18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:52
Avatar
crazy 2010-08-24, 15:52
tak zwana "ciąża pozamaciczna"
Zgłoś
Avatar
irish 2010-08-24, 16:11
mówili że sport to zdrowie............
Zgłoś
Avatar
prozal 2010-08-24, 16:35 2
Alex_1 napisał/a:

Ma minę jak kot srający na pustyni.



zajebisty jesteś łał, ból jest taki, że się wytrzymać nie da, ale ja gadam z kolesiem którego "największym osiągnięciem" było przecięcie się kartką papieru, więc szacun.

jak znajdę to wrzucę fotki z operacji jaką maiłem po podobnym zdarzeniu
Zgłoś
Avatar
TonySopr4no 2010-08-24, 16:37
tidimel napisał/a:

wybita rzepka ze stawu, jak za długo czekał na pomoc to zapewniam, że miał niemiłą kurację odsysania płynów, które się tam nagromadziły (z obrzęku czy jakoś tak). siostra to miała, przesrana sprawa więc się nie dziwie, że ma minę srającego kota.



nie wybita a zwichnięta, nastawianie, punkcja czyli odsysanie krwiaka powstałego w wyniku rozległego urazu, kilka tygodni usztywnienia lub stablizator + miesiąc rehabilitacji, przy tym wszystkim kilka niemiłych zastrzyków w środek stawu. Wprawdzie niemiłe ale najgorsze jest to że uraz się odnawia więc w piłke już nie pogra bo każdy niefortunny upadek to szansa na powtórkę z rozrywki.
Zgłoś
Avatar
prozal 2010-08-24, 17:07 6















Jeśli to nie odpowiednie miejsce to proszę o przeniesienie. 7 zdjęć trochę wątpliwej jakości (robione telefonem). Zabieg wykonywany w szpitalu Górniczym.
PS 10 punkcji przez 8 dni pobytu w placówce

proszę o poukładanie zdjęć jeden pod drugim, bo jeszcze tego nie umiem

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-08-24, 17:38 ]
Enter kurwa!
Zgłoś
Avatar
Yacob 2010-08-24, 18:31
Nie jara mnie oglądanie miny kolesia z dziwnym kolanem wolał bym zobaczyć jak to zrobił :]

W ogóle zastanawialiście sie kiedyś, jak wyglądało by krzesło jeżeli kolana zginały by się w drugą stronę ?
Zgłoś
Avatar
deejayya 2010-08-24, 19:03
Ciekawe jak teraz uklęknie w kościele
Zgłoś
Avatar
BoroTheBorsuk 2010-08-24, 21:09
Mam tylko dwa, operację w luty 2009.


Zgłoś