18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Kogo rusza głód?
froqer • 2013-05-31, 12:13
Pierwszy raz wrzucam zdjęcie z kwejka, zwykle tego nie robię, ale tutaj się uśmiałem.



No i zgadnijcie, co bardziej mnie zszokowało
Szczególnie, że wczoraj oglądałem film "Bruno".

Przemyślałem swoją moralność.
Pedalstwa nie lubię, uważam takich ludzi za pozbawionych wartości, których inni upatrują u mężczyzn. Jak widzę belfra, który dostał marne noty na anonimowej ankiecie i obraża się na swoich uczniów, to śmiać mi się chce i rzygać - cytując klasyka.

A głodujące murzynki? Tam chyba jest dość żyzna gleba z tego co się orientuję (nie wszędzie rzecz jasna). Przypominam sobie też taką sytuację, że świat zachodu wpieprzył tam dość dużą ilość jedzenia. W Somalię np. Wiecie co robili z jedzeniem w Somalii? Bojówki je odbierały pomocy humanitarnej i sprzedawali za granicę w zamian za broń. Najnowszy kraj na świecie, to Sudan Południowy - ludzie walczyli o wolność i przekonania - zabawne, dopiero teraz tam nie ma wolności, a przekonania można mieć tylko jednego rodzaju.
Zastanawiam się co jest powodem tego, że oni nie potrafią się zorganizować. Jest to chyba jedyne miejsce na Ziemi, gdzie (w okresie przejściowym) widziałbym komunizm - i nie mam tu na myśli utopijnej równości, bo wśród czarnych to i tak się nie uda, ale totalitarny przymus pracy.
Czytałem kiedyś artykuł o zachodnich korporacjach telekomunikacyjnych, które otwierały tam siedziby. Czarni zatrudniani na miejscu nie potrafili pracować. Przychodzili na 4 godziny pospać albo wychodzili w środku pracy na banana, a kiedy przyjechał kuzyn z wioski obok to nie było ich w pracy tydzień. O tym, że nie istnieje tam takie coś jak telefon na abonament nie muszę wspominać. Placówki zostawały zamykane, bo żaden biały o zdrowych zmysłach nie chciał tam pracować, a miejscowym delikatnie mówiąc praca nie wychodziła.

Wiecie dlaczego kolonializm był dobry? Bo tym burdelem zarządzał ktoś, kto się na tym znał.

Sorry, że wylewam tu swoje poglądo-żale, ale tak jakoś mi wyszło. Czego to człowiek nie zrobi, żeby się nie uczyć
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-05-31, 16:06
Obrazek po lewej mnie nie szokuje, tylko wkurwia. Żeby tym pedałom odbyty zaszyli i chuja obcieli. A do afryki nic nie mam.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-31, 16:14 3
najlepszym rozwiązaniem to by było sprzedać pół Europy i darować Afryce pieniądze ciężko wypracowane przez Europejczyków..

w imię równości, tolerancji i poprawności politycznej.. a najbardziej mnie wkurwia fakt że najwięcej do powiedzenia w temacie zarządzania i rozdawania pieniędzy mają głupi politycy.. bo żeby było dobro i majątek, to trzeba najpierw je wypracować w uczciwej pracy !!
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-31, 16:21 1
W środkowej i północnej Afryce jest ropa naftowa, a na południu kopalnie diamentów, nie wspominając o plantacjach owoców tropikalnych. Czemu nie mielibyśmy tam mieć wpływów?
Co do głodu w Somalii i innych przybrzeżnych krajach - północne koncerny wyłowiły tam wszystkie ryby.
Tak, kolonializm jest potrzebny, a pedalstwo (nie homoseksualizm, który jest naturalny i występuje nawet u zwierząt) trzeba bezwzględnie tępić.

PS: pomoce humanitarne są w modzie, bo można na nich przekręcić mnóstwo pieniędzy - podobnie jak na globalnym ociepleniu.
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2013-05-31, 16:27
Oba szokują mnie w chuj!!
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-05-31, 16:27 1
Taka różnica, że jak patrze na ten z lewej to mi się chce rzygać a jak na ten z prawej to mi nawet troche smutno...
Zgłoś
Avatar
chudy179 2013-05-31, 16:30 1
Zastanawiam się co jest powodem tego, że oni nie potrafią się zorganizować'' - A może tak pozastanawiaj się co jest u nas nie tak, że nie potrafimy się zorganizować zamiast rozmyślać o problemach murzynków na jakimś wypiździejewiu.
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-05-31, 16:34 1
Autor, jak i większość tu komentujących - w dpie byli i gwno widzieli. Zajmijcie się swoim życiem. Mi tak ani homoseksualiści nie przeszkadzają, ani wysoka woda w Loarze, ani białe niedźwiedzie, ani to, że sąsiad ma biały dom. Co mi do tego. Zajmuję się sobą. Nie będę jak Muzułmanie - wszystkich zmieniał na siłę i na swoje kopyto.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-31, 16:43
@2up, porównujesz rozwój cywilizacyjny Polski i Somalii? Pierodolij się w łeb albo wyprowadź tam.

@up, właśnie zajmujemy się swoim życiem. Bo ono się zmieni jak wprowadzać zaczną debilne ustawy o nauczaniu o seksie 4latków albo jak przypieprzą się do nas ciapate i przywiozą swoje kozy. Dopóki homosie stukają się w domu, nie na ulicy nic mi do tego, ale nie muszę tego akceptować i pochwalać.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-31, 16:45 2
Mam świetny pomysł. Niech biedne dzieci z afryki zjedzą pedałów i świat stanie się dwa razy lepszym miejscem.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-05-31, 16:47 1
Mnie obrazek po lewej nie szokuje lecz obrzydza. Co do drugiego to pomoc humanitarna która jest dostarczana do Afryki jest najzwyczajniej rabowana przez "piratów" np. somalijskich, jest to jakieś 98% reszta idzie dla tych biedaczków. Lecz cóż z tego jeśli na kilka kilogramów jedzenia rzuci się 500 osób?
Miałem takie ogromne szczęście, że urodziłem się biały w środku cywilizowanej Europy, niczego mi nie brakuje i dużo więcej też nie pragnę.
Z moją moralnością jest wszystko dobrze ponieważ pomagam, ale pomagam potrzebującym Polakom i zaufanym fundacjom. Co mnie obchodzi stwierdzenie żeby nie wyrzucać jedzenia bo w Afryce go nie mają. Jeśli je zjem aż do porzygu również go nie będą miały afrykańskie plemiona. Na początku trzeba się zająć własnym podwórkiem, a dopiero potem czyimś.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-05-31, 17:07 1
froqer napisał/a:


Wiecie dlaczego kolonializm był dobry? Bo tym burdelem zarządzał ktoś, kto się na tym znał.



A gówno. Gdyby nie kolonializm i wpływ tzw. zachodniej cywilizacji to by murzyny w Afryka nadal biegały po puszczach i żyły jak natura przykazuje i ani burdelu ani głodu by nie było a wojny co najwyżej między plemieniem unta-unta a buga-buga. A na bliskim wschodzie akbary by biegały po pustyniach z mieczami na koniach. Smutna prawda.
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-05-31, 17:08
dagins napisał/a:

W środkowej i północnej Afryce jest ropa naftowa, a na południu kopalnie diamentów, nie wspominając o plantacjach owoców tropikalnych. Czemu nie mielibyśmy tam mieć wpływów?
Co do głodu w Somalii i innych przybrzeżnych krajach - północne koncerny wyłowiły tam wszystkie ryby.
Tak, kolonializm jest potrzebny, a pedalstwo (nie homoseksualizm, który jest naturalny i występuje nawet u zwierząt) trzeba bezwzględnie tępić.

PS: pomoce humanitarne są w modzie, bo można na nich przekręcić mnóstwo pieniędzy - podobnie jak na globalnym ociepleniu.



Homoseksualizm nie jest naturalny u zwierząt, dałeś sobie to wmówić przez homo propagandę. W świecie zwierząt jest to zaburzenie chorobowe, wynikające z uszkodzeń mózgu lub jego nieprawidłowego działania. Jakieś mądrogłowce wpadły na pomysł aby u człowieka inaczej to sklasyfikować, ale czy to coś zmienia?
Zgłoś
Avatar
platini1 2013-05-31, 17:09
Ten obrazek po lewej nie szokuje, bo tyle jest pedalstwa ostatnimi czasy, że powoli przywykłem do takich widoków. Rozumiem, że ktoś woli chłopców i lubi jak go pchają od tyłu, ale dlaczego ma chodzić z tym po ulicy i się obnosić? Jakby miało być to normalne. A na pewno nie jest, bo jednak aby gatunek przetrwał potrzeba dwóch osobników odmiennej płci. Cóż, niż demograficzny się szykuje.
A co do murzynków, oni mieli zawsze przesrane, my europejczycy pływaliśmy statkami, oni biegali z dzidą po lesie. Potem zostali naszymi niewolnikami, a teraz głodują. Swoją drogą to o nich coś świadczy. Nie wiem, może to myśmy ich doprowadzili do ruiny, ale gdyby się zebrali, ustanowili jakieś bardziej zorganizowane państwa to może by z biedy wyszli.
I tak na koniec, nie ma co narzekać na nasze kochane państwo, które idealne nie jest, czarni mają gorzej. W końcu nie jesteśmy sto lat za murzynami, tylko oni za nami, kilkaset, bo nadal w lepiankach mieszkają.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-05-31, 17:21
ten po lewej mnie obrzydza, po prawej smuci..
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-31, 17:25
Ne bardzo kumam po co biały człowiek dalej próbuje cywilizować afrykę, zostawić ich samych sobie bo ewidentnie Europejski styl życia im nie leży. Mają swój sposób na życie, zupełnie inny niż nasz, nie czują obowiązku pracy, wolą tańczyć przy ognisku i cieszyć się z upolowanego nietoperza. I fanie, ich wybór. Dostęp do surowców naturalnych uzyskasz za kiść bananów i dwie piłki, mieszkańców tego lądu lepiej do pracy nie zaciągać, lepiej ściągnąć Europejczyków na kontrakty, droższa siła robocza ale przynajmniej pracują. A pedały? wyjebane na nich, podobnie jak na murzynów, chcą to niech się w dupę ładują, krzywdy tym nikomu nie robią. Nie uwierzę że grozi nam homo-apokalipsa, nie widzę tu żadnego problemu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie