18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
Nojaakto 2012-12-24, 16:08
CZN napisał/a:



Opieram się na faktach. Znakomitym przykładem jest ustanawianie hiphopolo lub disko relax jako muzyki z wartościowym przekazem.
Poza tym... o gustach się nie rozmawia a Wy pajace nadal nie przedstawiliście żadnych konkretów dotyczących powyższej kolędy.
"Bo gówno", "bo tłuste włosy","bo darcie ryja". Co ma kurwa piernik do wiatraka (poza ilością liter)?
Chcesz frajerze błysnąć obeznaniem to może wypowiedz się na temat mixu, że kompresor ci nie leży, bo aranż bo to, bo tamto. Nie umiesz? TO JAPA KONIU!

Opieram się na faktach. Znakomitym przykładem jest ustanawianie hiphopolo lub disko relax jako muzyki z wartościowym przekazem.
Poza tym... o gustach się nie rozmawia a Wy pajace nadal nie przedstawiliście żadnych konkretów dotyczących powyższej kolędy.
"Bo gówno", "bo tłuste włosy","bo darcie ryja". Co ma kurwa piernik do wiatraka (poza ilością liter)?
Chcesz frajerze błysnąć obeznaniem to może wypowiedz się na temat mixu, że kompresor ci nie leży, bo aranż bo to, bo tamto. Nie umiesz? TO JAPA KONIU!



Uwierz że o darciu ryja wiem więcej i nie zamykam się na gatunki muzyczne. Każdy przeciwnik metalowej słabizny musi od razu słuchać diso albo hip hopu ? Nie wiem czemu ale powstają tylko metalowe przeróbki kolęd, życzeń czy innego rodzaju "wyrazu" tego typu. Czy to bierze się z tego że metalowa muzyka zawsze musi się tak wychylać i pokazywać swoje zbuntowanie? Ani to nie jest śmieszne, ani dobrze zrobione.
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-24, 16:08 1
@czn jest po prostu chujowa, chujowa bo z darciem ryja. Co to za muzyka gdzie żeby zrozumieć tekst trzeba stosować napisy...
Zgłoś
Avatar
CZN 2012-12-24, 16:08 1
nowator napisał/a:



Opierasz się na domysłach czy na faktach, że jest koniem ?



Opieram się na twoich wypowiedziach, które sugerują jednoznacznie, że starasz się być na siłę zabawny...

Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-24, 16:10 2
Czy słyszał ktoś jakąś ambitną kucowską piosenkę ? Na pewno nie ! Ludzie zostają kucami bo myślą, że będą należeć do grona inteligentów, a tak nie jest bo to zbiorowisko śmierdzących pseudoartystów.

CZN napisał/a:

Opieram się na twoich wypowiedziach, które sugerują jednoznacznie, że starasz się być na siłę zabawny...



A co ma poczucie humory do konia ?
Zgłoś
Avatar
greene 2012-12-24, 16:19
Chyba komuś niespodobał sie świąteczny prezencik...
Zgłoś
Avatar
CZN 2012-12-24, 16:19 1
nowator napisał/a:

Czy słyszał ktoś jakąś ambitną kucowską piosenkę ? Na pewno nie ! Ludzie zostają kucami bo myślą, że będą należeć do grona inteligentów, a tak nie jest bo to zbiorowisko śmierdzących pseudoartystów.

A co ma poczucie humory do konia ?



Szukasz poparcia w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji?
Oświecę cię zatem, że "brudas" to brudas a muzyk grający taki gatunek muzyki to muzyk. Nie wiem zatem czego nie odróżniasz.
Jeśli twoim pieprzonym zdaniem zespoły typu Lamb Of God, Dream Theater i wiele innych szanowanych ekip to "brudasy"... no cóż.
Na tym etapie zakończę dalszy dysput... bo jesteś moronem
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-12-24, 16:21 2
nowator napisał/a:

Sram na to metalowskie gówno.

mi się podoba dobra pizda jest a gówno dostaniesz na talerzu dzisiaj na kolację
Zgłoś
Avatar
CZN 2012-12-24, 16:22
Poza tym zajebistą poltońską domeną jest żółć i krytykanctwo. Zamiast pierdolić jakie to *ujowe ruszcie dupy i zróbcie coś SAMI a w dodatku lepszego. Do komentowania to Was pełno. Każdy kurwa jest pieprzonym Quincy Jones'em. BURAKI!
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-12-24, 16:23
WhyMe? napisał/a:

Banda brudasów

idź ruchać swoją księżniczkę bohaterze
Zgłoś
Avatar
Nojaakto 2012-12-24, 16:24
Kuce maja chujowe i zarośnięte dziewczyny
Zgłoś
Avatar
Hedgee 2012-12-24, 16:27 1
nowator napisał/a:


Pomyśl co ma do przekazania człowiek, który cały czas jest spocony, ma tłuste długie włosy, śmierdzą mu skarpetki i na dodatek jest idiotą.



Nie wiem, ale jak tak Cię gnębią Twoje myśli to możesz się nimi śmiało podzielić, prosimy!

A filmik taki sobie.
Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-24, 16:29
CZN napisał/a:

Szukasz poparcia w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji?
Oświecę cię zatem, że "brudas" to brudas a muzyk grający taki gatunek muzyki to muzyk. Nie wiem zatem czego nie odróżniasz.
Jeśli twoim pieprzonym zdaniem zespoły typu Lamb Of God, Dream Theater i wiele innych szanowanych ekip to "brudasy"... no cóż.
Na tym etapie zakończę dalszy dysput... bo jesteś moronem



"Muzyk" grający metal to brudas. A te zespoły pewnie są kucowskim gównem. I na tym zakończę dysput, bo jak lubicie być brudni to chyba was nie przekonam.
Zgłoś
Avatar
bakteria04 2012-12-24, 16:30 7
Już dresy krzyczą że to muzyka dla brudów. Pie***lcie sie na swieta.
Zgłoś
Avatar
nowator 2012-12-24, 16:31
bakteria04 napisał/a:

Już dresy krzyczą że to muzyka dla brudów. Pie***lcie sie na swieta.



Nie posiadam dresów. Ani nim nie jestem.
Zgłoś
Avatar
Nojaakto 2012-12-24, 16:31
dres>brudas
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie