18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Tomszczak 2012-12-24, 15:48 1
rafmix napisał/a:



Do tego czasu już 3/4 składu umrze a 1/4 będzie miała poważne schorzenia



za to Tobie będą grali na pogrzebie.
Zgłoś
Avatar
CZN 2012-12-24, 15:50 12
Nojaakto napisał/a:

Jebać pierdolonych frajerów co myślą że jak coś umetalowią, skucują jebanym gównem nabierze to lepszego wyrazu i sensu, by kolejna banda brudnych idiotów wielbiła to i udostępniała na fejsbuku bo tylko zmetalowione scierwo mogą zaprezentować .



Jestę hejterę? Kij ci w oko pieprzony ignorancie. To, że słuchasz tylko hip-hopolo albo disko relax nie upoważnia cię do obrażania innych wykonawców. Nie podoba się to wyraź swoją krytykę konstruktywnie pierdolony moronie a nie leć z dziecinnymi bluzgami i najazdem na subkulturę, który nie ma totalnie znaczenia stereotypowa mendo społeczna.
Zgłoś
Avatar
Qyyn.Nikol 2012-12-24, 15:51 7
Nojaakto napisał/a:

skucują jebanym gównem


Co oznacza to wyrażenie, panie bezmózgu?
Nojaakto napisał/a:

lepszego wyrazu


Co jest lepszym wyrazem "identyfikować", czy "drzwi"?
Nojaakto napisał/a:

by kolejna banda brudnych idiotów wielbiła to i udostępniała na fejsbuku bo tylko zmetalowione scierwo mogą zaprezentować .


Świetny z ciebie detektyw jak na bezmózga, potrafisz udowodnić,że taki zamiar mieli autorzy? Bo twoja poszlaka ma wydźwięk podobny do następującej - Nojaakto urodził się po to by go rżnąć w dupę pałą owiniętą w papier ścierny, tak aby krew się lała i dupa swędziała(to też jest poszlaka, ale dowodu na to nie mam).
Zgłoś
Avatar
Nojaakto 2012-12-24, 15:54
Myślę że beka z kucy zawsze
Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-24, 15:54 11
CZN napisał/a:

hip-hopolo albo disko relax



To o wiele lepsze niż słuchanie darcia ryja, brudasów w glanach.
Zgłoś
Avatar
Qyyn.Nikol 2012-12-24, 15:55 4
Nojaakto napisał/a:

Myślę że beka z kucy zawsze


Cieszę się,że "mam twoją myśl uwolnioną".

nowator napisał/a:



To o wiele lepsze niż słuchanie darcia ryja, brudasów w glanach.


Napiszesz mi definicję czegoś "o wiele lepszego"?
Zgłoś
Avatar
he-man 2012-12-24, 15:56 2
jebać kucuchów i ich aids
Zgłoś
Avatar
CZN 2012-12-24, 15:58
Przeciętny "kucuch" będący odpowiednikiem wiekowym obecnych tu hejterów jakimś dziwnym trafem ma więcej IQ niż grupki, które można z Was poskładać ćwierćmózgi.
Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-24, 15:59 2
Qyyn.Nikol napisał/a:

Napiszesz mi definicję czegoś "o wiele lepszego"?



Pomyśl co ma do przekazania człowiek, który cały czas jest spocony, ma tłuste długie włosy, śmierdzą mu skarpetki i na dodatek jest idiotą.

W hiphopolo i disco relax ubierają się schludnie a ich muzyka pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Zgłoś
Avatar
Nojaakto 2012-12-24, 15:59
CZN napisał/a:

Przeciętny "kucuch" będący odpowiednikiem wiekowym obecnych tu hejterów jakimś dziwnym trafem ma więcej IQ niż grupki, które można z Was poskładać ćwierćmózgi.



przeprowadzałeś badania czy opierasz się na domysłach ?
Zgłoś
Avatar
CZN 2012-12-24, 15:59 1
nowator napisał/a:



To o wiele lepsze niż słuchanie darcia ryja, brudasów w glanach.



Gratuluję gustu muzycznego . Co to jazz pewnie wiesz jedynie z imprez hipsterskich, na których to 99% ludzi nie wie co to jazz.
Zgłoś
Avatar
Nojaakto 2012-12-24, 16:00 1
CZN napisał/a:



Gratuluję gustu muzycznego . Co to jazz pewnie wiesz jedynie z imprez hipsterskich, na których to 99% ludzi nie wie co to jazz.



tylko prawdziwe kucuchy wiedzą co to jazz, dobry humor, i mają dobry pogląda na świat który widzą przez pryzmat tekstów metalowego bandu
Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-24, 16:01 1
CZN napisał/a:

Gratuluję gustu muzycznego . Co to jazz pewnie wiesz jedynie z imprez hipsterskich, na których to 99% ludzi nie wie co to jazz.



Nie bywam na takich i swoich gustów muzycznych nie zdradzę, ponieważ celem dyskusji jest ostatecznie ustalenie, że metale to brudne śmiecie.
Zgłoś
Avatar
CZN 2012-12-24, 16:03
Nojaakto napisał/a:



przeprowadzałeś badania czy opierasz się na domysłach ?



Opieram się na faktach. Znakomitym przykładem jest ustanawianie hiphopolo lub disko relax jako muzyki z wartościowym przekazem.
Poza tym... o gustach się nie rozmawia a Wy pajace nadal nie przedstawiliście żadnych konkretów dotyczących powyższej kolędy.
"Bo gówno", "bo tłuste włosy","bo darcie ryja". Co ma kurwa piernik do wiatraka (poza ilością liter)?
Chcesz frajerze błysnąć obeznaniem to może wypowiedz się na temat mixu, że kompresor ci nie leży, bo aranż bo to, bo tamto. Nie umiesz? TO JAPA KONIU!
Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-24, 16:04 1
CZN napisał/a:

TO JAPA KONIU!



Opierasz się na domysłach czy na faktach, że jest koniem ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie