18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:47
🔥 Policjant i pitbull - teraz popularne
🔥 Usuwanie starego drzewa - teraz popularne
Kolejne protesty
Veni_Vidi • 2024-07-20, 8:36
Irlandczycy mają już dość swoich polityków. Pokazują, że nie chcą u siebie uchodźców.

Nie zobaczycie w polskiej telewizji. W Irlandii trwają masowe protesty przeciwko rozmieszczaniu tam uchodźców. Kolejny ośrodek imigracyjny zostaje doszczętnie spalony.

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-20, 11:15 2
shoe5maker napisał/a:

Trzeba zacząć od TVNu.



Oho mamy kolejnego idiote 🙂 🤦‍♂️ co ma się tvn do imigrantów?
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-07-20, 11:17 3
Najzabawniejsze jest to że jak nie będą mieli ośrodków to dadzą migrantom 1500 euro w łapę i wypuszczą żeby sobie sami mieszkania znaleźli.
Zgłoś
Avatar
alubinium123 2024-07-20, 11:18 1
jjuice napisał/a:

Teraz czas na Polakow



Nie rozśmieszaj mnie.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-20, 11:27 18
pazuzu napisał/a:

Oho mamy kolejnego idiote 🙂 🤦‍♂️ co ma się tvn do imigrantów?



Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-20, 11:31 5
@psotny_fiutek

I to są właśnie merytoryczne argumenty zjebow z pisu 🙂 wstawi rysunek bo nie ma nic mądrego do powiedzenia. idź dzieciaku pograj sobie w jakieś gry czy coś 🤡
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano 2024-07-20, 11:39 5
Oby u nas się ludzie skrzykneli i gówna nie wpuścili bo jebany Tusk chce tego co wlasnie u nich
Zgłoś
Avatar
nunothegreat 2024-07-20, 11:40 6
mam nadzieję, że jak przyjdzie w Polsce co do czego to będziemy w stanie zrobić to samo.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-20, 11:41 11
Upadek cywilizacji bywa wydarzeniem dość gwałtownym jak widać

pazuzu napisał/a:

@
I to są właśnie merytoryczne argumenty zjebow z pisu 🙂 wstawi rysunek bo nie ma nic mądrego do powiedzenia. idź dzieciaku pograj sobie w jakieś gry czy coś 🤡



Ty naprawdę taki tępy jesteś, że trzeba ci wszystko tłumaczyć?
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-20, 11:44 1
pazuzu napisał/a:

@
I to są właśnie merytoryczne argumenty zjebow z pisu 🙂 wstawi rysunek bo nie ma nic mądrego do powiedzenia. idź dzieciaku pograj sobie w jakieś gry czy coś 🤡



Nie zesraj się tylko
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-07-20, 12:00 2
Mołotow w ta "prywatna policje" bo oni walczą z narodem swoim... I Mołotow w chaty polityków
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-20, 12:07 2
Za późno, dużo za późno. omi się plenią jak szczury, po 15 w miocie.

[ Dodano: 2024-07-20, 12:14 ]
AdrianoItaliano napisał/a:

Oby u nas się ludzie skrzykneli i gówna nie wpuścili bo jebany Tusk chce tego co wlasnie u nich



Powiedz to jednemu spośród was, co się chwali, że ma pełną szafę karabinów. Owszem, tacy jak ja się skrzykną, ale z pewnością nie przez internet ani telefon. Komóreczki zostaną w domu. I nikt niepowołany nie będzie o tym wiedział. Żadnych lajków też od tchórzy klawiaturowych nie oczekujemy.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-20, 12:25 4
psotny_fiutek napisał/a:

Nie zesraj się tylko



Bul_od_bytu napisał/a:

Upadek cywilizacji bywa wydarzeniem dość gwałtownym jak widać
Ty naprawdę taki tępy jesteś, że trzeba ci wszystko tłumaczyć?



Idealne przykłady że prawacy maja IQ na poziomie chomika 🙂 nie znam się ale ale coś mu pojadę i będę fajny 🤡 ja wiem ze wyborcy pis raczej maja niskie wykształcenie i nie grzeszą inteligencją ale wy to chyba srogo zaniżacie te średnia 🙂

[ Dodano 2024-07-20, 12:28 ]
AdrianoItaliano napisał/a:

Oby u nas się ludzie skrzykneli i gówna nie wpuścili bo jebany Tusk chce tego co wlasnie u nich



Tak? gdzie Tusk w ciągu swoich półrocznych rządów powiedział że chce przyjąć imigrantów? póki co to chyba twoj idol Kaczyński wpuścił ileś milionów imigrantów z Ukrainy i dał ćwierć miliona pozowlen o pracę dla ciapatych. Doucz się synku bo w dupie byłeś i gówno wiesz 🙂
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-20, 12:50 8
pazuzu napisał/a:

Idealne przykłady że prawacy maja IQ na poziomie chomika 🙂 nie znam się ale ale coś mu pojadę i będę fajny 🤡 ja wiem ze wyborcy pis raczej maja niskie wykształcenie i nie grzeszą inteligencją ale wy to chyba srogo zaniżacie te średnia 🙂
Tak? gdzie Tusk w ciągu swoich półrocznych rządów powiedział że chce przyjąć imigrantów? póki co to chyba twoj idol Kaczyński wpuścił ileś milionów imigrantów z Ukrainy i dał ćwierć miliona pozowlen o pracę dla ciapatych. Doucz się synku bo w dupie byłeś i gówno wiesz 🙂



Za to ty jesteś doskonałym przykładem wykształcenia ponad swoją inteligencję. Wykształcony z dużego miasta co to na półce trzyma globus Polski
W byciu idiotą jesteś mistrzem i chyba nikt nie śmie rzucić ci wyzwania o ten tytuł więc pierdol tam sobie kocopoły, w które wierzysz.
Idź tam pooglądać TVN czy co wy tam zjeby robicie w ramach swojej sekty
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-07-20, 13:05 1
Irlandia tyle lat walczyła by być niepodległym krajem od anglików by teraz nagle kurwa stać się muzułmańską enklawą .... No proszę was kurwa
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-07-20, 14:03
Dawać Celci ! Bylem 2 lata tam w szkole za gnoja ^^
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie