18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jak zwykle zasady gry są proste i przejrzyste:
Kto chce się bawić niech wpisuje w komentarzu co widzi na filmie przed rozwinięciem spojlera pod filmem.



W spojlerze pod filmem prawidłowa odpowiedź.
ukryta treść
Migranci na Lampedusie we Włoszech ustawiają barykady i przejmują kontrolę terytorialną nad niektórymi obszarami wyspy. Terroryzują lokalnych mieszkańców, zaczynają się kradzieże oraz rozboje. Policja nie interweniuje. Rząd nie interweniuje.

Lądowanie na plażach, budowanie fortyfikacji to naprawdę inwazja.

Carabinieri mają zakaz interweniowania ze względu na prawa człowieka.

Na wyspę Lampedusa przybyło ponad 7 tysięcy nielegalnych imigrantów z afryki podczas gdy populacja tej wyspy wynosiła do tej pory tylko 6 tysięcy osób. To jest inwazja na pełną skalę.


Cytat:

Burmistrz wyspy Lampedusa jest sfrustrowany: „Nielegalni migranci nie są mile widziani. Lampedusa musi być wolna. Chcemy żyć z turystyki i rybołówstwa, nic więcej!” .... Nigdy nie cierpi elita. Zawsze zwykli ludzie.


Zgłoś
Avatar
Clistwood 2023-09-18, 14:06 4
Gówno widze
Zgłoś
Avatar
kogut117 2023-09-18, 14:34 4
Jest to kadr z filmu zielona granica?
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-09-18, 15:14 1
Relokować ich do Paryża , Londynu... tam gdzie ich miejsce
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-09-18, 15:40
ja tam widzę czarnucha jak wesoło pomyka w pierwszy dzień do nowej pracy hahaha taki żart
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-09-18, 16:04 1
Problem rozwiązałby się sam, gdyby został wprowadzony powszechny dostęp do broni dla rdzennych, białych Europejczyków.
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2023-09-18, 16:13
Powinni anonimowo strzelać do wszystkich, póki nie jest za późno. Chyba że już jest.
Zgłoś
Avatar
sanitycheck 2023-09-18, 16:22 4
Widzę bodaj Niemców, tudzież Francuzów Tylko dlaczego praktykują medycynę i projektują instalacje na włoskiej wyspie? I dlaczego w kadrze zabrakło matek z dziećmi? Perfidne kadrowanie? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Karkus 2023-09-18, 16:44 1
Durnie.
Mogli przecież kupić wizę u Wawrzyka!
Zgłoś
Avatar
Silverface 2023-09-18, 17:37 2
Ponawiam prośbę o M60 i dwa magazynki amunicji. Tudzież helikopter z działkami obrotowymi i pilotem, gdyż sterować heli nie umiem, ale strzelać już tak. Mam kilkanaście sesji w MW i BF Tactical Ops itp.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2023-09-18, 18:25 1
Życzę tym dobry ludziom by wyplenili ta czarna szarańcze.
Zgłoś
Avatar
yaiba 2023-09-18, 20:34
Jakos mi nie żal krajów które maja długą i bogatą historie kolonizacyjną i niewolniczą. Karma wcześniej czy później powraca
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-09-18, 21:55
Silverface napisał/a:

Ponawiam prośbę o M60 i dwa magazynki amunicji. Tudzież helikopter z działkami obrotowymi i pilotem, gdyż sterować heli nie umiem, ale strzelać już tak. Mam kilkanaście sesji w MW i BF Tactical Ops itp.



M60 jest zasilany z taśmy, ma niską szybkostrzelność i jest ciężki, generalnie jest przeznaczony do prowadzenia ognia umocowany do pojazdu. Do radzenia sobie z takim tłumem potrzebujesz MG3.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2023-09-18, 22:34
Ja się zastanawiam dlaczego nie zatapiają tych łodzi zanim dopłyną do brzegu a tych co się wbili na krzywy ryj nie odsyłają?!?
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-09-18, 23:15
420710247365 napisał/a:

M60 jest zasilany z taśmy, ma niską szybkostrzelność i jest ciężki, generalnie jest przeznaczony do prowadzenia ognia umocowany do pojazdu. Do radzenia sobie z takim tłumem potrzebujesz MG3.


Najlepszy byłby minigun na humvee
Widok byłby podobny do finałowej sceny Rambo IV
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-09-19, 7:07
targowisko wymiany wszy i gnid łonowych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie