i bardziej agresywnych, więc kwestie wychowania możecie sobie powsadzać w dupę. Bo nie wierzę, że ktoś bierze psa z tych agresywnych po to, żeby nie był agresywny, bo to się mija z celem.
Zgłoś
Avatar
M................i 2020-03-02, 15:54
Trochę za mało krwawe :/
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-03-02, 16:34 1
Te agresywne rasy dla debili ale z nich najlepszy smalec wychodzi, jest ostry jak jak ich kły z których robi się naszyjnik taki jak mial Sully z dr.Queen
Zgłoś
Avatar
siwybis 2020-03-02, 16:56 46
Usypiać to kurestwo razem z włascicielem.
Zgłoś
Avatar
~_Killa_ 2020-03-02, 18:06 8
Moim zdaniem akurat na niektore rasy psow ktore jednak potrafia zrobic zagrozenie powinno byc pozwolenie i chuj.
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2020-03-02, 19:25 10
pies to pies ale każda rasa ma swoje predyspozycje, mam dwa dobermany i jednego rottweilera.. Pitbulle maja to do siebie ze nie nalezą do bystrych i czesto są to psy nie podlegające próbom pracy. Prawdą jest że w duzym stopniu można korygowac agresywne szczenie i prowadzic je w kierunku zachowan porządanych, ale zawsze juz trzeba pamietac że taki pies mający tendencję do atakowania bezpodstawnego musi byc należycie zabezpieczony, wysokie ogrodzenie z pastuchem , obroza elektryczna , tabliczki ostrzegawcze po kazdej stronie domu i gitara. Ostatnio weszła sobie na moja posesję Pewna Pani która całkowicie zignorowała obecność młodego rottweilera i skoncczyło sie kilkoma szwami...i tak... własnie takiej reakcji od mojego psa oczekiwałam.
Zgłoś
Avatar
intermag 2020-03-02, 19:26 2
Kurwa serio, nie rozumiem tych pierdolonych niedojebow jak z psa mozna zrobic mordercę. Mialem kurwa kilka psów i zaden nie przejawial agresji bo sie kurwa agresywny nie urodził. Znajomy ma Staforda który by dzieciaki zabawą zameczył.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2020-03-02, 19:28
VaultQuantumLass napisał/a:

Moim zdaniem akurat na niektore rasy psow ktore jednak potrafia zrobic zagrozenie powinno byc pozwolenie i chuj.



Na chwilę obecną mamy 11 ras psów agresywnych które widnieją w wykazie, właściciel musi mieć zezwolenie na posiadanie takiego gada. Ciężko dostać takowe na psy duże jak chociażby kaukaz, jeśli chcemy go trzymać w bloku, ale większość urzędów ma to w chuju. Chyba, że znajdzie się dociekliwy służbista który się do tego dopierdoli. Patusom mającym psy agresywne bez posiadania kwitu są zwyczajnie w świecie odbierane. Prócz utraty zwierzaków tracą też często kilka jak nie kilkanaście potrąceń kasy z mopsu.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-03-02, 20:05
KoniecZartow napisał/a:

Na chwilę obecną mamy 11 ras psów agresywnych które widnieją w wykazie, właściciel musi mieć zezwolenie na posiadanie takiego gada. Ciężko dostać takowe na psy duże jak chociażby kaukaz, jeśli chcemy go trzymać w bloku, ale większość urzędów ma to w chuju. Chyba, że znajdzie się dociekliwy służbista który się do tego dopierdoli. Patusom mającym psy agresywne bez posiadania kwitu są zwyczajnie w świecie odbierane. Prócz utraty zwierzaków tracą też często kilka jak nie kilkanaście potrąceń kasy z mopsu.



Farmazon jak chuj... Ale coz poligon ma naśladowców
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-03-02, 20:59 13
Psie sprawy, nie ma co sie wpierdalać, niech się zagryzaja.

Najlepiej zagonić kilka do zagrody poobkładac kijami po jajcach to chętniej się zagryzą, piekny widok, tylko duzo hałasu.
Zgłoś
Avatar
banana12462541 2020-03-02, 21:02 1
crossdressphyxia napisał/a:

Racja. Pieskom powiedzieć, że to złe i że tak nie wolno i już nigdy nikogo i niczego nie zagryzą.
Może to i wina właściciela i chuj mu w dupę, ale jednak są wyznaczone rasy psów mniej i bardziej agresywnych, więc kwestie wychowania możecie sobie powsadzać w dupę. Bo nie wierzę, że ktoś bierze psa z tych agresywnych po to, żeby nie był agresywny, bo to się mija z celem.



Sa ludzie którzy jeżdżą motocyklem 80kmh są też tacy którzy jeżdżą 300kmh.
Zgłoś
Avatar
mienki 2020-03-02, 21:10 1
poligon6 napisał/a:

Psie sprawy, nie ma co sie wpie**alać, niech się zagryzaja.
Najlepiej zagonić kilka do zagrody poobkładac kijami po jajcach to chętniej się zagryzą, piekny widok, tylko duzo hałasu.



Poligon to jednak jest fachowiec w tych sprawach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie