18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Cipczan 2023-05-20, 10:59 23
Pięknie komórki latają.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2023-05-20, 11:05 91
Z czego te kurwy żyją, że mają czas protestowac o każdej godzinie, kiedy wiekszośc ludzi jest w robocie?
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-05-20, 11:13 19
remi1982 napisał/a:

Z czego te kurwy żyją, że mają czas protestowac o każdej godzinie, kiedy wiekszośc ludzi jest w robocie?



Myślę że kasa i czas to nie problem bo zwykle nie wydają dużo na te protesty, wystarczy sie zebrać w kupe by chodzić i wkurwiać inne osoby.
My normalni ludzie zwykle po robocie albo siedzimy na kompie albo idziemy gdzieś sie przejść pozwiedzać i tak dalej..

Ci protestujący wychodzą po robocie na ulice i przeszkadzają tym co są w trakcie roboty.
Taki sam cyrk jak z patro dresiarzami którzy po wyjściu z roboty ( na produkcji jako tania siła robocza ) oddają sie swoim chuligańskim wybrykom.
Bijąc oponentó z innym kolorem szalika i tak dalej.

Dlatego tych eko terrorystów daje na równi z tymi pato dresiarzami i powinno ich się zamykać w więzieniu...
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2023-05-20, 11:26 8
Quassar napisał/a:


Taki sam cyrk jak z patro dresiarzami którzy po wyjściu z roboty ( na produkcji jako tania siła robocza ) oddają sie swoim chuligańskim wybrykom.
Bijąc oponentó z innym kolorem szalika i tak dalej.
Dlatego tych eko terrorystów daje na równi z tymi pato dresiarzami i powinno ich się zamykać w więzieniu...



Nie no bez przesady koleś, weź nie obrażaj! Jedni to kompletne zjeby z IQ na poziomie ameby, degeneraci i cioty, a drudzy to w sumie zwichrowani kibice
PS. Teraz kibole raczej napierdalają się z innymi chętnymi do napierdalania wewnątrz własnego "kibicowskiego kręgu". A eko-cioty za szekle wkurwiają wszystkich po równo(ostatnio w Berlinie nie przepuścili karetki, więc chłop z jakiś zawałem czy wylewem poszedł do piachu)...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-05-20, 11:39 19
remi1982 napisał/a:

Z czego te kurwy żyją, że mają czas protestowac o każdej godzinie, kiedy wiekszośc ludzi jest w robocie?



Ze zrzutki peel, tam pełno tego jebanego robactwa żebrzącego o "środki na opłacenie czynszu" bo "depresja uniemożliwia im podjęcie pracy".

Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-05-20, 11:43 13
Opłaceni to są ci którzy zwołują te spędy, te debile idą za darmo jeszcze wpłacają kasę na zbiórki, bo indoktrynacja im ze łbów zrobiła gówno
Zgłoś
Avatar
Czaczek83 2023-05-20, 11:45 3
Ronoaro napisał/a:

Nie no bez przesady koleś, weź nie obrażaj! Jedni to kompletne zjeby z IQ na poziomie ameby, degeneraci i cioty, a drudzy to w sumie zwichrowani kibice
PS. Teraz kibole raczej napierdalają się z innymi chętnymi do napierdalania wewnątrz własnego "kibicowskiego kręgu". A eko-cioty za szekle wkurwiają wszystkich po równo(ostatnio w Berlinie nie przepuścili karetki, więc chłop z jakiś zawałem czy wylewem poszedł do piachu)...



już lepsi Eko terroryści niż debil z szalikiem..
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-05-20, 11:59 3
remi1982 napisał/a:

Z czego te k***y żyją,



Zasiłki i dotacje.
Obie te rzeczy są patologiczne.

Ronoaro napisał/a:

Jedni to kompletne zjeby z IQ na poziomie ameby, degeneraci i cioty, a drudzy to w sumie zwichrowani kibice



Poprawię błędy w zdaniu:

"Jedni to bandyci, a drudzy to bandyci"

Nie ma za co.
;>
Zgłoś
Avatar
alucard321 2023-05-20, 12:16 1
Są tacy zajebiści, że wystarczy jedna osoba do rozpędzenia tej grupy osob bezmózgich.
Zgłoś
Avatar
kurwicycek 2023-05-20, 13:04 1
Jestem zdania, że idąc tą drogą nie szybko wygrają walkę o zwycięstwo rewolucji.
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2023-05-20, 13:10 16
Jak to kurwa jest? Normalnie człowiek wejdzie na środek ulicy i stoi to go pały przyjadą i zgarną. Idą takie kurwy z transparentami i policji nie ma. To się kurwa powinno to robactwo rozsmarować po ulicy samochodem dla przykładu. A już najbardziej wkurwia ta pizda jebana którą facet usuwa na chodnik a to ścierwo niedojebane wraca. Tam brakuje kogoś z kałachem
Zgłoś
Avatar
Yelu 2023-05-20, 13:30 2
Najlepszym rozwiązaniem był by walec...
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-05-20, 13:31 2
Quassar napisał/a:

Myślę że kasa i czas to nie problem bo zwykle nie wydają dużo na te protesty, wystarczy sie zebrać w kupe by chodzić i wkurwiać inne osoby.
My normalni ludzie zwykle po robocie albo siedzimy na kompie albo idziemy gdzieś sie przejść pozwiedzać i tak dalej..
Ci protestujący wychodzą po robocie na ulice i przeszkadzają tym co są w trakcie roboty.
Taki sam cyrk jak z patro dresiarzami którzy po wyjściu z roboty ( na produkcji jako tania siła robocza ) oddają sie swoim chuligańskim wybrykom.
Bijąc oponentó z innym kolorem szalika i tak dalej.
Dlatego tych eko terrorystów daje na równi z tymi pato dresiarzami i powinno ich się zamykać w więzieniu...



Dokładnie do paki z nimi. Ale żeby nie mieli za dobrze, to do dwuosobowych cel. Jeden ekolog i jeden pedał. Muszą poczuć swoją winę.
Zgłoś
Avatar
paniczmax 2023-05-20, 13:55 12
w mojej opinii cały autobus powinien wyskoczyć i nakurwiać ich tak żeby się posrali bez wyjątku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie