18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
mientki 2010-12-05, 20:18 3
Kolejny okurwieniec, któremu wydaje się, że pół świata chce wyglądać tak jak on i chce żyć tak jak on. A tenże okurwieniec z grupy tzw ABS'ów wpierdala odżywki i białko bo chce być duży. A na chuj mi wyglądać jak jebany troglodyta, który nie potrafi konstruktywnie się wypowiedzieć. Więc wpierdalaj dalej te swoje befsztyczki popijając odżywkami jebańcu. Niech Ci wątroba dupą wypadnie.
Zgłoś
Avatar
sernik 2010-12-05, 20:36
Piwo za muzykę z Kill Billa:]
Zgłoś
Avatar
oemxuser 2010-12-05, 21:17
Ten pan to Robert Łoszakiewicz, tutaj jego stronka: http://www.robertfitness.pl/
Zgłoś
Avatar
Executtor 2010-12-05, 22:12
czekałem żeby dać piwo komuś kto powie "jem niom"... niestety!
Zgłoś
Avatar
mikiaa 2010-12-05, 22:33
oemxuser napisał/a:

Ten pan to Robert Łoszakiewicz, tutaj jego stronka: http://www.robertfitness.pl/


No chyba nie...
robertburneika.net/ To jest jego strona, koleś to Litwin z polskimi korzeniami mieszkający w USA, więc odpierdolcie się od jego wymowy
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2010-12-06, 0:50
Panie zapomnialeś pan dodac, że koksy trzeba wpierdalac ... ale ja sie nie znam , jestem "leszczem"
Zgłoś
Avatar
persman 2010-12-07, 20:41 1
mientki napisał/a:

Kolejny okurwieniec, któremu wydaje się, że pół świata chce wyglądać tak jak on i chce żyć tak jak on. A tenże okurwieniec z grupy tzw ABS'ów wpierdala odżywki i białko bo chce być duży. A na chuj mi wyglądać jak jebany troglodyta, który nie potrafi konstruktywnie się wypowiedzieć. Więc wpierdalaj dalej te swoje befsztyczki popijając odżywkami jebańcu. Niech Ci wątroba dupą wypadnie.



elokwencją bijesz pana Miodka, skad wy sie bierzecie?
Zgłoś
Avatar
WyjebanyWRap 2011-01-12, 19:27
Kurwa, jednak gejozy się tu wypowiadają - To żaden kurwa Litwin z Polskimi korzeniami czy chuj wie co - To znaczy Litwin oczywiście, ale Polskiego nauczył się gdy zaczął pracować z polakami w USA prawie 11 lat temu, ma żone Polkę - A poza tym, koks? On jest kulturystą, gdyby używał koksu to by miał chuja a nie zawody.
Zgłoś
Avatar
Eczi 2011-02-09, 19:47
On kroić nie potragfi....
Zgłoś