18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Kogo rusza głód?
froqer • 2013-05-31, 12:13
Pierwszy raz wrzucam zdjęcie z kwejka, zwykle tego nie robię, ale tutaj się uśmiałem.



No i zgadnijcie, co bardziej mnie zszokowało
Szczególnie, że wczoraj oglądałem film "Bruno".

Przemyślałem swoją moralność.
Pedalstwa nie lubię, uważam takich ludzi za pozbawionych wartości, których inni upatrują u mężczyzn. Jak widzę belfra, który dostał marne noty na anonimowej ankiecie i obraża się na swoich uczniów, to śmiać mi się chce i rzygać - cytując klasyka.

A głodujące murzynki? Tam chyba jest dość żyzna gleba z tego co się orientuję (nie wszędzie rzecz jasna). Przypominam sobie też taką sytuację, że świat zachodu wpieprzył tam dość dużą ilość jedzenia. W Somalię np. Wiecie co robili z jedzeniem w Somalii? Bojówki je odbierały pomocy humanitarnej i sprzedawali za granicę w zamian za broń. Najnowszy kraj na świecie, to Sudan Południowy - ludzie walczyli o wolność i przekonania - zabawne, dopiero teraz tam nie ma wolności, a przekonania można mieć tylko jednego rodzaju.
Zastanawiam się co jest powodem tego, że oni nie potrafią się zorganizować. Jest to chyba jedyne miejsce na Ziemi, gdzie (w okresie przejściowym) widziałbym komunizm - i nie mam tu na myśli utopijnej równości, bo wśród czarnych to i tak się nie uda, ale totalitarny przymus pracy.
Czytałem kiedyś artykuł o zachodnich korporacjach telekomunikacyjnych, które otwierały tam siedziby. Czarni zatrudniani na miejscu nie potrafili pracować. Przychodzili na 4 godziny pospać albo wychodzili w środku pracy na banana, a kiedy przyjechał kuzyn z wioski obok to nie było ich w pracy tydzień. O tym, że nie istnieje tam takie coś jak telefon na abonament nie muszę wspominać. Placówki zostawały zamykane, bo żaden biały o zdrowych zmysłach nie chciał tam pracować, a miejscowym delikatnie mówiąc praca nie wychodziła.

Wiecie dlaczego kolonializm był dobry? Bo tym burdelem zarządzał ktoś, kto się na tym znał.

Sorry, że wylewam tu swoje poglądo-żale, ale tak jakoś mi wyszło. Czego to człowiek nie zrobi, żeby się nie uczyć
Zgłoś
Avatar
pgpgpg 2013-05-31, 12:19 16
mnie najbardziej szokuje ten idiotyczny podpis obrazka :
Zgłoś
Avatar
Klausu 2013-05-31, 12:21 7
@up 100% racji
Sam uważam, że pedalstwo to oczywiście szokuje bardziej niż głód w afryce. Chyba wiemy dlaczego
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-31, 12:23 8
Głód jest normalny, zawsze 1 miał więcej 2 mniej.

Pedalstwo zaś nie jest normalne.

Twórca tego obrazka powinien zastanowić się nad sobą i teorią ewolucji.
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-05-31, 12:34 79
O! I tu przychodzi proste stwierdzenie, które większość uznaje za rasizm:
Biały jest bardziej zorganizowany i ucywilizowany od czarnego. Po prostu lepiej rozwinięta cywilizacja i kulturowo i społecznie. Wraz z Żółtymi (celowo duża litera, bo niesamowicie szanuję tych małych psycholi za wkład w rozwój cywilizacji ludzkiej). Nie bez powodu największe cywilizacje ludzkości powstały z dala od afrykańskiej kolebki ludzkości - na północy, począwszy od Egiptu, a im dalej na północ, tym bardziej zorganizowane i zaawansowane cywilizacje stopniowo powstawały na przestrzeni dziejów.

Murzyni wciąż żyją w mentalności plemiennej - że trzeba żarcie upolować, słuchać przepowiedni szamana jarającego jakieś ziółka itd. Dla nich pójście do fabryki albo korporacji żeby pracować to jakaś kompletna abstrakcja. Bo TAK, murzyn jest mniej inteligentny! Cała masa badań była na ten temat, szczególnie w Stanach, na kształconych od małego "afro-amerykanach", czyli już nie na "najmurzyńszych" murzynach, ale na mieszankach murzynów z innymi, bardziej inteligentnymi rasami, więc już mądrzejsi -> artykuł po angielsku+wykres

No ale muszę też trochę zjebać cywilizację białego człowieka - niepotrzebnie cywilizujemy afrykę. Chrześcijaństwo nie ma miejsca tam. Gdy murzyna pozbawi się jego ksztaltowanych od tysiącleci wierzeń na temat czystości małżeńskiej, rytuałów i innych dziwacznych dla nas pierdół, to stanie się kompletnie niemoralny. Właśnie przez to miejsca w Afryce, w których najbardziej rozprzestrzeniło się AIDS to dokładnie te same, które z powodzeniem udało się schrystianizować. A te wojny domowe i wykorzystywanie dzieci żeby z karabinami poginały? To miejsca, które na siłę demokratyzowano - a właściwie tworzono dyktatorów, bo na tym prędzej czy później kończy się stworzenie czarnego parlamentu.

A jakby dalej słuchali sobie szamana i polowali na gazele z dzidami w łapach, to wszystko byłoby zajebiście. No i nie rozmnażaliby się i nie ginęli z glodu jak pojebani. Cywilizacja biała nie słałaby miliardów na dożywianie ich, tylko byłoby ich tyle, ile ich może być, żeby ich plemiona przetrwały.

A na deser najpiękniejszy rasistowski tekst na tej planecie:
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-31, 12:42 2
W Ameryce sytuacja jest inna. Tam silnie wpłynęło niewolnictwo. Murzyni byli trzymani jak zwierzęta, pozbawione rodziny i edukacji. Pierwsza z tych rzeczy ma o tyle wpływ, że rodzina to podstawa społeczeństwa, jeśli go nie ma są problemy z współżyciem społecznym (vide czarne dzielnice usa). Druga rzecz - edukacja - przez tyle lat uniemożliwiano im to, później więc uważali to za niepotrzebne. Teraz też tak jest, większość się nie uczy ambitnie, bo matka nie powie, a ojca nie ma (problem pierwszy). Skutkiem tego są czarne więzienia, problemy społeczne, niższy poziom wykształcenia u ludności napływowej.
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-05-31, 12:47 1
peadły to zasrane cwele a dzieci nigdy nie są winny nawet jeśli są murzynami
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-31, 13:23 3
@up, nie w tym rzecz. Z drugiej strony masz rację, ale jak podrosną i staną się warlords, to będzie ich wina



Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-05-31, 13:30
Mnie zszokowało że w XXI wieku ktoś jeszcze robi wrzuty z czarno-białych zdjęć.
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-05-31, 13:36 17
ja to bym zabił tych dwóch po lewej i rzucił na pożarcie tym po prawej ! problem rozwiązany !
Zgłoś
Avatar
blokers27 2013-05-31, 13:40 1
Homoseksualizm był, jest i będzie. Za jakieś 20 lat śluby homo i widok "dwóch ojców" nikogo już nie będzie szokował... Ciekawe nad czym wtedy będziemy się na sadolu pastwić;]
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-05-31, 14:19 5
@up

to sie nazywa pedalstwo a nie homoseksualizm
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-05-31, 15:16 9
A jak ta moralność wygląda u pedała? Sytuacja poglądowa:
Roman: Ale widok tych biednych murzynków mnie szokuje
Józef: No, choć się ruchać

Ciekawy sposób myślenia, porównanie głodu i zboczenia polegającego wciskania fiuta w każdą napotkaną szczelinę.

ps pedalskie zwyczaje u zwierząt są uznane za zaburzenia wynikające z choroby, jakby jakiś debil chciał się do nich porównywać.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-05-31, 16:04 22
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-31, 16:06 2
@up

Dick Ty figlarzu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie