18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Antoni79 2024-10-11, 6:53 9
Wyprowadź za stodołę, polej benzyną i podpal. Oszczędzisz zdrowie i kasę. To żaden oldtajmer, tylko socjalistyczny awaryjny gruz. Resory pewnie przez podłogę wlazły do bagażnika, wszędzie próchno. Chcesz jeździć rupieciem to skodę sobie kup, jaką felicję, czy na ostro 120. Felicja to te same lata co te polskie pierdolniki, ale już na tamte czasy europejski poziom. Polonez, fiat w polskim wykonaniu to paliwożerne gówno z notorycznie rozpierdalającym się wałem i mostem i rudą sypiącą się po trzaśnięciu drzwiami.
Zgłoś
Avatar
Szybki.93 2024-10-11, 8:45
Niby nie ma się co dziwić ale to pokazuje czym różni się od siebie inżynieria polska od niemieckiej bo dla przykładu mój e3śmieć stał prawie dwa lata i do odpalenia potrzebował jedynie nowej baterii
Zgłoś
Avatar
Jacek_paw 2024-10-11, 10:37 5
Antoni79 napisał/a:

Wyprowadź za stodołę, polej benzyną i podpal. Oszczędzisz zdrowie i kasę. To żaden oldtajmer, tylko socjalistyczny awaryjny gruz. Resory pewnie przez podłogę wlazły do bagażnika, wszędzie próchno. Chcesz jeździć rupieciem to skodę sobie kup, jaką felicję, czy na ostro 120. Felicja to te same lata co te polskie pierdolniki, ale już na tamte czasy europejski poziom. Polonez, fiat w polskim wykonaniu to paliwożerne gówno z notorycznie rozpierdalającym się wałem i mostem i rudą sypiącą się po trzaśnięciu drzwiami.



Ładne auto, spoko stan, ale zadzam się z przedmówcą.
Szkoda kasy, sprzedaj to i kup zachodniego young timera. Będziesz miał coś, czym posmigasz w ładną pogodę. Polska motoryzacja z tych lat to kupa rdzy i problemów. No chyba że lubisz się w tym dłubać.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-10-11, 11:04 4
E tam nie słuchaj ich!
Wyremontuj sobie, włóż w niego 30 tys sprzedasz za 35 albo 40 hehe
Zgłoś
Avatar
Jacek_paw 2024-10-11, 11:07 2
psyhepl napisał/a:

E tam nie słuchaj ich!
Wyremontuj sobie, włóż w niego 30 tys sprzedasz za 35 albo 40 hehe



To tak nie zadziała, włożysz 35-40kPLN a sprzeda może za 30 😉
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-10-11, 11:10 3
Jacek_paw napisał/a:

To tak nie zadziała, włożysz 35-40kPLN a sprzeda może za 30 😉



zobacz sobie na omoto tam stoją takie graty grubo od ponad 40 do ponad 60 tys
Więc prędzej czy później na to znajdzie się jakiś napaleniec psychpata
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-11, 11:17 8
Antoni79 napisał/a:

Wyprowadź za stodołę, polej benzyną i podpal. Oszczędzisz zdrowie i kasę. To żaden oldtajmer, tylko socjalistyczny awaryjny gruz. Resory pewnie przez podłogę wlazły do bagażnika, wszędzie próchno. Chcesz jeździć rupieciem to skodę sobie kup, jaką felicję, czy na ostro 120. Felicja to te same lata co te polskie pierdolniki, ale już na tamte czasy europejski poziom. Polonez, fiat w polskim wykonaniu to paliwożerne gówno z notorycznie rozpierdalającym się wałem i mostem i rudą sypiącą się po trzaśnięciu drzwiami.



Jacek_paw napisał/a:

Ładne auto, spoko stan, ale zadzam się z przedmówcą.
Szkoda kasy, sprzedaj to i kup zachodniego young timera. Będziesz miał coś, czym posmigasz w ładną pogodę. Polska motoryzacja z tych lat to kupa rdzy i problemów. No chyba że lubisz się w tym dłubać.



Macie rację że to gnój o właściwościach jezdnych taczki, ale gość ma pasję i robi to dla siebie. Ma pasję. Jak będzie potrzebował rady, co ma z tym zrobić to napęwno napisze.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-10-11, 11:28 1
psyhepl napisał/a:

zobacz sobie na omoto tam stoją takie graty grubo od ponad 40 do ponad 60 tys
Więc prędzej czy później na to znajdzie się jakiś napaleniec psychpata



Nie ważne ile kto się ceni. Ważne ile kto zapłaci. Tego dużo zostało. Jest podaż, nie ma popytu, kasy nie pociągnie, a są wyjątkowo wrażliwe na upływający czas. Sam mam fiata albea, jeżdżę nim na co dzień i każdy się dziwi co to za wóz? Żona wstydzi się jeździć tym, jak to mówi-kadilakiem. Jak jadę coś kupić, to jedzie ze mną, żeby mnie pilnować, żebym znowu czegoś dziwnego na podwórze nie przyciągnął.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-10-11, 12:23 1
Ewidentnie kolega nie ma komu się pochwalić. Ważne że ma jakąś pasję.

Nie wiem tylko czy wszyscy chcą "podziwiać" jego efekty pracy?
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-10-11, 13:05
CriSStopher napisał/a:

Ewidentnie kolega nie ma komu się pochwalić. Ważne że ma jakąś pasję.
Nie wiem tylko czy wszyscy chcą "podziwiać" jego efekty pracy?



Lepiej podziwiać jego efekty pracy niż wypociny piwniczaków...

Daje piwo i czekam na zdjęcia po odpaleniu a najlepiej filmik, żeby motor było słychać...

PS @Klasyk50:
W przednim lewym kole masz kapcia!!!
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-10-11, 16:12 4
Fajna zajawka.szanuje
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-10-11, 18:32 1
Sami fachowcy od motoryzacji. Niech się bawi jak chce, jak ma na to ochotę, jak lubi a te wasze rady sprzedaj to kup tamto, to se w rozklapioche swojej starej wsadźcie.
Zgłoś
Avatar
negatyvv 2024-10-11, 20:16 1
Podziwiam i życzę powodzenia w misji
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-10-11, 22:01
Antoni79 napisał/a:

Wyprowadź za stodołę, polej benzyną i podpal. Oszczędzisz zdrowie i kasę. To żaden oldtajmer, tylko socjalistyczny awaryjny gruz. Resory pewnie przez podłogę wlazły do bagażnika, wszędzie próchno. Chcesz jeździć rupieciem to skodę sobie kup, jaką felicję, czy na ostro 120. Felicja to te same lata co te polskie pierdolniki, ale już na tamte czasy europejski poziom. Polonez, fiat w polskim wykonaniu to paliwożerne gówno z notorycznie rozpierdalającym się wałem i mostem i rudą sypiącą się po trzaśnięciu drzwiami.



Tak kurwa! Felicja miała europejski poziom. A trabant klasyczną niemiecką linię dizajnerską.

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów